'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2а-57/09 Куля В.І. до КМДА, КМР, Черновец.(РКМДА 874-1141, РКМР 58/719)  (Прочитано 138066 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Чтото слышно из апелляционной инстанции?
« Останнє редагування: 10 Березня 2011, 08:04:13 від ВАВАНчик »
Записаний

shakirkirill

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 68
    • Перегляд профілю

Виктор Иванович, а как обстоят дела у Кличко? Нет ли у Вас фотокопии Постановления по его делу относительно тарифов, где Вы были третьим лицом
С уважением, Кирилл
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Виктор Иванович, а как обстоят дела у Кличко? Нет ли у Вас фотокопии Постановления по его делу относительно тарифов, где Вы были третьим лицом
С уважением, Кирилл
Є така світлокопія. Не пам'ятаю, чи розмістив її де-інде. А текст викладений у Нарисах розділу ДЗЕРКАЛО. Якщо потрібно, світлокопію розміщу у ФАЙЛах.
Записаний

shakirkirill

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 68
    • Перегляд профілю

Виктор Иванович, если будет не тяжело разместите фотокопию Постановления Кличко в файлах.
С уважением, Кирилл
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Фонограма оголошеної 15 грудня 2009 р. постанови судді Савицького О.А. у справі № 2а-57/09 за позовом Кулі В.І. до Київського міськогоголови Черновецького Л.М., КМДА та КМР про визнання недійсними з дати прийняття та скасування розпоряджень щодо тарифів.

http://gro-za.org/files/channel%2001%202009_12_15%2010-47-40.wav
« Останнє редагування: 05 Лютого 2010, 02:06:25 від mirrorer »
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

ZIP-архів файлів світлокопій сторінок постанови Шевченківського райсуду м. Києва від 15 грудня 2009 р. у справі № 2а-57/09 за позовом до Черновецького Л.М., КМДА та Київради про скасування НПА щодо тарифів на ЖКП.

"Реставровані світлокопії постанови № 2а-57-09, судддя Савицький"
« Останнє редагування: 05 Лютого 2010, 01:48:20 від mirrorer »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Виктор Иванович, если будет не тяжело разместите фотокопию Постановления Кличко в файлах.
С уважением, Кирилл
Дивіться у розділі Файли цієї частини сайту (не в ДЗЕРКАЛі).
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Скажить, будь ласка, Віктор Іванович - чи вже оскаржують відповідачі (КМДА) цю Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09?

З повагою, Влад.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Скажить, будь ласка, Віктор Іванович - чи вже оскаржують відповідачі (КМДА) цю Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09?
З повагою, Влад.
Так, справа № 2а-57/09 знаходиться в КААС за апеляційною скаргою КМДА.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сегодня было предварительное слушанье по одному из моих дел....
"просимо прискорити розгляд справы (такойто) для видновлення провадження в (сякойто) справи"
Сказала если ТАМ в суде соберется несколько таких клопотань (от разных людей и по разным справам), то голова суда возмет как говорится "на карандаш", и процесс возможно ускорится :)
Я не вважаю за потрібне якимось чином впливати на суд, бо це потім може бути використане недобросовісними особами у якості приводу для звинувачень у корупції. Нехай та справа чекає своєї черги у послідовності інших, не менш важливих, що чекають на своє вирішення. З іншого боку, якщо на цій підставі зупиняється розгляд інших справ, то це не на шкоду, а на користь споживачам. І чим більше буде таких випадків, тим краще. Тоді, можливо, київська влада задумається, а чи не "молода команда"  Черновецького-Голубченка-Яструбинського в КМДА завела ЖКГ в тупик?
На даний час вони мене звинувачують у тому, що я розвалив своїми судовими позовами їхнє господарство. Чи не диво, "працюють" сотні людей в КМДА, а я один розвалив?
Звинувачення у корупції я вже почув від начальника юридичного відділу КП "Дирекція з управління та утримання житлового господарства" Солом'янської районної у м. Києві ради Світлани Андріїївни Панової (бачите, як закручено?). Суть звинувачення у тому, що я вступив у змову з суддівським корпусом, і отримую рішення про задоволення своїх вимог. Здорово?
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Добрий день, Віктор Іванович. Скажить, будь ласка, Ухвала Київського апеляційного адміністративного суду  від 27.07.2009 року, що  скасувує Ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009 року у справі  № 2а-57/09, це є та сама апеляційна скарга, про яку йдеться вище? Якщо так, то цією ухвалою всі високі тарифи актуалізовані? Або є ще якась справа з приводу ЖК тарифів у м. Києві, що розглядається у судах?

Але я щось не зрозумів: 27.07.2009 року скасовується Ухвала, що буде винесена тільки 15.12.2009 р?

Цю ухвалу я знайшов у єдиному реєстрі судових рішень: (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/4525095)
« Останнє редагування: 23 Квітня 2010, 17:16:58 від Vlad »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Але я щось не зрозумів: 27.07.2009 року скасовується Ухвала, що буде винесена тільки 15.12.2009 р?
Цю ухвалу я знайшов у єдиному реєстрі судових рішень: (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/4525095)

У процесі судового розгляду я подавав клопотання про забезпечення позову. Воно було задоволене. Але відповідач не погодився і оскаржив цю ухвалу. Скарга була задоволена, тобто ухвала про забезпечення позову скасована. А далі справа була розглянута по суті і винесена постанова про задоволення майже усіх позовних вимог (див. головну сторінку). Відповідач знову не погодився і подав апеляцію, яка до цього часу перебуває в черзі на розгляд в КААС. Історія свого часу була висвітлена на моїх сайтах. Використовуючи функцію ПОШУК, Ви зможете знайти відповідні процесуальні документи. Можливо, вони у НАРИСах первісного сайту. Але на даний час це вже історія, яка не має юридичних наслідків у майбутньому апеляційному процесі.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу!

Дайте будь ласка посилання (лінки) на відзиви/заперечення відповідачів як у цій справі, так і в інших справах про скасування тарифів.  ;) Також потрібен лінк, з якого можна б було зрозуміти обгрунтування предметної підсудності таких спорів саме місцевому загальному суду. Збираюся готувати адмінпозов про скасування тарифів, врахувавши процесуальні прийоми Ваших опонентів. Дякую! :)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Чтото слышно из апелляционной инстанции?

Щодо строків розгляду справ у КААС можу повідомити з власного досівіду по іншим справам, що це один з самих перенавантажених судів. Чекати на виклик слід близько 1 року після передачі справи з 1-ої інстанції. Можливо і 1,5 року. Це щодо постанов. А щодо процесуальних ухвал, якими створюються перешкоди у розгляді -дещо скоріше (8-10 місяців).

"Прискорення" питання коштувало у докризових цінах 15-25 тис. $ (з неофіційних джерел).
Прискорювати не будемо.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу!

Дайте будь ласка посилання (лінки) на відзиви/заперечення відповідачів як у цій справі, так і в інших справах про скасування тарифів.  ;) Також потрібен лінк, з якого можна б було зрозуміти обгрунтування предметної підсудності таких спорів саме місцевому загальному суду. Збираюся готувати адмінпозов про скасування тарифів, врахувавши процесуальні прийоми Ваших опонентів. Дякую! :)


Заперечення КМДА знайшов самостійно:
http://gro-za.org/story.php?id=83963

Хтось допоможе щодо предметної підсудності? ???
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email