'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа по домофонщикам  (Прочитано 107246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #75 : 19 Березня 2010, 17:05:29 »

Уточнений позов подано. Вікторе Івановичу, сподіваюсь - до зустрічі 22.03 об 11 годині.

А якщо домофонщики будуть відморожуватись і не принесуть оригіналу ліцензії, та документу про призначення директора, що тоді робити? Відповідно до ст. 137 ЦПК просити повторно надати або письмово пояснити причину відсутності?
Юриспруденція "якщо" не визнає. Діяти слід відповідно до фактичних обставин. А такими "якщо" можна забити собі голову на 10 років вперед. Усім рекомендую утримуватися від "якщо". На жаль, частина моїх кореспондентів звертаються за принципом "якщо". Я пропоную перейти на інші принципи, передбачені процесуальним законом. Посилаємося на обставини і підтверджуємо їх доказами. Другий принцип - звернення до суду повинні бути простими, зрозумілими, обґрунтованими, лаконічними, з чіткими посиланнями на докази та норми права.
« Останнє редагування: 19 Березня 2010, 17:12:45 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #76 : 19 Березня 2010, 18:39:58 »

Діяти слід відповідно до фактичних обставин. А такими "якщо" можна забити собі голову на 10 років вперед.
Тут цілком Ваша правда. І всі ті "якщо" забивають голову, відволікають, втомлюють. Знижують ефективність роботи.
Але як, скажіть мені будь ласка, від них звільнитись? Тільки озирнешся - і  "якщо буде те чи якщо буде інше..."

Як в тому давньому анекдоті про цигана та його сина.
"-От вкраду гарну кобилу, та вона мені лошатко принесе, а воно виросте в доброго коня...
- Тату, а я на тому лошаті кататимусь!
- А на тобі по м`якому місцю лозиною! Не можна кататись! Не можна! Ти ж йому спинку зламаєш!"
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #77 : 21 Березня 2010, 13:35:04 »

А які наслідки цього оголошення - http://io.ua/img576177b ?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #78 : 21 Березня 2010, 18:05:24 »

А які наслідки цього оголошення - http://io.ua/img576177b ?

Продовження теми на Форумі первісного сайту
Цитувати
http://gro-za.io.ua/journal.php
Тетяна Academia - Київ - Україна   2010-03-21 12:02:05
Вікторе Івановичу! З нагоди с/з 22.03.2010 по домофонщикам маємо таку подію. В п`ятницю пізно ввечері верталась додому, на вхідних дверях будинку побачила оголошення начебто від імені КП Чоколівське. Сфотографувала. Субота, близько обіду. Оголошення обідране. Немає.Субота, вечір. Таке саме оголошення висить вже в середині будинку, на першому поверсі.
Підготувала запит. Зареєструю в КП Чоколівське в понеділок зранку. Дивно все це. Невже "ліки починають діяти"? І претензії до КП Чоколівське та КП Дирекція дали такі наслідки?

1    Тетяна Academia - Київ - Україна   2010-03-21 12:03:08   5 час назад
    Директору КП "Чоколівське"
ЗАПИТ щодо надання інформації
Шановний В'ячеславе Олександровичу!
Повідомляю Вам, що 19.03.2010 року на вхідних дверях до 4 під`їзду будинку № 19 по вулиці Ушинського було розміщене оголошення наступного змісту.
На місці підпису керівника підприємства-автора оголошення, прізвища, посади, контактного телефону виконавця в оголошенні зазначено Адміністрація Адміністрація КП "Чоколівське", АЕК "Київенерго".
Прошу надати мені письмову відповідь - чи є КП "Чоколівське" автором зазначеного оголошення.
У відповідності до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" прошу надати мені відповідь невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня її отримання, оскільки заява не потребує додаткового вивчення.
Заявник Кікоть Т.І.

2    gro-za - Київ - Ukraine   2010-03-21 13:32:09   3 час назад
    Ну й що, чи справді відключили, чи це провокація?

3    Тетяна Academia - Київ - Україна   2010-03-21 15:39:24   1 час назад
    Після скарги про обірвані проводи 04.02.2010 протягом 2 годин прийшли та відремонтували. Включили електромагнітний замок 08.02.2010, відключили 11.02.2010. Хто, чому - мені невідомо.
Оголошення про відключення від КП Чоколівське від19.03.2010. Претензія до них була з датою 18.03.2010.

4    Тетяна Academia - Київ - Україна   2010-03-21 15:51:35   1 час назад
    На форумі gro-za.pp.ua система відмовилась мене пускати з іменем зареєстрованого користувача. Тому додати відповіді "в потрібній темі" не виходить.

5    gro-za - Київ - Ukraine   2010-03-21 17:28:16   3 мин назад
    Як це так? Можливо, Ви допускаєте якусь технічну помилку при вході в ФОРУМ gro-za.pp.ua ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #79 : 25 Березня 2010, 16:35:46 »

Продовження подій.
Згідно народних переказів, 24.03.2010 "на нашому будинку" (стилістика збережена) відбулися громадські слухання. Я на цю феєричну подію не потрапила.
Були присутніми близько 15 осіб, з яких 5 чи 6 - представники КП Чоколівське та КП Дирекція.
За непідтвердженими даними, подію відвідала пані Мартиняк особисто.
Результати посиденьок у дворі без лавочок зможемо побачити в судових засіданнях по домофонщикам.
Хоч ніяких наслідків для вирішення суперечки про право власності від громадських слухань не може бути.

КП Чоколівське видумало ноу-хау в доставці повідомлень споживачам. Опублікований нижче лист був заткнутий в середині дня 24.03.10 за одвірок моєї квартири. А якби хтось йшов та поцупив би? Не знала б про персональне запрошення.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Так звані "громадські слухання" - нерозумна витівка КП "Дирекції ..." та КП "Чоколівське". Якщо серед ініціаторів була Ольга Мартиняк - директор КП "Дирекція ...", то мене це дивує. Щодо Данілова - директора КП "Чоколівське" - нічого дивного. Він схильний і не до таких дурниць. Жодні громадські слухання не можуть відмінити обов'язок балансоутримувача по збереженню спільної сумісної власності мешканців будинку, як і скасувати ненависні йому ст.ст. 382, 369 ЦК України.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #81 : 25 Березня 2010, 21:40:25 »

Тетяно Іванівно, Ваша тема про домофонщиків виявилася на даний час найактуальнішою. Кількість відвідувань перевалила за 800, за моїм прогнозом незабаром досягне тисячного рубежа. Хай це Вам послужить моральною підтримкою!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #82 : 02 Квітня 2010, 18:16:28 »

Тетяно Іванівно, Ваша тема про домофонщиків виявилася на даний час найактуальнішою. Кількість відвідувань перевалила за 800, за моїм прогнозом незабаром досягне тисячного рубежа. Хай це Вам послужить моральною підтримкою!
Можете посміятися. Сьогодні мені у поштову скриньку один з домофонщиків вкинув свою "Розрахункову книжку", згідно з якою я повинен йому щось платити. Фірма КС "Домофон" вже забула, як відкупилася від мене електронними ключами доступу в будинок у кількості 15 шт., які надала безкоштовно, аби уникнути позову до суду. Ключі вже розійшлися серед родичів та знайомих, але маю обладнання для їх тиражування, то цього виявилося досить. А тепер вони думають, що я буду платити. Зателефонував диспетчеру. Порадила розірвати книжку на шматки і викинути у сміття.
Те ж саме думає КП ГІОЦ, яке регулярно надсилає мені боргові квитанції, нібито і їх слід оплачувати. А те, що у мене на протязі останніх 5 років були укладені договори на надання ЖКП зовсім не з КП ГІОЦ, і не на його користь, цей сателіт київської влади чомусь не бере до уваги. Усі при ділі, усе всіх влаштовує, контора пише, та ще й роздруковує. Нікчемні папірці.
У вкладенні доданий файл з зображенням "Розрахункової книжки за Домофон". Мене ще й пронумерували, я є щасливим Абонентом-4 з присвоєним особистим рахунком № 01030351, з трубкою і без трубки.
Як зазначено у цьому шедеврі, "Сплата(?) підвищІлась(?) з 01.07.2009 р.". А я й не здогадувався!
« Останнє редагування: 03 Квітня 2010, 10:53:49 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #83 : 02 Квітня 2010, 20:19:40 »

Смішно.
Сьогодні був ще один привід посміятися.
Відвідала КП "Чоколівське" з черговою претензією на неналежне обслуговування будинку. Поки реєструвалась претензія - заходить пан директор Данілов. Елементарна ввічливість у керівника цього КП не в моді. Здороватися з відвідувачами - не панська справа. Краще з порога строптиву мешканку полякати.
Як це я посміла на збори в будинку не ходити? От мені зараз БОМАГУ-вимогу випишуть.
На зауваження, що питання домофонів на зборах мешканців не вирішується, що справа на розгляді в суді - ще одна нісенітниця. "Мы на том суде всех соседей третьими лицами привлечем, все 31 квартиры". Дивні люди.

Результат спілкування - страшної БОМАГИ пан Данілов так і не знайшов. Я порекомендувала надсилати мені всі запрошення засобами Укрпошти. Обіцяв так і робити, з повідомленнями про вручення.
КП Чоколівське видумало ноу-хау в доставці повідомлень споживачам. Опублікований нижче лист був заткнутий в середині дня 24.03.10 за одвірок моєї квартири. А якби хтось йшов та поцупив би? Не знала б про персональне запрошення.
Тепер подивимось.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #84 : 17 Квітня 2010, 14:18:05 »

http://io.ua/img541988b0 - що таке контроллер доступу до приміщення та електронні ключі від нього.
« Останнє редагування: 17 Квітня 2010, 14:23:39 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #85 : 17 Квітня 2010, 14:32:44 »

http://io.ua/img541988b0 - що таке контроллер доступу до приміщення та електронні ключі від нього.

На жаль, контроллер нічого мешканцям не гарантує, крім деяких незручностей та марних сподівань, за які домофонщики намагаються отримувати додаткову плату. Будь-який зловмисник проникає через вхідні двері під'їзду багатоквартирного будинку слідом за будь-ким, хто має ключа і відкрив двері. Крім того, існуючі ключі без великих труднощів імітуються, копіюються, клонуються, а нові ключі - реєструються. Електронний замок відкривається монтажною лопаткою, яка діє в ролі важеля, за допомогою якого, як сказав Архімед, можна підняти й світ перевернути. Зусилля на відкривання =300 кГ. Я вже не кажу про те, що доводчики дверей слабенькі, часто виходять  ладу, не захищені від вандалізму.
Отже, реклама домофону, як панацеї, є неправдивою.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #86 : 19 Квітня 2010, 13:44:17 »

марних сподівань, за які домофонщики намагаються отримувати додаткову плату.
Маємо реальну платіжку, за якою домофонщики збирають гроші.
Особливо повчальна друга сторінка платіжки. Реальні, а не рекламні умови підтримання працездатності системи. "Заявки боржника щодо несправностей системи не прийматимуться до моменту повного погашення заборгованості".
Тобто, якщо щось зламається, заблокується... Одна особа з "підписавшихся на домофон" щось не проплатила - весь під`їзд сидітиме заблокований.
З моменту включення (жовтень 2009 року) домофон ламався тричі. Якось більше тижня висіла оголена електропроводка. З середини лютого електропостачання домофону відрізали взагалі.

А КП Дирекція придумала шулерський спосіб уникнення відповідальності. У відповіді на моє звернення повідомляють, що і спільної сумісної власності в будинку у мене немає, і домофон погіршити умови проживання не може, і взагалі той домофон ніколи не був підключений.
Доведеться збільшувати позовні вимоги.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #87 : 19 Квітня 2010, 14:09:14 »

Неможливо додати повідомлення з вкладеними jpg.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #88 : 20 Квітня 2010, 08:47:41 »

Рахунок на оплату
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #89 : 20 Квітня 2010, 18:34:42 »

Неможливо додати повідомлення з вкладеними jpg.
Але ж Ви додали світлокопію рахунку від домофонщиків?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email