'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Ответ КП ГИВЦ на предложение перестать присылать счета и удалить все из их "базы  (Прочитано 10235 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Страница 1
Страница 2
И заява какая-то смешная.
Чего делать?
Иск в суд отдельно против КП ГИВЦ с требованиям, указанными в заявлении, ответ на который вы видите?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.

ГИВЦ находится в Днепровском районе, истец в Соломенском. Это Окружной суд?
И под каким соусом привлекать сюда балансодержателя и исполнителя услуг?
Можете посоветовать один из каких-то существующих своих (или не своих) исков в качестве "козы"?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.

ГИВЦ находится в Днепровском районе, истец в Соломенском. Это Окружной суд?
И под каким соусом привлекать сюда балансодержателя и исполнителя услуг?
Можете посоветовать один из каких-то существующих своих (или не своих) исков в качестве "козы"?
Цей спір відноситься до юрисдикції місцевих загальних судів, а не адміністративних, бо КП ГІОЦ не є суб'єктом владних повноважень. Схожі вимоги свого часу я пред'являв до недіючого тепер КП УЖГ Солом'янського району м. Києва, конкретно про визнання нікчемними рахунків  КП ГІОЦ. Використовуючи функцію  ПОШУК у ДЗЕРКАЛі та в новому ФОРУМі Ви зможете знайти тексти судових рішень. А щодо виключення інформації з бази даних КП ГІОЦ - це окрема пісня, яка мене особливо не турбувала, бо мені вже давно не доводиться сплачувати його рахунки, хоч вони з завидною регулярністю надсилаються. Мої спори в кінці-кінців закінчилися мировою угодою, затвердженою ухвалою суду. Мирова угода стосувалася добровільного укладення Типових договорів по КМУ-630 та КМУ-560 на моїх умовах. Ці договори на сайті викладені. Там є три особливості:
1) Плата за утримання будинку не стягується, поки не буде сформований тариф згідно з Порядком, затвердженим КМУ.
2) Плата за комунальні послуги нараховується виключно на підставі показань приладів обліку тепла та води (крім квартири моєї дочки, де відсутній теплолічильник, зате встановлений 4-тарифний лічильник ГВП).
3) Застосовуються тарифи, визначені судовими рішеннями, а вони навіть менші, ніж ті, що діяли до листопада 2006 р., коли нормотворчістю зайнявся "мер усіх киян".
4) Оплата здійснюється на поточний рахунок виконавця послуг, у даному випадку - КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради. І ніяких посередників типу Дирекції, ВСП, КП ГІОЦ.
Тим не менше, я не виключаю, що у майбутньому доведеться знову судитися, оскільки КП "Індустріальне" протизаконним способом підпорядковане КП "Дирекція ...", зазнає утисків від останньої, фінансується через "Дирекцію", тобто не є фінансово самостійним, і з часом остання може вимусити розірвати Типові договори зі мною та з моїми родичами. Тоді все знову опиниться в повітрі, як взагалі у м. Києві.
« Останнє редагування: 17 Березня 2010, 10:29:11 від gro-za »
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

А щодо виключення інформації з бази даних КП ГІОЦ - це окрема пісня, яка мене особливо не турбувала, бо мені вже давно не доводиться сплачувати його рахунки, хоч вони з завидною регулярністю надсилаються.

Это уже при заключенных Договорах?
Но ведь можно обратиться в суд исключительно против КП ГИВЦ, так сказать, потренироваться? :)

Мої спори в кінці-кінців закінчилися мировою угодою, затвердженою ухвалою суду. Мирова угода стосувалася добровільного укладення Типових договорів по КМУ-630 та КМУ-560 на моїх умовах. Ці договори на сайті викладені. Там є три особливості:
1) Плата за утримання будинку не стягується, поки не буде сформований тариф згідно з Порядком, затвердженим КМУ.

Ага, теперь понял. Сам Договор должен быть заключен, просто стоимость договора равна нулю, пока не будет сформирован тариф, после слушаний и всего остального?

2) Плата за комунальні послуги нараховується виключно на підставі показань приладів обліку тепла та води (крім квартири моєї дочки, де відсутній теплолічильник, зате встановлений 4-тарифний лічильник ГВП).

Как мне поступать в моем случае? У меня никаких счетчиков нет. Но в старых тарифах была возможность взимать плату по количеству проживающих людей. Или прописанных/зарегестрированных?

3) Застосовуються тарифи, визначені судовими рішеннями, а вони навіть менші, ніж ті, що діяли до листопада 2006 р., коли нормотворчістю зайнявся "мер усіх киян".

Вот этого вообще не понял. Суд уставнливает тарифы?

Тим не менше, я не виключаю, що у майбутньому доведеться знову судитися, оскільки КП "Індустріальне" протизаконним способом підпорядковане КП "Дирекція ...", зазнає утисків від останньої, фінансується через "Дирекцію", тобто не є фінансово самостійним, і з часом остання може вимусити розірвати Типові договори зі мною та з моїми родичами. Тоді все знову опиниться в повітрі, як взагалі у м. Києві.

Мдаа... Мы сейчас в чуть более выигрышном положении, так как постанова №530 окончательно стала №529, и больше пока ничего не менялось.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Цитувати
Но ведь можно обратиться в суд исключительно против КП ГИВЦ, так сказать, потренироваться? :)
Дійсно, ніщо не заважає.

Цитувати
Сам Договор должен быть заключен, просто стоимость договора равна нулю, пока не будет сформирован тариф, после слушаний и всего остального?
Договір можна укласти і з застосуванням тарифів за домовленістю сторін.

Цитувати
Как мне поступать в моем случае? У меня никаких счетчиков нет. Но в старых тарифах была возможность взимать плату по количеству проживающих людей. Или прописанных/зарегестрированных?
Лічильники слід встановити, інакше безпроблемне життя забезпечити неможливо.

Цитувати
Вот этого вообще не понял. Суд уставнливает тарифы?
Тарифи були встановлені при вирішенні спору, як платити. Відповідні судові рішення можна знайти на цьому сайті. Правда, це давня пісня.

Цитувати
Мдаа... Мы сейчас в чуть более выигрышном положении, так как постанова №530 окончательно стала №529, и больше пока ничего не менялось.
Дещо все-таки змінилося. Форми Типових договорів, порядки формування тарифів. Перегляньте розділ НОВИНИ.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Цей спір відноситься до юрисдикції місцевих загальних судів, а не адміністративних, бо КП ГІОЦ не є суб'єктом владних повноважень.

Тут опять прошу помощи. Еще не настолько разобрался в этих судах...
Местные общие суды - это просто районный суд по месту моего жительства, потому что по ЦПК я могу подавать иск на юрлицо по месту своего жительства?
Или в какой все-таки суд следует подавать исковое заявление о защите прав потребителя?
Спасибо!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Местные общие суды - это просто районный суд?

  да районный


Цитувати
Или в какой все-таки суд следует подавать исковое заявление о защите прав потребителя?


посмотрите Цивільно-процесуальний кодекс
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1618-15&p=1260346701531013
Цитувати

 Стаття 109. Підсудність справ за місцезнаходженням
                 відповідача

     1. Позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання.

     2. Позови до юридичних осіб пред'являються  в  суд  за  їхнім місцезнаходженням.
 Стаття 110. Підсудність справ за вибором позивача ....
.... 5. Позови про захист  прав  споживачів  можуть  пред'являтися
також  за  місцем  проживання  споживача
або за місцем заподіяння
шкоди чи виконання договору.
 
« Останнє редагування: 23 Березня 2010, 10:30:20 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email