'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Re: На рецензію позов на захист прав споживачів  (Прочитано 86012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

З Вашаго "СПІЧУ" нічого не зрозуміло, що Ви хочете своїм висловом сказати?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Sorry. No comments.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2012, 23:28:53 від mata »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Дом многоквартирный и поэтому ни Вы, ни горсовет не может быть его владельцем, тем более, что все (даже не одна) квартиры в нем приватизированы. Это аксиома. Это все равно, что когда тот, кто нашел чужой кошелек и другой, который это увидел, договариваются, что третьему, позже подошедшему, они скажут, будто кошелек - собственность первого (он за это немного поделится со вторым).
Поскольку Вы не оспариваете законность утверждений горсовета, суд их не будет исследовать (вопрос о собственности не стоит и суд просто не примет во внимание правоустанавливающий документ горсовета), но поскольку Вы владелец квартиры - обязаны платить за ЖКП, если не укажите других обстоятельств, почему Вы это делать не можете, или не обязаны (а Вы не их не указываете). Это "гол в свои ворота" - будьте уверены!
П.С. Судьи - не логические машины, они принимают решения по внутреннему убеждению (но в согласии с законами). Пытаться поймать их в "логическую ловушку" - наивность.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2012, 22:56:53 від Олександр »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Sorry. No comments.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2012, 23:28:29 від mata »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Суд не фантазирует, а смотрит материалы дела.
В матералах дела нет никаких сведений о приватизации квартир.
В матералах дела только Заявления двух сторон о том, что дом в коммунальной собственности.
Ни Вы уважаемый ни Юрий Васильевич не являетесь сторонами судебного дела и даже не присутствуете.

Простой вопрос к суду
Чей многоквартирный дом?

Жду Вашего мнения.
Суд не дает консультаций и этот вопрос не есть предметом спора.
Приватизированы квартиры или нет - суд тоже не будет выяснять. Ему будет достаточно того, что Вы там зарегестрированы и пользуетесь ЖКП "по умолчанию". Все просто.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Не фантазируйте. Я там как раз и не зарегистрирован.  ;D
« Останнє редагування: 18 Лютого 2012, 23:30:26 від mata »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Ну Вы просто как за соломинку цепляетесь. Это не играет никакой роли и Вы это знаете:
Цитувати
Стаття 29. Особливості укладання договорів у
                багатоквартирному будинку

     1. Договір   на   надання   житлово-комунальних   послуг    у
багатоквартирному  будинку  укладається  між  власником  квартири,
орендарем   чи   квартиронаймачем
   та   балансоутримувачем    або
уповноваженою ним особою.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо РКМДА, по яким "нарахована" заборгованість, слід вказати не тільки про те, що вони є нечинними, але й навести цифри тарифів між ними і тарифами, які були чинними (начебто на які посилався суд). Взагалі це краще робити в таблично-хронологічному вигляді для порівняння, щоб не було абстракцій, а була конкретіка. Також це зручно для обгрунтування зміни рішення (чому саме така цифра у прохальній частині скарги).
Неправильно застосована ст. 264 ЦК: крім вже вказаної відсутності доказів вчинення дій на визнання боргу Куренков пише маячню, що таким визнанням відповідачем є факт надання послуг позивачем.
Слід обгрунтувати неподання суд. рішень щодо тарифів, які були прийняті до оскаржуваного рішення.
Скаргу слід структурно узгодити умовними блоками (що не з'ясовано чи з'ясовано неповно, що не відповідає обставинам справи, що встановлено але недоведено належними і допустимими доказами по кожному).
1) Нечинність протягом певного періоду РКМДА і різниця в тарифах, що випливає за цей період, як підстава для зменшення боргу.
2) Відсутність доказової бази по наданню послуг.
3) Інші порушення (позовна давність).
4) Доказова база на підтвердження підставності власних вимог, як споживача. 

Для формулювань слід перечитати ППВСУ:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v0012700-08
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Маємо певний результат!
Георгій, Ви дійсно молодець!!! Я Вас щиро вітаю і одночасно прошу: чи не могли б Ви надіслати мені на taxlawyer@ukr.net або викласти тут Вашу позовну заяву, адже у мене аналогічна ситуація - Новобудова відмовляється заключати зі мною договори саме у відповідності до типового догвору по Постанові КМУ №630. У нас вже понад пів року йде безуспішне листування - на черзі потрібно, мабуть, буде складати протокол розбіжностей.
Поділіться своїм позитивним досвідом, будь-ласка! Завчасно дякую.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Моя позовна заява викладена на початку цієї гілки!
Думаю беде доцільно, користувачу Светик, створити нову тему і викласти туди своє листування з ТОВ "Новобудова".
В нову тему додам практичні рекомендації.
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Моя позовна заява викладена на початку цієї гілки!
Думаю беде доцільно, користувачу Светик, створити нову тему і викласти туди своє листування з ТОВ "Новобудова".
В нову тему додам практичні рекомендації.
Дякую за відповідь!
Я не проти, проте не знаю як це зробити, адже вперше листуюся на форумі. Підкажіть, якщо Ви знаєте, як це зробити?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Дякую за відповідь!
Я не проти, проте не знаю як це зробити, адже вперше листуюся на форумі. Підкажіть, якщо Ви знаєте, як це зробити?
В гілці форуму "Запитання" створюєте власну тему (натискєте на кнопку "нова тема") у вікні, що відкриється пишете назву теми (максимально наближену до змісту теми). Після відкриття провадження по справі (якщо таке відбудеться) тему перенесуть в "судові справи".
Все!
Бажаю успіхів.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 20:23:20 від Юрій Васильович »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

користувачу Светик
Ваші документи по спору з Новобудовою перенесені в окрему новостворену тему. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7313.0.html
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

користувачу Светик
Ваші документи по спору з Новобудовою перенесені в окрему новостворену тему. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7313.0.html

Дякую за повідомлення, але я про це вже знаю і вже встигла викласти туди рішення суду. Просто в мене є декілька спорів з Новобудовою і зараз мова йшла саме про переддоговірний, про який я за допомогою Георгія вже створила окрему гілку в "Запитаннях". Вибачте, якщо я створила Вам якісь незручності.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

сьогодні отримав повідомлення з АСК річ йдеться про цю ухвалу http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4690.0;attach=2857
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 21:44:50 від Георгий »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email