'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Мій протокол розбіжностей  (Прочитано 11318 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Мій протокол розбіжностей
« : 31 Березня 2010, 10:14:54 »

Віктор Іванович, доброго дня. Після трьохмісячного листування отримав пропозицію на укладення договору. Через те, що при здійснені розрахунків тарифу був порушений Порядок формування (рішення, якими затверджені тарифи оскаржуються у суді), виникла необхідність скласти протокол розбіжностей. Якщо маєте можливість, дайте оцінку протоколу розбіжностей до Типового договору на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій. 
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 14:14:43 від Dugf »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #1 : 31 Березня 2010, 13:02:15 »

Віктор Іванович, доброго дня. Після трьохмісячного листування отримав пропозицію на укладення договору. Через те, що при здійснені розрахунків тарифу був порушений Порядок формування (рішення, якими затверджені тарифи оскаржуються у суді), виникла необхідність скласти протокол розбіжностей. Якщо маєте можливість, дайте оцінку протоколу розбіжностей до Типового договору на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій.
Цей документ по формі та по змісту не можна вважати протоколом розбіжностей, а лише заявою про відмову підписати Договір у редакції ініціатора. Не полінуйтеся виконати нескладну технічну роботу щодо пошуку в Інтернеті, у т.ч. на моїх сайтах, прийнятниз зразків протоколу розбіжностей до договору. Ви повинні розуміти, що такі дрібні питання слід вирішувати самостійно, а не знаходити собі виконавця. Так можна дійти "до ручки" типу "Петре, крикни людям на полі, нехай рятують, бо я теж горю" (це Микола до Петра, у обох загорілися скирти соломи, у яких вони спали, поки жінки та діти працювали в полі).
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #2 : 31 Березня 2010, 20:31:01 »

Віктор Іванович, не заперечую, що мій "протокол" більш схожий на непередбачені зміни до Типового договору. Про складання протоколів розміщених на цьому сайті та в інтернеті: вивчав. Деякі складені у формі таблиці, Ваші в довільній формі. В принципі, запропонований договір мене влаштовує, він відповідає Типовому. Єдине що непокоїть - тариф, розрахунок якого здійснений без дотримання Порядку, затверджений рішенням органу місцевого самоврядування. Якщо тільки цей момент не влаштовує, запропонувати доповнити тільки "Інши умови" в своїй редакції (накшталт: плата за послуги до формування та затвердження тарифу у відповідності до Порядку ...№ 529 та законодавства становить --- грн.?         
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #3 : 31 Березня 2010, 21:56:14 »

Будь ласка, але у формі протоколу розбіжностей по типу порівняльної таблиці.
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #4 : 02 Лютого 2012, 18:58:41 »

як приклад
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #5 : 08 Лютого 2012, 02:31:41 »

А що означають слова внизу "Оформлено з протоколом узгодження розбіжностей"?
Існує ще один протокол? Навіщо тоді у цьому існує третя графа?
І що "оформлено"? Договір?
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 06:36:04 від Олександр »
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Мій протокол розбіжностей
« Reply #6 : 09 Лютого 2012, 09:40:36 »

Вони склали протокол узгодження розбіжностей, де вказали свій варіант. Його підписуєте але робите помітку, що не узгоджуєте їх редакцію і тоді вони мають право подавати позов до суду про врегулювання переддоговірного спору неузгоджених позицій. по правильному дійсно необхідно було б заповнити графу узгодження в протоколі розбіжностей...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email