Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Шановні Віктор Іванович та форумчани!Шукаючи відповіді на свої питання в інтернеті, потрапив на Ваш форум та вирішив спробувати найти відповіді тут.26 березня цього року районним судом було прийняте заочне рішення по цивільній справі за позовом ВАТ "Дніпропетровськгаз" до моєї дружини про стягнення заборгованості (2000-2009 рік) по оплаті послуг з газопостачання квартири - попереднього місця її проживання, з якого вона виписалася ще в 1998 році. Чи можу я вступити в розгляд справи в якості представника, третьої особи чи щось інше, крім випадку нотаріальної довіреності? Чи є така можливість і на підставі чого? Адвокат не має сенсу - позов на 600 гривень.{...}Вибачаюсь за стиль написаного, в голові вже каша З подякою та надією про допомогуСергій
Довіреність можна оформити за місцем роботи
можете поскаржитися керівництву ... А також звернутися до прокуратури
Стаття 42. Документи, що посвідчують повноваження представників 1. Повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені такими документами: 1) довіреністю фізичної особи; 2) довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують службове становище і повноваження її керівника; 3) свідоцтвом про народження дитини або рішенням про призначення опікуном, піклувальником чи охоронцем спадкового майна. 2. Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні чи за рішенням суду, або за місцем його проживання. 3. Довіреність від імені юридичної особи видається за підписом посадової особи, уповноваженої на це законом, статутом або положенням, з прикладенням печатки юридичної особи. 4. Повноваження адвоката як представника можуть також посвідчуватись ордером, який виданий відповідним адвокатським об'єднанням, або договором. 5. Оригінали документів, зазначених у цій статті, або копії з них, посвідчені суддею, приєднуються до справи. 6. Фізична особа може надати повноваження представникові за усною заявою, яка заноситься до журналу судового засідання.
вимагають тут же написати цю заяву письмово і її підшивають до справи
представнику без довіреності не будуть надавати копії...
Закладуючи міну сповільненої дії?
представнику без довіреності не будуть надавати копії технічного запису, копії ухвал та рішень, не нададуть справу для ознайомлення.
Цитувативимагають тут же написати цю заяву письмово і її підшивають до справиХм... Закладуючи міну сповільненої дії?Цитуватипредставнику без довіреності не будуть надавати копії...Для цього є дружина. Жива та здорова. Чого і Вам бажаю!
... що Ви скажете відносно відсутності підпису адресата (вказано лише прізвище) на повідомленні про вручення? Чи можливо його вважати неналежно оформленим згідно законодавства та як наслідок таким, що не може вважатись як доказ про отримання повідомлення? Як правильно цю думку подати суду?
В мене зараз така сама ситуація, суд виніс заочне рішення, оскільки в матеріалах справи є повідомлення, в яких вказано моє прізвище, підпису немає, тільки прізвище. Я повісток не отримував, хочу написати заяву про перегляд (ціна питання 9746 грн.). Але як доказати, що я не отримував цих повісток, коли в повідомленні про вручення працівник пошти вказав моє прізвище і доказує мені (в усній розмові), що вручив мені їх особисто?