'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Про укладення Типових договорів  (Прочитано 26678 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про заключення типових договорів
« Reply #45 : 17 Лютого 2012, 02:39:21 »

більше не можу знайти інших розпоряджень Омельченко по тарифам, які діяли до грудня 2006р.

http://gioc-kmda.kiev.ua/main/law/tariff/
 
Цитувати
І як треба правильно заповняти наступні пусті поля у п.6 Договору, якщо у мене стоять лічильники на воду?:

Не зрозумів питання. Якщо мова про цифри -вписуєте ті, які визнаєте законними.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Про заключення типових договорів
« Reply #46 : 17 Лютого 2012, 03:51:15 »

Розібрався :) - треба так:
Цитувати
•   централізоване постачання холодної води і водовідведення 4,51 гривень за 5,5 куб. метр
(щомісячна вартість послуги без лічильника для однієї особи (норма споживання 5,5 куб. метр): 4,51 гривень);
•   централізоване постачання гарячої води 12,00 гривень за 3,5 куб. метр
(щомісячна вартість послуги без лічильника для однієї особи (норма споживання 3,5 куб. метр): 12,00 гривень);
•   централізоване опалення 0,80 гривень за 1 кв. метр та додатково згідно з пунктом 12 цього договору 0 гривень;
•   водовідведення гарячої води 1,05 гривень за 3,5 куб. метр
(щомісячна вартість послуги без лічильника для однієї особи (норма споживання 3,5 куб. метр): 1,05 гривень).

Згідно з розпорядженням КМДА від 20.06.2002р. №1245, зареєстрованим в КМУЮ 27.10.2002р. за №46/429
(із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями КМДА від 14.10.2003р. №1907, від 10.12.2004р. №2249, від 31.03.2005р. №499):
http://www.gioc-kmda.kiev.ua/files/File/1245_2002.htm
« Останнє редагування: 18 Лютого 2012, 01:03:06 від Олександр »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення типових договорів
« Reply #47 : 18 Лютого 2012, 15:53:54 »

Цитувати
почти решил проблему со льготниками

а в чому проблема була?
Мені довелося виправити помилку в назві теми. До відома: слово "заключення" в літературній мові відсутнє. Це "суржик". Правильний термін - укладення/укладання (договорів).
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення Типових договорів
« Reply #48 : 21 Лютого 2012, 14:52:42 »

Ще пару питань по типовим договорам.

1) Що порадите писати у примітках до п."4.   Характеристика засобів обліку" води, якщо лічильники води були встановлені у 2004р. і не проходили повірки? Встановлював сантехнік ЖЕДу, але він не має ліцензії. Написати, коли встановлений - і все?

2) Якщо у п.п. 2 п. "21.   Виконавець несе відповідальність у разі" я напишу таке:
Цитувати
2) надання послуг не в повному обсязі, зниження їх якості, зокрема зниження їх кількісних та/або якісних показників - шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством, 0 (нуль) відсотків місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
то ЖЕД зможе безкарно не давати воду, або давати холодну замість гарячої і казати при цьому, що "йдуть ремонтні роботи", бо у випадку лічильників "норми споживання" відсутні? І що - без пені ЖЕД буде безкарний? Тільки розривати договір і знов у суд?  :o

3) Який краще написати "Строк дії договору"? 5? 10? 25? 50?  ;D

4) Навіщо "Інші умови"?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення Типових договорів
« Reply #49 : 22 Лютого 2012, 21:49:36 »

Випадок "давати холодну замість гарячої" при наявності квартирного лічильника враховано у п.п. 3 п. 10 ПКМУ від 17 лютого 2010 р. N 151, але випадок понадстрокових перерв при наявності квартирного лічильника у цій постанові не враховано. Це можна зробити тільки за рахунок штрафів (пені), тому що фраза "надання послуг не в повному обсязі" не має сенсу при наявності квартирного лічильника води.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення Типових договорів
« Reply #50 : 23 Лютого 2012, 13:07:19 »

Ще пару питань по типовим договорам.


Олександре, як свідчить досвід дописувачів, ЖЕО не підпише договір, який хоч би на йоту буде відрізнятися від затвердженого Мазурчаком і спущеного на місця з КМДА.



Щодо послуг ЦО, ГВ та ХВ мабуть теж саме.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення Типових договорів
« Reply #51 : 23 Лютого 2012, 15:54:52 »

 ;D Я це прекрасно розумію, але все одно мушу надати своєму КП "УЖГ" оферту, щоб у суді на питання головуючого, чи намагався я у відповідності до ЗУ про "ЖКП", укласти договори з КП "УЖГ", міг сказати: так, ось копії моїх оферт. А від КП "УЖГ" я не отримував оферт. У листах до КП "УЖГ" я висловлював їм такі пропозиції ще у 2008 році. Я їм подам навіть на своїй "гербовій бумазі", на 50 років - нехай тішаться. ;D
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Про укладення Типових договорів
« Reply #52 : 03 Березня 2012, 21:25:34 »

Питання:
Цитувати
ПОРЯДОК
формування тарифів на послуги
з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій

2
...Послуги надаються з урахуванням встановленого рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг. Копія такого рішення є невід'ємною частиною договору про надання послуг.
А такі рішення КМР існують у місті Києві?  ???
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email