'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Якщо КП погрожує відключити електрику за борг по ЖКП (що робити споживачу)  (Прочитано 36960 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Наразі я думаю, що був. У Київенерго квартира вважається відключеною та існує наряд-допуск на відключення. Також бачив у Києвенерго звернення начальника ЖЕКу на "присутність представника на відключенні". Нажаль, не здогадався переписати вихідний номер.
Ну, тоді ці документи слід витребувувати в Київенерго і при необхідності - оскаржувати. Підстави для подібних дій вже викладені у даній темі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Також бачив у Києвенерго звернення начальника ЖЕКу на "присутність представника на відключенні".
Так Київенерго скоріш за все само "розшифрує" ЖЕК у відповіді, їм же треба виправдовуватись. це буде цікаво, бо їм відповідь ЖЕКу мабуть невідома.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Дзвонив у Київенерго. Вони підтвердили, що відключили саме вони. Запропонували після оплати боргів за ЖКП принести до них квітанцію і тоді вони відновлять електропостачання.
Вимагайте письмово відповіді. А потім можна подати на них позов за самоправство.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Чи потрібно писати в ЖЕК ще один лист, щоб вони пояснили звідки взявся борг? Попередній відправила 20 травня поштою. Чи ще почекати?

Лист від ЖЕКу так і не отримала про борг. В усній формі мені повідомили, що лист мені пишеться, але в них немає ніяких документів стосовно того, що квартира - моя власність. А вчора прийшов лист від КП по утриманню житлового господарства, що вони подають за борги на мене в суд. Лист прикріплюю.
Що мені робити далі?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Лякають. Ще й брешуть. Хочуть Вас запевнити що всі вже сплатили. От тільки Ви залишились, то на Вас у суд. А Ви погляньте на вихідні номери повідомлень Вашого та на сторінці http://io.ua/img587028b. Різниця в тисячі. Цікаво було б поглянути на ще одне повідомлення по Вашому будинку, бо вигляд номерів трохи дивний (можливо це фікція а не реєстрація).
Стосовно Статті 625 ЦК У це ще й не всі "Страшилки", часто ще лякають втраченою вигодою яку теж з Вас стягуватимуть. А що там в статті ЦК У?
Цитувати
Стаття 625. Відповідальність за порушення грошового
                 зобов'язання

     1. Боржник   не   звільняється   від   відповідальності    за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

     2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого  індексу інфляції за весь час прострочення,  а також три проценти річних  від  простроченої  суми,  якщо  інший  розмір процентів не встановлений договором або законом.

А законом Про жкг послуги за просрочення платежів передбачена тільки пеня. А пеня зараз не стягується (іншим законом це теж встановлено).

Цитувати
але в них немає ніяких документів стосовно того, що квартира - моя власність

А вони їм і не потрібні. Після того як квартира приватизується - документи видають Вам, а уних просто робиться відмітка про це і ордер анулюється ( бо він вже непотрібен).
почекайте ще десь до кінця місяця і подайте скаргу до прокуратури про відсутність відповіді.
« Останнє редагування: 22 Червня 2010, 13:30:52 від Юрій Васильович »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Чи потрібно писати в ЖЕК ще один лист, щоб вони пояснили звідки взявся борг? Попередній відправила 20 травня поштою. Чи ще почекати?

Лист від ЖЕКу так і не отримала про борг. В усній формі мені повідомили, що лист мені пишеться, але в них немає ніяких документів стосовно того, що квартира - моя власність. А вчора прийшов лист від КП по утриманню житлового господарства, що вони подають за борги на мене в суд. Лист прикріплюю.
Що мені робити далі?
А Ви спробуйте зателефонувати 229-47-30. У мене нічого не вийшло, не беруть трубку. Дізнайтеся, ким і коли було створене КП УЖГ та про його статус. А також в райраді - чи було створене рішенням ради таке підприємство, дату і номер рішення. А потім можна продовжувати.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

А Ви погляньте на вихідні номери повідомлень Вашого та на сторінці http://io.ua/img587028b. Різниця в тисячі. Цікаво було б поглянути на ще одне повідомлення по Вашому будинку, бо вигляд номерів трохи дивний (можливо це фікція а не реєстрація).

Я маю два листи від цього підприємства за вих № 0.1.1.1069.231481 та 1.1.1.1069.231481. Як видно, більша частина вихідного номеру прив'язана до споживача. В моєму випадку вихідний номер цих листів розрізняється тільки першою цифрою. Таким чином, я отримав листи №0 та №1. Валентина отримала вже лист №2. Я вважаю, що КП УЖГ, приготувало серію листів в форматі монологу. Тобто відповіді на свої листи воно не очікує. Свого часу я відповів їм на лист №1. Цікаво, лист №2 прийде до мене у тому ж вигляді, що і Валентині, чи з урахуванням нашого попереднього листування? 
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Додзвонитися їм просто нереально. Я пробувала вже не раз, не беруть або зайнято. Це вже третій лист від них. Перший був з номером 0.1.1.1065.521576, другий 1.1.1.1065.521576.
В КП "Керуюча дирекція" Шевченківського району  мені сказали, що боргами вони не займаються і що це за організація,яка надсилає листи, вони не знають.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Мені дали номер Олени Олександрівни, яка займається комунальними підприємствами в Шевченківській райраді. Вона відмовилася сказати коли і ким було створене підприємство, ссилаючись на те, що по телефону цю інформацію вона не дає. Дала мені номера телефонів, але там знаходиться інша організація.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Мені дали номер Олени Олександрівни, яка займається комунальними підприємствами в Шевченківській райраді. Вона відмовилася сказати коли і ким було створене підприємство, ссилаючись на те, що по телефону цю інформацію вона не дає. Дала мені номера телефонів, але там знаходиться інша організація.
Та не терзайте себе муками, відвідайте райраду! Зверніться до керівника апарату, і про все дізнаєтеся. Не виключено, що КП УЖГ - це назва підприємства, яке фактично господарської діяльності не веде, а лише "вибиває" старі борги. Принаймі у Солом'янському районі м. Києва має місце саме така ситуація. Тільки КП УЖГ було утворене райдержадміністрацією, не радою, а замість нього райрадою утворені нові 6 КП. З приводу їх утворення розглядається судова справа, навіть не одна. Читайте матеріали ФОРУМУ.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Та не терзайте себе муками,
Шановна, Valentyna! Дослухайтеся цієї поради Віктора Івановича! Через деякий час усі ці листи, об`яви вже не маитимуть на Вас жодного впливу.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Получил письменный ответ от АК "Киевэнерго" по поводу угроз КП что-то мне там отключить...
Ну что вам сказать - пишут красиво.
В двух словах тот абзац, который касается угроз:
"Поскольку вопрос оплаты услуг ЖКХ не относится к компетенции АК "Киевэнерго", просим вас урегулировать с балансодержателем дома все эти вопросы.
Таким образом, к компетенции АК "Киевэнерго" не относятся вопросы предоставления правовой оценки правомерности действий руководства КП "Грушкивське" при отключении квартир бытовых потребителей электроэнергии, которые имеют долги за ЖКУ".
При этом в письме в Киевэнерго статья 27 ЗУ "Про электроэнергетику" была упомянута.
Ну и что делать дальше?
В прокуратуру?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Получил письменный ответ от АК "Киевэнерго" по поводу угроз КП что-то мне там отключить...
Ну что вам сказать - пишут красиво.
В двух словах тот абзац, который касается угроз:
"Поскольку вопрос оплаты услуг ЖКХ не относится к компетенции АК "Киевэнерго", просим вас урегулировать с балансодержателем дома все эти вопросы.
Таким образом, к компетенции АК "Киевэнерго" не относятся вопросы предоставления правовой оценки правомерности действий руководства КП "Грушкивське" при отключении квартир бытовых потребителей электроэнергии, которые имеют долги за ЖКУ".
При этом в письме в Киевэнерго статья 27 ЗУ "Про электроэнергетику" была упомянута.
Ну и что делать дальше?
В прокуратуру?
В суд !
Тема закрита.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email