'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Якщо КП погрожує відключити електрику за борг по ЖКП (що робити споживачу)  (Прочитано 36958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Відвідав ЖЕК. Залишив заяву, яку приєдную до повідомлення. Поспілкувався з директором. Як і казав Віктор Іванович, директор стверджує, що відключення робило саме Київенерго. Стверджує також цікаву річ - буцімто я повинен сплачувати ЖЕКу за утримання у тому числі внутрішньобудинкових систем електропостачання. Але ні в 529 постанові, ні у переліку послуг з останніх громадських слухань згадки про утримання систем електропостачання немає.
« Останнє редагування: 04 Червня 2010, 13:41:04 від Андрій »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ще один приклад:
Навіть при наявності боргу відлючення визнано протиправним.

Цитувати
Враховуючи те, що немає  підтвердження  отримання  Вами повідомлення  про  відключення,  Національна  комісія  регулювання електроенергетики  України  вважає,  що  дії  Первомайського РЕМ Серговської філії ТОВ "Луганське енергетичне  об'єднання"  не відповідають вимогам ПКЕЕН ( 1357-99-п ).

     Національна  комісія  регулювання  електроенергетики  України листом  від  04.03. 2003 N 05-39-17/689 зобов'язала ТОВ "Луганське енергетичне   об'єднання"  відновити   електропостачання   Вашого помешкання без оплати повторного підключення.

Повний текст у доданому файлі.
« Останнє редагування: 04 Червня 2010, 17:40:44 від Юрій Васильович »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Дякую, Юріє Васильовичу. А ще може у Вас є якийсь варіант скарги до НКРЕ? Як є - викладіть будь ласка.
І ще питання. Ви писали
Цитата: Юрій Васильович
Якщо подасте скаргу у АМКУ і там розпочнуть справу за про порушення ЗУ "Про захист економічної конкуренції" (п. 2 ч. 1 ст. 50 та ч. 1 ст. 13) то Київенерго ще й штраф отримає (абз. 2 ч. 2 ст. 52).
Я ознайомився з цими документами і не зрозумів, яким чином сюди притягнути цю справу?
« Останнє редагування: 04 Червня 2010, 18:20:35 від Андрій »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А у мене справи з тими погрозами веселі. Відключенням тільки полякали, відключати злякались. На мої претензії КП Чоколівське, КП ДИрекція та на скаргу райрада надали в один день відповіді з слово-в-слово однаковим і досить хамським текстом. Встрягати в листування в стилі "сам дурак" можна, але не хочеться, не бачу в цьому користі. А як хамів на місце поставити - не знаю.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Тетяно, а Ви не вважаєте, що якщо вони злякалися відключати, то вони вже на місті :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вважаю, що злякались.
А ще свідомо витрачу свій час (99,9%, що без кримінального вироку для хамів, але крапля камінь точить) на досягнення простої задачі - примусити "правоохоронні органи" підготувати і порушити кримінальні справи щодо начальника КП Чоколівське Данілова та начальника ВСП в Дирекції Ядаменка. Тому на хамські відповіді доведеться таки написати повторні претензії. А потім все це листування - до прокуратури, до мін. ЖКГ, доказами до судових справ.
« Останнє редагування: 04 Червня 2010, 18:46:46 від Тетяна Academia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
А ще може у Вас є якийсь варіант скарги до НКРЕ?
Андрію, в мене була скарга до НКРЕ, але там зовсім інший випадок, тому її не використаєш. Та там нічого особливого й не треба, можно в довільній формі як і до Київенерго. Але, якщо Ви відновили собі електропостачання, то дайвайте тепер дочекаємося письмових відповідей, щоб врахувати їх, а можливо і додати в копіях.
Стосовно АМКУ, теж бажано глянути що Вам напишуть, потім вирішимо.
« Останнє редагування: 05 Червня 2010, 10:30:30 від Юрій Васильович »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

.... Я без світла третій день, ....
"Був вдома, світло пропало. Через день світло знайшлось...
Нет комментариев :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Нет комментариев :)
Пане ВАВАНчик! Зауваження щодо цього ляпу слушне, дякую. Хтось з древніх ще казав:"Тщательнее надо, тщательнее"  :)
Будемо працювати.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як правильно написати скаргу в ЖЕК. На днях прийшли представники ЖЕКу і спробували відключити електроенергію. Заборгованості за світло в мене немає, договору ні з ЖЕКом, ні з Київенерго не підписувала). Керівництво ЖЕКу ссилається на розпорядження №116 від 24.11.06 колегії виконавчого органу КМДА (я не знайшла цього розпорядження на сайті КМДА)., в якому п.4 написано, щоб відключати електроенергію, водопостачання боржникам жеку.
та пишіть у довільній формі. Візміть за основу викладені вище заяви пані Тетяни.

Доброго дня!На мій лист прийшла така відповідь з ЖЕКу:
"Повідомляємо, що прилади обліку електричної енергії знаходяться на обслуговуванні КП ЖЕК "Дегтярівська", поквартирний облік електролічильників на АЕК "Київенерго" не переданий. РОзрахунки з АЕК "Київенерго" за вмкористану електроенергію мешканцями будинку проводить КП ЖЕК "Дегтярівська" по загальнобудинковому лічильнику. Для подальшого припинення виникнення конфліктних ситуацій просимо своєчасно сплачувати комунальні послуги."
Також я направляла заяву, в якій просила надати меня інформацію про мої борги. Відповіді на неї не отримала.
Що мені робити далі в такій ситуаціїї? (Це мої перші спроби боротися із ЖЕКом, тому прошу допомоги.) Дякую.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Доброго дня,Valentyna!
Цитувати
"Повідомляємо, що прилади обліку електричної енергії знаходяться на обслуговуванні КП ЖЕК "Дегтярівська", поквартирний облік електролічильників на АЕК "Київенерго" не переданий. РОзрахунки з АЕК "Київенерго" за вмкористану електроенергію мешканцями будинку проводить КП ЖЕК "Дегтярівська" по загальнобудинковому лічильнику.
Це суперечить нормам діючого законодавства!!! Тому можливо, що ЖЕК просто бреше!
Для ЖЕКів це звичайна практика на біле казати - чорне, а на чорне - біле. А в Київенерго Ви зверталися? Що каже Київенерго ? Якщо не зверталися то зверніться. Також зверніться до Київенерго з пропозицією укласти письмовий договір відповідно до ПКЕЕН (Пост. КМУ № 1357 - 99р. зі змінами).
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Київенерго відповіло, що наш будинок на балансі у ЖЕКу. Що робити в такій ситуації?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Київенерго відповіло, що наш будинок на балансі у ЖЕКу. Що робити в такій ситуації?
Оприлюдніть Ваш запит до Київенерго і отриману відповідь (у читабельних світлокопіях). Тоді можна буде надати конкретну пораду.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Отримавши відповідь ЖЕКу, я подзвонила до Інформаційно-консультаційного центру Київенерго по роботі із споживачами. Також вони мені сказали, що договір з ними я не можу заключити, тому що будинок обслуговує ЖЕК.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

ТОбто письмової відповіді від Київенерго в мене немає.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email