'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Вища Рада Юстиції буде звільняти проштрафившихся суддів.  (Прочитано 2429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://news.bigmir.net/ukraine/281345/  - 
ЗМІ:
Цитувати
Каждый судья теперь зависит от воли Януковича 40 мин назад
 Принятие закона №6109 О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно недопущения злоупотреблений правом на обжалование теперь ставит каждого судью Украины в зависимость от воли Президента Украины Виктора Януковича.
Судьи Украины теперь зависят от Президента, пишет Левый берег
Как пишет издание Левый берег, теперь Высший совет юстиции (ВСЮ) получил реальную - без каких-либо ограничений - возможность увольнять "за нарушение присяги" любого судью, даже в случае его неявки на заседание. Причем, не двумя третями голосов - а простым большинством. И обжаловать подобное решение в соседнем суде у опального деятеля не получится - только в Высшем административном суде Украины, решение которого - окончательное.

Раніше цим займався Президент одноосібно, тепер буде колективний орган імені Януковича. Не поділяю такі адміністративні підходи, однак відсутність можливості громадян впливати на вибір суддів не залишає іншого, більш м'якого варіанту. Я маю на увазі відводи.
Як не сумно, але й мені доведеться скористатися таким важелем тиску на деяких суддів, які поводяться зарозуміло та брутально порушують норми права. Невеликий список кандидатів уважний відвідувач Форуму може скласти самостійно. А звернення до ВСЮ будуть оприлюднені.
« Останнє редагування: 21 Травня 2010, 21:18:28 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Раніше цим займався Президент одноосібно, тепер буде колективний орган імені Януковича. Не поділяю такі адміністративні підходи,....
Может я чтото неправильно понял, но: по вашему лучше чтобы 1 человек это делал? И почему вы считаете, что именно Янукович будет "править бал", а не сами члены ВСУ?
Цитувати
однак відсутність можливості громадян впливати на вибір суддів не залишає іншого, більш м'якого варіанту.
Не зхватало чтобы люди голосовали за судей... По моему судей нужно выбирать по моральным качествам и по реальным знаниям в области права.
Цитувати
Я маю на увазі відводи.
а тут вообще "темный лес". Если судья сам решает отвести себя или нет..... И главное его: "Ухвала оскарженню не підлягає" :(
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Раніше цим займався Президент одноосібно, тепер буде колективний орган імені Януковича. Не поділяю такі адміністративні підходи,....
Может я чтото неправильно понял, но: по вашему лучше чтобы 1 человек это делал? И почему вы считаете, что именно Янукович будет "править бал", а не сами члены ВСУ?
Цитувати
однак відсутність можливості громадян впливати на вибір суддів не залишає іншого, більш м'якого варіанту.
Не зхватало чтобы люди голосовали за судей... По моему судей нужно выбирать по моральным качествам и по реальным знаниям в области права.
Цитувати
Я маю на увазі відводи.
а тут вообще "темный лес". Если судья сам решает отвести себя или нет..... И главное его: "Ухвала оскарженню не підлягає" :(
Не повинен, але по факту править бал саме він.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чистка рядов служителей Фемиды началась

http://sug.kiev.ua/articles.php?id_article=1297
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email