'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Громадські слухання КП Чоколівське  (Прочитано 64429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #30 : 13 Червня 2010, 16:40:21 »

ТАкий протокол громадських слухань в КП Чоколівське розклеєно на  під`їздах нашого будинку, версія пана Данілова, директора цього горе-підприємства.
Не зрозуміло, чому в протоколі 2 підписи двох секретарів. Який з них справжній? І крім того, Данілов зі своїм юристом Мотренком можуть оформити ще один протокол. Будьте готові до чергового фальшування документів.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #31 : 13 Червня 2010, 16:43:10 »

Не плутайте божий дар з яєшнею. Роздільна здатність характеризує якість відео.

Я думаю ваша информация устарела.
Ютьюб уже давно поддерживает hdtv.

Цитувати
  Тому докладаю усіх можливих зусиль для досягнення автономності і самодостатньості сайтів. Хоч не завжди це вдається. А

тут самая лучшая политика не ложить все яйца в одну корзину.
Льется видео на три источника и в случае падения одного остаются два других.
Пропоную Вам підключитися до цієї благородної діяльності. Компакт-диск з відеозаписами подарую. Приходьте на чергове судове засідання за моїм розкладом (на Головній сторінці).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #32 : 13 Червня 2010, 17:03:00 »

Цитувати
Юріє Васильовичу, рекомендую переглянути відеозапис цих слухань (готується до публікації). Він феєричний.
ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Будемо вивчати й переймати досвід.
До речі, Ваші фонограми, Вікторе Івановичу, теж дуже цікаві та повчальні.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #33 : 13 Червня 2010, 17:24:57 »

Хто такий/така Лемешак, мені невідомо. На слуханнях мене було обрано секретарем (дивимось рукописний протокол слухань на початку теми), мешканця іншого будинку - головуючим. Данілов сказав, що він є представник організатора і він призначений головуючим. Тому маємо таку картинку.
А за фальшуванням протоколів - буду слідкувати.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #34 : 13 Червня 2010, 18:22:31 »

А за фальшуванням протоколів - буду слідкувати.

А не хотите заявление в ментовку написать за подделку служебных документов?

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 366. Службове підроблення

1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 18:26:49 від AlleyCat »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #35 : 13 Червня 2010, 18:43:57 »

Цитувати
Юріє Васильовичу, рекомендую переглянути відеозапис цих слухань (готується до публікації). Він феєричний.

ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Будемо вивчати й переймати досвід.
До речі, Ваші фонограми, Вікторе Івановичу, теж дуже цікаві та повчальні.

Один з відеофрагментів вже стиснутий втричі, розміщений у розділі "ВІДЕО" і доступний для перегляду: http://gro-za.io.ua/video17818 - Відеофрагмент № 2 "громадських слухань" від 31.05.2010 р., 720 x 480,  46 MБ,  6:33
Хотілося б побачити якомога більше коментарів.
 
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 21:50:24 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #36 : 13 Червня 2010, 18:48:59 »

А не хотите заявление в ментовку написать за подделку служебных документов?
За ідею спасибі. Прямого результату (кримінальної справи), звичайно, не буде, але якось зупиняти це хамство треба.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #37 : 13 Червня 2010, 18:51:37 »

Є. Ви й самі можете пересвідчитися на сайті ГУЮ в м. Києві. ...
А це дуже цікава інформація... В. І. будьта так ласкаві надайте мені посилання на теє місце у світовій мережі, де можно перевірити факт реєстрації НПА у органах юстиції.... (нехай навіть результат не буде 100% офіційним)
Так я це робив за допомогою ЛІГИ: ЗАКОН, але там лише є напис чи його немає (тобто перевірка іде методом припущення), а мене б зацікавив ресурс де перевірка іде прямим шляхом (тобто конкретна відповідь: так чи ні).
З цього питання я був змушений надати письмове звернення до ГУЮ у м. Києві... Чекаю відповідь.... До речі у самому ГУЮ мені повідомили що НЕМАЄ ТАКОГО РЕСУРСА, та немае можливості перевірити це питання окрім як звернутися до НИХ із зверненням!
ЗІ: зазделегідь дякую за корисне посилання!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #38 : 13 Червня 2010, 19:02:14 »

А за фальшуванням протоколів - буду слідкувати.
А не хотите заявление в ментовку написать за подделку служебных документов?

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 366. Службове підроблення

1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Було б непогано. Але варто зважати на вірогідні наслідки. Буде винесена постанова про відмову у порушенні кримінальної справи. А тим часом усі докази будуть додатково знищені, або сфальшовані. Краще поскаржитися Сидорову І.П. з додаванням наявних доказів, а потім притягнути його до відповідальності шляхом подання адміністративного позову до суду. Бо всі біди в районі виникають в основному внаслідок його незаконних дій та бездіяльності. Він вже перетворився в такого собі Брежнєва сьогодні ("Сталін - це Ленін сьогодні" гасло комуністів типу Сидорова). Продажна районна газета "Солом'янка" у кожному випуску постійно його розхвалює та розміщує фотозображення. І жодних критичних матеріалів. Цьому  сприяє так званий (самозваний) шеф-редактор Бакалінський Г.В., при наявності іншого головного редактора, що є тавтологією. Віін же директор ТОВ "Медіа-Промінь" - видавця газети, він же депутат райради, він же голова комісії з питань житлово-комунального господарства та ще якихось питань. Ви чули, щоб цей голова комісії коли-небудь поставив на обговорення болючі питання щодо формування тарифів на ЖКП, щодо призначення виконавців послуг, щодо контроля влади за ї діяльністю? Я декілька разів до нього звертався з пропозицією запросити мене на засідання комісії у якості експерта. Не почув. Для чого нам такі депутати?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #39 : 13 Червня 2010, 19:06:26 »

Є. Ви й самі можете пересвідчитися на сайті ГУЮ в м. Києві. ...
А це дуже цікава інформація... В. І. будьта так ласкаві надайте мені посилання на теє місце у світовій мережі, де можно перевірити факт реєстрації НПА у органах юстиції.... (нехай навіть результат не буде 100% офіційним)
Так я це робив за допомогою ЛІГИ: ЗАКОН, але там лише є напис чи його немає (тобто перевірка іде методом припущення), а мене б зацікавив ресурс де перевірка іде прямим шляхом (тобто конкретна відповідь: так чи ні).
З цього питання я був змушений надати письмове звернення до ГУЮ у м. Києві... Чекаю відповідь.... До речі у самому ГУЮ мені повідомили що НЕМАЄ ТАКОГО РЕСУРСА, та немае можливості перевірити це питання окрім як звернутися до НИХ із зверненням!
ЗІ: зазделегідь дякую за корисне посилання!

Пошукаю за Вас. Однак, зверніть увагу, що надавати подібні докази у адміністративних справах є обов'язком суб'єкта владних повноважень, якщо він заперечує проти позову. Тому, щоб не гаяти час, рекомендую подати відповідний адміністративний позов. Досвід маєте. Отам Ваш полемічний запал якраз і стане в нагоді.
А могли б просто зателефонувати до ГУЮ і отримати відповідь. Вони не ухиляються.
А тепер прошу охолонути.
Цитувати
http://www.givc-kgga.kiev.ua/files/File/187_2010.htm  -  ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 29.03.2010 р. N 187
Київ
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 03.07.2006 N 995
...
1. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 03.07.2006 N 995 "Про проведення у м. Києві загальноміських громадських слухань" (зі змінами і доповненнями), виклавши додаток 6 в редакції, що додається.

Цей документ виданий не від імені КМДА, а від виконавчого органу Київради. Реєстрації не підлягає. Але повинен бути оприлюднений в ЗМІ. Даний акт є протиправним по способу його прийняття, як і інші розпорядження КМДА. Вивчайте судові справи.
Хоч Ви, здається, з моїми справами проти КМДА знайомі. То для чого морочите голову? Чи це Ваш спосіб словесного тренування, а я повинен бути спаррінг-партнером? Заспокойтеся, Ваванчику. Нічого не втрачено. Життя продовжується. Підключайтеся до корисної діяльності. Ще раз прошу припинити засмічувати Форум флудом. Дайте простір для інших бажаючих, якщо такі будуть.
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 20:56:42 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #40 : 13 Червня 2010, 19:12:22 »

Сервіс Youtube не влаштовує. Низька роздільна здатність. Складний пошук. А сайти "ГРОмадський правоЗАхисник" підтримуються, як самодостатні. Різного роду гіперпосилання намагаємося використовувати по мінімуму, і в не дуже відповідальних випадках. Перекодування в avi для мене не є проблемою.
Досвід Тетяни Монтян не є орієнтиром для більшості мешканців. Вона вміє відстоювати свої права, а вони не вміють. Після чого недобросовісні судді стягують з них незаконну "заборгованість".
Тому слід діяти на випередження. Позивайтеся Ви!

Перший відеофрагмент під №2 вже перекодований, стиснутий і розміщений. Вельми показовий. Дивіться і слухайте: http://gro-za.io.ua/video17818 - Відеофрагмент № 2 "громадських слухань" від 31.05.2010 р., 720 x 480,  46 MБ,  6:33
Чи потрібна решта - поцікавимося думкою інших учасників.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #41 : 13 Червня 2010, 19:15:25 »

Цитувати
Юріє Васильовичу, рекомендую переглянути відеозапис цих слухань (готується до публікації). Він феєричний.

ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Будемо вивчати й переймати досвід.
До речі, Ваші фонограми, Вікторе Івановичу, теж дуже цікаві та повчальні.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А там можна і побачити, і почути. Більших публічних дурнів мені не доводилося зустрічати у своєму житті.
Перший відеофрагмент під №2 вже перекодований, стиснутий і розміщений. Вельми показовий. Дивіться і слухайте: http://gro-za.io.ua/video17818 - Відеофрагмент № 2 "громадських слухань" від 31.05.2010 р., 720 x 480,  46 MБ,  6:33
Чи потрібна решта - поцікавимося думкою інших учасників.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #42 : 13 Червня 2010, 19:42:32 »

Выкладывайте.
Хотя в принципе балаган. Вам надо было постараться выбрать одного представителя, который бы конструктивно их прожимал по плану.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #43 : 13 Червня 2010, 19:54:43 »

Выкладывайте.
Хотя в принципе балаган. Вам надо было постараться выбрать одного представителя, который бы конструктивно их прожимал по плану.
Я не був учасником, тому побажання не мені. І не можу бути ним (без довіреності), бо не мій будинок, не мій мікрорайон і не моє КП.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Громадські слухання КП Чоколівське
« Reply #44 : 13 Червня 2010, 20:00:18 »

Шановний AlleyCat, Ви не зрозуміли! Хитоумний Данілов дав оголошення про слухання на одну дату і час для десятка будинків. З`ясувалось це тільки при реєстрації. Ні про якого одного представника мова не могла йти взагалі. Діяли по ситуації. І багато зусиль пішло просто на те, щоб мешканці визнали слухання такими, що не відбулись, а потім, хто хотів - діставав КП своїми конкретними проблемами.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email