'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Реклама в ящиках  (Прочитано 3252 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Реклама в ящиках
« : 02 Червня 2010, 23:53:34 »

Як можна боротися з розповсюджувачами реклами до поштових скриньок? У нас будинок кооперативний, голова ні з ким угод не укладав, мешканці не замовляли цієї реклами, а ввесь під'їзд закидають листівками. Міліція в цьому криміналу не бачить. А я проти, щоб до моєї поштової скриньки кидали непотріб.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Реклама в ящиках
« Reply #1 : 03 Червня 2010, 09:44:57 »

А никак...
Только 1 вариант: ловить разносчиков рекламы, и заставлять убирать в подъезде :) (раскиданную по полу ихнюю рекламу)
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Реклама в ящиках
« Reply #2 : 03 Червня 2010, 10:29:52 »

Учора двох затримали, викликали міліцію. Все, чого домоглися, це складення протоколу.
Претензії були такого характеру:
1. Звідки у розповсюджувача реклами ключі від будинку? (Домофон люди встановлювали за власні кошти).
2. Чому розповсюджувач відкриває відмичкою всю секцію поштових скриньок? (Кооператив за власні кошти встановив нові поштові скриньки, щоб позбутися непотрібної реклами).
3. Мешканці не замовляли ніякої реклами, чому насильно їх примушують витягати з ящика те, чого там не повинно знаходитися.
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Реклама в ящиках
« Reply #3 : 03 Червня 2010, 10:31:18 »

Будемо давити на цю статтю КК

Стаття 356. Самоправство
Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Реклама в ящиках
« Reply #4 : 03 Червня 2010, 17:06:41 »

Будемо давити на цю статтю КК

Стаття 356. Самоправство
Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.
Давить то вы можете, но врядли докажете что шкода была именно "ЗНАЧНА"!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Реклама в ящиках
« Reply #5 : 03 Червня 2010, 20:09:37 »

Як можна боротися з розповсюджувачами реклами до поштових скриньок? У нас будинок кооперативний, голова ні з ким угод не укладав, мешканці не замовляли цієї реклами, а ввесь під'їзд закидають листівками. Міліція в цьому криміналу не бачить. А я проти, щоб до моєї поштової скриньки кидали непотріб.
Доведеться захистити скриньку щитками зсередини, щоб нічого не могли просунути. А взагалі у відсутності охорони під'їзду радикально вирішити проблему неможливо. Як і схожу проблему - розклеювання реклами де завгодно, навіть на місячній поверхні.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Реклама в ящиках
« Reply #6 : 05 Червня 2010, 08:48:31 »

....розклеювання реклами де завгодно, навіть на місячній поверхні.
Да там пусть что угодно клеят, врядли кто возражать будет :)
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Реклама в ящиках
« Reply #7 : 07 Червня 2010, 18:08:02 »

Я взагалі-то писав про кооператив.
Тому, якщо завтра рекламщики обклеять двері вашої квартири і поламають поштову скриньку, відповідь моя буде на зразок: ти власник, ти мий і ремонтуй.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email