'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як вони вас оцінять:  (Прочитано 18395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Як вони вас оцінять:
« : 12 Червня 2010, 13:11:19 »

http://osvita.ua/test/advice/7792  -  ЗНО-2010: Розрахунок тестового балу з іноземних мов за 200-бальною шкалою
Як вони вас оцінять:

Цитувати
Тестовий бал зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської, німецької, французької та іспанської мов обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту
Максимально можливий тестовий бал за виконання завдань тесту з іноземних мов – 78.
Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької та іспанської мов здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 78 балів). На другому етапі, на основі тестового балу визначається оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

До уваги абітурієнтів – таблиці перерахунку тестового балу у 200-бальну шкалу наведені для приблизного розрахунку тестового балу:

У цій статті використані таблиці перерахунку тестових балів у 200-бальну шкалу минулого року. У чистому вигляді використання таблиць минулого року неможливе, оскільки тести минулого та цього року відрізняються за кількістю завдань та максимальною кількістю можливих балів.

Перевід суми набраних балів на тестуванні з іноземних мов в унормовану 200-бальну шкалу оцінювання визначається рядом наступних чинників:

    * максимальною кількістю балів, що може отримати учень;
    * складністю тестового завдання;
    * фактичними результатами, що одержали учасники тестування у цьому році.

Зважуючи на те, що формула перерахунку в цьому році залишається такою ж, якою вона була у 2009 році; припускаючи, що складність тестових завдань відповідає складності минулого року; а фактичний максимальний бал не сильно відрізняється від минулорічного, ‑ до уваги слід брати тільки максимальну кількість балів за виконання всіх тестових завдань (минулого року – 60 балів, цього року – 78).

Отже, кожний бажаючий може орієнтовно вирахувати свій бал у такий спосіб: помножити свій набраний бал на коефіцієнт 0,769 (нуль цілих сімсот шістдесят дев’ять) і застосувати цей бал до таблиці 2009 року.

У будь-якому випадку, всім абітурієнтам слід зауважити, що остаточний результат буде відомий тільки після перевірки всіх тестових завдань УЦОЯО.


Дітки, вперед! Забудьте англійську чи іншу мову. Займіться тепер арифметичними розрахунками. За наслідки ніхто не ручається.
Для спрощення Вашого завдання я публікую графік, побудований на підставі таблиці 2010 р. з англійської мови. Найдивніше, як на мене, є штучний характер цього графіка. Чому він будується в шкалі (100...200) балів, а не в (0...200)?
Виходить, що не набравши жодного балу після перерахунку абітурієнт отримає оцінку в 100 балів? Чому вибрана саме така, трохи нелінійна залежність? Хто це все видумав і навіщо? Невже не можна було зробити простіше і прозоріше? Що це за такий необґрунтований злом графіка між точками 5 та 16 по горизонталі, ради чого він запроваджений? Для псевдонауковості?

А тепер нехай хто-небудь скаже, чим мій графік (внизу під попереднім) відрізняється від їхнього. Вважаю свій об'єктивнішим, можу навіть обґрунтувати не гірше, ніж це роблять чиновники з Центру ЗНО.
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 16:52:03 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #1 : 13 Червня 2010, 09:43:50 »

Это полнейшая глупость.... ЕЕ можно только как ориентир (+/- трамвайная остановка) использовать. (сообщение В.И. до РЕДАКТИРОВАНИЯ не содержало графики, ответ біл на проэцирование системы перевода прошлого года на результаты тестирования этого года)

« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 10:30:32 від ВАВАНчик »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #2 : 13 Червня 2010, 09:52:19 »

Это полнейшая глупость.... ЕЕ можно только как ориентир (+/- трамвайная остановка) использовать.
Згода на всі 100 відсотків. От якби автори цих методик прочитали та зробили для себе висновки. Проте, нічого сподіватися. Як у нас працюють чиновники? Найвищий з них кидає ідею. Нижчі за рангом підхоплюють, не розуміючи, як її слід втілювати у життя. Ще нижчі отримують доручення підготувати. Потім найвищий затверджує, не розуміючи, що робить. А далі вже йде виконання на місцях, з порушеннями.
Як з цим боротися? Адміністративний позов на них до суду! Досить по одному до кожного окружного адміністративного суду України.
Якщо хтось побажає, можу допомогти шляхом підготовки тексту адмінпозову, який у такому випадку буде викладений у даній темі. А якщо ніхто не побажає, то не скигліть! На вас ніхто з можноваладців жодної уваги не зверне. Хіба що заблокуєте під'їзди до будівлі Міносвіти. Та й то, з невеликою кількістю протестувальників міліція елементарно розправляється.
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 09:54:47 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #3 : 13 Червня 2010, 10:28:33 »

Дітки, вперед! Забудьте англійську чи іншу мову. Займіться тепер арифметичними розрахунками. За наслідки ніхто не ручається.
Для спрощення Вашого завдання я публікую графік, побудований на підставі таблиці 2010 р. з англійської мови. Найдивніше, як на мене, є штучний характер цього графіка. Чому він будується в шкалі (100...200) балів, а не в (0...200)?
Для того чтобы не путатать и не вводить в заблуждение людей. В некоторых ВНЗ идет оценивание по Болонсой системе (от 0-100 баллов), и вот чтобы както ОТЛИЧИТЬ ЭТИ СИСТЕМЫ выбрали нейтральную сустему (от 100 до 200). Ничего плохого в этом нет!!!
Цитувати
Виходить, що не набравши жодного балу після перерахунку абітурієнт отримає оцінку в 100 балів?
ДА, ну и что?! Это балл к оторый ни к чему не обязывает! Ибо сто по этой шкале, это 0(НОЛЬ) по обычной!
Температуру по цельсию мы тоже меряем с 273,(с хвостиком) по шкале абсолютных температур (Кельвина), но этож никого не смущает?!
Цитувати
Чому вибрана саме така, трохи нелінійна залежність? Хто це все видумав і навіщо? Невже не можна було зробити простіше і прозоріше? Що це за такий необґрунтований злом графіка між точками 5 та 16 по горизонталі, ради чого він запроваджений? Для псевдонауковості?
В.И. еще раз обьясняю:шкала перевода образуе6тся ПОСЛЕ проверки всех работ! Предположим что из 100 заданий все справились с 25 ...
75% справилсь с 50
50% справились с 60
45% справились с 70
15% справись с 80
2% справились с 90
0,01% справись со 100
Изобразите это на линейном графике....
А теперь создайте нелинейную шкалу в которой участок 70-85 заданий сильно растянут. бо каждый правильный ответ в этой части должен приносить намнооооого больше дополнительных баллов, чем в участке 25-70, а тем более 0-25.
Кроме этого нужно участки 0-30 и 85-100 наоборот очень сжать иначе будет очень большие интервалы не занятые баллами, а это не хорошо
Цитувати
А тепер нехай хто-небудь скаже, чим мій графік (внизу під попереднім) відрізняється від їхнього. Вважаю свій об'єктивнішим, можу навіть обґрунтувати не гірше, ніж це роблять чиновники з Центру ЗНО.
Знов за рибу гроші.... Шкала от 100 до 200, а не от 0 до 200 ;)
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 10:54:27 від ВАВАНчик »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #4 : 13 Червня 2010, 16:14:35 »

Знов за рибу гроші.... Шкала от 100 до 200, а не от 0 до 200 ;)
Ну хто Вам сказав, що я за ту чи іншу шкалу? Ви повинні зрозуміти, що я проти будь-якого шкалювання. Використовуйте результат тестів без спотворення-перетворення. Різні тести дають можливість набрати різну кількість балів. Наприклад, тест з англійської мови розрахований на максимум 61 бал (на 100, і не на 200). Розтягування шкал, графіків нічого нового не додає, але заплутує, приховує, затінює фактичні результати. От і використовуйте фактичні результати. А відбір здійснюйте відповідно до гістограм (або не спотворених "шкалюванням" і "приведенням" фактично отриманих результатів по кожному предмету). Крапка. Більше нічого в первинних даних тестування немає. І нова інформація для прийняття рішення не з'явиться. Зате зникнуть балачки типу "Ви правильно вирішили 20 відсотків завдань, але це ще нічого не означає.  От ми проведемо "шкалювання", і тоді все вирішиться. Не панікуйте!"
Насправді, не так слід діяти. І Болонська система тут ні до чого. Якщо не пудрити мізки різного роду перетвореннями шкал, то тоді на перший план перейде більш актуальна проблема адекватності тестів. Чого й уникають чиновники та їх апологети.
Жаль, що Ви цього не розумієте.
До речі, минулого року, здається в Одесі, адмінсуд за позовом одного з абітурієнтів визнав методику тестування невідповідною нормам права. Чи була апеляція - невідомо.
Передбачаю, що в цьому році більша кількість випускників та їх батьків дозріла до розуміння, що псевдо-освітяни їх просто дурять.
То на чиєму боці Ви, Володимире Юрійовичу? Вам подобаються дії шахраїв від влади? Ви пропонуєте не звертати уваги на їх непринципове, з Вашої точки зору, шахрайство?
Думаю, що це питання з часом буде вирішене так, як це робиться в Англії, США, Німеччині, а не відповідно до забаганок чиновників Міносвіти. Їм би лише показати свою силу всупереч права.
До речі, слід дослідити питання, а чи відповідні методики затверджені актами Міносвіти з їх державною реєстрацією в Мін'юсті? Я ще до цієї теми не дійшов. Відволікаєте Ви мене, Володимире Юрійовичу, на пусті балачки. Дослідіть, будь-ласка.
Відлучу таки Вас від Форуму днів на 5? За цей час все з'ясується, а я зекономлю сили, що витрачаються  на безплідну полеміку, яку Ви нав'язуєте. Не ображайтеся, мені це заважає виконувати місію, задекларовану на Головній сторінці. А можете створити власний сайт. Перепон для цього немає.
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 16:21:12 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #5 : 13 Червня 2010, 16:23:01 »

Это полнейшая глупость.... ЕЕ можно только как ориентир (+/- трамвайная остановка) использовать. (сообщение В.И. до РЕДАКТИРОВАНИЯ не содержало графики, ответ біл на проэцирование системы перевода прошлого года на результаты тестирования этого года)
Обидва графіки - дурість. Я їх привів, як доказ. Вони є зайвими, особливо перший, і не потрібними.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Як вони вас оцінять:
« Reply #6 : 13 Червня 2010, 16:24:24 »

Тему закриваємо. Змістовних відповідей на мої повідомлення не очікую. Крім ВАВАНЧИКа тема просто нікого не цікавить.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email