'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як правильно оцінювати.  (Прочитано 13995 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість
Як правильно оцінювати.
« : 13 Червня 2010, 16:56:59 »

Хотел я написать в прошлой теме но вы ее закрыли....
Я не буду поступать так как Ольга и Л.П., всеравно я Вас не переубежу, но вы уж будьте добры выслушайте, и ответьте.....
Итак пока я это сообщение набирал и создавал файл, вы закрыли тему для которой оно было:
Вот я создал ЭКСЕЛЕВСКИЙ файлик...
В столбиках варианты распределения сложноти заданий и подготовленности абитуриентов. (их есть 5)
Каждая строчка: это максимальное количество правильных ответов. Следовательно общее количество вопросов - 100!!!
столбик 1 - наиболее сбалансировнно подготовленность/сложность
столбик 2 - очень сложные задания для этих абитуриентов
3 - очень легкие задания...
4- подготовленные абитуриенты, но много сложных заданий
5 - некоторые абитуриенты не подготовлены, часть заданий очень простые, а часть сложные.
Пожалуйста спроецируйте мои варианты развития событий на Ваши графики, и напишите какие баллы получат участники ЗНО в каждом из 5 раскладов.... И напишите каких баллом при этом НЕ БУДЕТ....
(очевидно что в 3,4 и 5й не будет 100-110, а во 2 и 4: 195-200, или по Вашей систему соответственно:
2я: больше 63
3я: меньше 38
4я: меньше 51 и больше 91
5я: меньше 19, больше 38 но меньше 50)
А ведь нелинейной шкалой этот недостаток можно свести к МИНИМУМУ!!!!
ЗЫ: еще раз говорю: Ваше право управлять доступом к форуму....
Просто иногда кажется что Вы добиваясь какой-то непонятной цели готовы идти по ТРУПАМ! (я больше на эту тему с вами спорить не хочу,ибо игра идет в одни ворота, но всеже на мое сообщение ответьте пожалуйста.... Спасибо заранее!
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 18:14:33 від ВАВАНчик »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Як правильно оцінювати.
« Reply #1 : 13 Червня 2010, 18:35:36 »

Хотел я написать в прошлой теме но вы ее закрыли....
Я не буду поступать так как Ольга и Л.П., всеравно я Вас не переубежу, но вы уж будьте добры выслушайте, и ответьте.....
Итак пока я это сообщение набирал и создавал файл, вы закрыли тему для которой оно было:
Вот я создал ЭКСЕЛЕВСКИЙ файлик...
В столбиках варианты распределения сложноти заданий и подготовленности абитуриентов. (их есть 5)
Каждая строчка: это максимальное количество правильных ответов. Следовательно общее количество вопросов - 100!!!
столбик 1 - наиболее сбалансировнно подготовленность/сложность
столбик 2 - очень сложные задания для этих абитуриентов
3 - очень легкие задания...
4- подготовленные абитуриенты, но много сложных заданий
5 - некоторые абитуриенты не подготовлены, часть заданий очень простые, а часть сложные.
Пожалуйста спроецируйте мои варианты развития событий на Ваши графики, и напишите какие баллы получат участники ЗНО в каждом из 5 раскладов.... И напишите каких баллом при этом НЕ БУДЕТ....
(очевидно что в 3,4 и 5й не будет 100-110, а во 2 и 4: 195-200, или по Вашей систему соответственно:
2я: больше 63
3я: меньше 38
4я: меньше 51 и больше 91
5я: меньше 19, больше 38 но меньше 50)
А ведь нелинейной шкалой этот недостаток можно свести к МИНИМУМУ!!!!
ЗЫ: еще раз говорю: Ваше право управлять доступом к форуму....
Просто иногда кажется что Вы добиваясь какой-то непонятной цели готовы идти по ТРУПАМ! (я больше на эту тему с вами спорить не хочу,ибо игра идет в одни ворота, но всеже на мое сообщение ответьте пожалуйста.... Спасибо заранее!

Я спробую Вам відповісти, і не збираюся ходити по трупах. Відповідно до Конституції життя кожної людини є найбільшою цінністю держави. Навіть Колі-алкоголіка з сусіднього під'їзду.
У мене було кілька  звернень до Вас - не  набридайте своїми необґрунтованими думками. Кажуть, що один дурень може поставити стільки питань, що й 10 мудреців не зможуть відповісти та переконати. І якщо звернення по-людському не допомагають, то доводиться вживати інших заходів. Ви повинні зрозуміти, що сайт створений не для персональної полеміки нашої з Вами.
Нагадую про про Реєстраційну угоду - http://gro-za.org/

Цитувати
РЕЄСТРАЦІЙНА УГОДА 13 лютого 2010 р., місто Київ.
Шановні Гості та Користувачі сайту і Форуму!
Прошу звернути увагу на цільовий характер даного ресурсу. Він створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами. На Форумі забороняється відхилення від цього основоположного принципу. Форум організований не для вільного спілкування на довільну тему, і не для полеміки з Засновником чи Модератором. Сайт не є засобом масової інформації у розумінні законодавства про ЗМІ. Всілякі спроби обійти зазначені принципи будуть припинятися Засновником з застосуванням технічних засобів форумного двигуна.
Раніше оприлюднена "РЕЄСТРАЦІЙНА УГОДА" англійською мовою для даного Форуму була помилково збережена за замовчуванням при адмініструванні форумного двигуна в умовах цейтноту, коли виникли форс-мажорні обставини, пов'язані з вилученням сервера io.ua правоохоронними органами і втрати доступу до первісних сайтів gro-za.io.ua та viki1234.io.ua . Вона є недійсною з дати оприлюднення цього Форуму. Форум модерується. Небажані виступи на ньому можуть блокуватися та/або видалятися. На даний час ще нічого не видалялося, блокування у якості тимчасового заходу застосовувалося, але будь-які претензії з цього приводу прийматися не будуть.
Сподіваюся на розуміння ситуації.


В кінці кінців у Вас була можливість викласти свою думку в одному єдиному повідомленні. Однак, вона вже викладена краще за Вас чиновниками Центру ЗНО. В чому вона хибна - я також виклав. Думаю, усім зрозуміло, крім Вас, у чому корінь зла. Бо ніхто більше не вставляв у цю суперечку свої 5 копійок. Прошу і Вас на цьому зупинитися. Зайдіть собі іншу тему для більш конструктивної діяльності.
(Через деякий час повернуся і продовжу  ... Тема потім також буде заблокована.)
А тепер відповідаю.
Ваші штучні таблиці - плід фантазії, обговорювати їх у стилі "А що буде, якщо ..." вважаю непродуктивним. Запевняю, що у представленому Вами матеріалі жоден мудрець не розбереться. І не потрібно. Ви повинні були зрозуміти - я виступаю проти будь-якого переформатування, шкалювання, рангування та інших витівок. Використовуйте первинні результати, немає потреби приводити їх до будь-якої шкали, хоч 100-бальної, хоч 200-бальної, хоч будь-якої іншої. Відбір абітурієнтів для прийому у ВНЗ слід проводити на основі первинних даних тестування та з урахуванням повної статистики у межах країни у виді гістограм, чи таблиць статистики. Адекватність тестів - це більш важлива проблема, яка свого наукового вирішення в Україні не знайшла, на відміну від решти цивілізованого світу. Ми попереду всієї Європи і Америки! До речі, ВНЗ без врахування власних критеріїв відбору не обходяться і тепер. Критерії повинні бути заздалегідь оприлюдненими.
Все повинно бути простим, чесним, зрозумілим і справедливим.
Крапка. Тема заблокована для подальшої полеміки з Вами.
« Останнє редагування: 14 Червня 2010, 09:30:21 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Ну и чому?
« Reply #2 : 22 Червня 2010, 13:47:38 »

Зачем вы закрыли все темы?
Вот сегодня прочитал на своей персональной страничке:
Цитувати
УВАГА!

До Українського центру почали надходити апеляції на результати зовнішнього оцінювання, які визначені абітурієнтами самостійно на основі розрахункових таблиць переведення тестових балів у рейтингову шкалу, що використовувалися у 2009 р.

Повідомляємо, що розраховувати результати за таблицями, які використовувалися у 2008 чи у 2009 р. НЕ МОЖНА. Щороку затверджується нова таблиця перерахунку тестових балів у рейтингову шкалу, яка публікується на сайті УЦОЯО в день оголошення результатів з того чи іншого предмета,

УЦОЯО, 18 червня
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Ну и чому?
« Reply #3 : 22 Червня 2010, 14:40:14 »

Зачем вы закрыли все темы?
Вот сегодня прочитал на своей персональной страничке:
Цитувати
УВАГА!
До Українського центру почали надходити апеляції на результати зовнішнього оцінювання, які визначені абітурієнтами самостійно на основі розрахункових таблиць переведення тестових балів у рейтингову шкалу, що використовувалися у 2009 р.
Повідомляємо, що розраховувати результати за таблицями, які використовувалися у 2008 чи у 2009 р. НЕ МОЖНА. Щороку затверджується нова таблиця перерахунку тестових балів у рейтингову шкалу, яка публікується на сайті УЦОЯО в день оголошення результатів з того чи іншого предмета,
УЦОЯО, 18 червня
Нам з Вами цю тему нічого обговорювати. А інших - не цікавить наша полеміка.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email