'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Максим Шкуро пообіцяв киянам навести порядок на дорогах та в житлофонді  (Прочитано 13726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


Перший заступник голови Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Максим Юрійович Шкуро відома особа. Ну, не настільки, як сам голова Сидоров І.П., або його нинішні і колишній начальники - "мер усіх киян" Черновецький Л.М., перший заступник голови КМДА О.П. Попов, колишній перший заступник А.К. Голубченко.
Тому Максим Юрійович вирішив засвітитися на біг-бордах. Ну і як же не пообіцяти? Правда, перша обіцянка про дороги виявилася булькою. Другу чекає така сама доля (незважаючи на кризу?). А де кошти візьмете, Максиме Юрійовичу? І що дозволите з Вами зробити, якщо і вдруге виявиться, що збрехали?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Перший заступник голови Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Максим Юрійович Шкуро відома особа. Ну, не настільки, як сам голова Сидоров І.П., або його нинішні і колишній начальники - "мер усіх киян" Черновецький Л.М., перший заступник голови КМДА О.П. Попов, колишній перший заступник А.К. Голубченко.
Тому Максим Юрійович вирішив засвітитися на біг-бордах. Ну і як же не пообіцяти? Правда, перша обіцянка про дороги виявилася булькою. Другу чекає така сама доля (незважаючи на кризу?). А де кошти візьмете, Максиме Юрійовичу? І що дозволите з Вами зробити, якщо і вдруге виявиться, що збрехали?

З цього приводу я звернувся до голови РДА с таким листом:

Цитувати
Куля Віктор Іванович,
вул. В. Гетьмана, 46-А, кв. 261, м. Київ, 03058

"ГРО-ЗА" – ГРОмадський правоЗАхисник
тел.: 457-40-72, 050-448-1-844           http://gro-za.org   http://gro-za.io.ua

Солом’янська районна у м. Києві
державна адміністрація,
пр-т Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03020
Голові райдержадміністрації
Сидорову Івану Петровичу

18 червня 2010 р.

Стосовно достовірності оприлюдненої
інформації про плани адміністрації району

Шановний Іване Петровичу!

Прошу Вас підтвердити достовірність або спростувати інформацію про плани державної адміністрації відремонтувати до осені поточного року житловий фонд району, а також про те, чи виконане головне завдання травня – ремонт та асфальтування дворів. Зокрема, мене цікавлять будинки та територія навколо них за адресами вул. В. Гетьмана, 46-А, вул. Боткіна, 4, вул. Смоленська, 5/1, де мешкають члени моєї родини.

Зазначена інформація була нещодавно розміщена на зовнішніх рекламних носіях (біг-бордах) від імені та з портретом Вашого першого заступника Шкуро М.Ю. поблизу будинку № 5 на вул. Лебедєва-Кумача.

Чи слід розуміти цю інформацію так, що адміністрація має у своєму розпорядженні достатньо коштів для виконання цих завдань?

Фото 1. Про житловий фонд.          Фото 2. Про дороги та двори.

Фотознімки у підтвердження даного факту додаються.

Заявник –                                                  В.І. Куля
« Останнє редагування: 18 Червня 2010, 18:01:50 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

На завтра, 23.06.2010 р. Максим Шкуро запросив мене на 10:00 на особистий прийом. Хоч моє звернення було адресоване голові Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Сидорову І.П., і скаржився я йому на дії М.Ю. Шкуро, але я вирішив не ухилятися. У телефонній розмові Максим Юрійович виклав весь свій демагогічний арсенал молодого чиновника, але це не знайшло розуміння з мого боку. Замість розмови по суті він намагався мене переконати, що обидва біг-борди містять правду і тільки правду.
Ну що ж, поговоримо. Постараюсь записати розмову на диктофон і викласти фонограму на цьому Форумі. Маю посвідчення кореспондента ЗМІ, то думаю, він не заборонить використати цей технічний засіб.
« Останнє редагування: 22 Червня 2010, 17:51:54 від gro-za »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Використовуйте 2 диктофона: перший у будь-якому випадку (приховано), бажано з мікрофоном для якості відтворення звуку або, якщо дозволяють можливості, аналог "Гном-2M"; другий -демонстративно (якщо співбесідник проти -його можна вимкнути). Після оприлюднення записів для достатньо широкого кола громадськості від Шкуро та йому подібних демагогів (типу Пабата) відмовляться їхні "спонсори" (які саме і проплачують подібні білл-борди). ;D

Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Використовуйте 2 диктофона: перший у будь-якому випадку (приховано), бажано з мікрофоном для якості відтворення звуку або, якщо дозволяють можливості, аналог "Гном-2M"; другий -демонстративно (якщо співбесідник проти -його можна вимкнути). Після оприлюднення записів для достатньо широкого кола громадськості від Шкуро та йому подібних демагогів (типу Пабата) відмовляться їхні "спонсори" (які саме і проплачують подібні білл-борди). ;D
Відверто кажучи, я ніколи до подібних методів не вдавався. Якщо він не погодиться на розмову під диктофон, то розмова не відбудеться. Мені вистачить письмової відповіді голови РДА Сидорова І.П., до якого звернувся з офіційним запитом. Але якщо він займе помірковану позицію, то чому б не поговорити. Біда в тому, що новоспечені чиновники не схильні дотримуватися норм законодавства, і грубо їх порушують. Наламали дров під час так званого реформування комунальних підприємств ЖКГ в Солом'янському районі м. Києва. А визнавати чи виправляти це не бажають.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

На завтра, 23.06.2010 р. Максим Шкуро запросив мене на 10:00 на особистий прийом. Хоч моє звернення було адресоване голові Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Сидорову І.П., і скаржився я йому на дії М.Ю. Шкуро, але я вирішив не ухилятися. У телефонній розмові Максим Юрійович виклав весь свій демагогічний арсенал молодого чиновника, але це не знайшло розуміння з мого боку. Замість розмови по суті він намагався мене переконати, що обидва біг-борди містять правду і тільки правду.
Ну що ж, поговоримо. Постараюсь записати розмову на диктофон і викласти фонограму на цьому Форумі. Маю посвідчення кореспондента ЗМІ, то думаю, він не заборонить використати цей технічний засіб.
Запланована зустріч відбулася. Мої найгірші передчуття не справдилися. Максим Юрійович не намагався нав'язувати свою думку, а більше цікавився моєю позицією. У багатьох питаннях вона не викликала заперечень з його боку. Тобто, на сьогодні у мене склалося позитивне враження. Звісно, ми вийшли за межі теми про біг-борди. Як виявилося, таким способом М.Ю. намагався донести до свідомості мешканців району про наміри адміністрації у його особі. Бюджетні кошти на ці рекламні цілі не витрачалися. По суті це проект газети "ЧАС".
Ми домовилися про підтримку ідеї внесення змін до рішення райради про утворення комунальних підприємств з метою надання повної господарської самостійності новоутвореним комунальним підприємствам, визначення їх балансоутримувачами будинків на своїй території, ліквідації зайвого наглядача та розпорядника коштів у особі КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної у м. Києві ради. Однак, вирішення цих питань багато в чому буде залежати від позиції голови райради та РДА Сидорова І.П., котрий, скоріш за все, не погодиться. Однак, ситуація може змінитися на краще після виборів. Сидорову І.П. його нинішня посада вже не світить на майбутнє. Доведеться, очевидно, піти на пенсію.
Розмова розпочалася під диктофонний запис, але АКБ диктофона виявилася розрядженою, тобто фонограму записати не вдалося. Однак, це не має великого значення. Головне, нам вдалося уникнути полеміки і дійти до спільної позиції.

« Останнє редагування: 23 Червня 2010, 22:33:55 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

І нарешті отримав відповідь на своє звернення від 18.06.2010 р. Замість голови РДА Сидорова І.П. підписав його заступник В.М. Ярцев. Зміст відповіді - ніяких ремонтів насправді не буде.
Записаний

leskovalchuk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

На завтра, 23.06.2010 р. Максим Шкуро запросив мене на 10:00 на особистий прийом. Хоч моє звернення було адресоване голові Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Сидорову І.П., і скаржився я йому на дії М.Ю. Шкуро, але я вирішив не ухилятися. У телефонній розмові Максим Юрійович виклав весь свій демагогічний арсенал молодого чиновника, але це не знайшло розуміння з мого боку. Замість розмови по суті він намагався мене переконати, що обидва біг-борди містять правду і тільки правду.
Ну що ж, поговоримо. Постараюсь записати розмову на диктофон і викласти фонограму на цьому Форумі. Маю посвідчення кореспондента ЗМІ, то думаю, він не заборонить використати цей технічний засіб.
Запланована зустріч відбулася. Мої найгірші передчуття не справдилися. Максим Юрійович не намагався нав'язувати свою думку, а більше цікавився моєю позицією. У багатьох питаннях вона не викликала заперечень з його боку. Тобто, на сьогодні у мене склалося позитивне враження. Звісно, ми вийшли за межі теми про біг-борди. Як виявилося, таким способом М.Ю. намагався донести до свідомості мешканців району про наміри адміністрації у його особі. Бюджетні кошти на ці рекламні цілі не витрачалися. По суті це проект газети "ЧАС".
Ми домовилися про підтримку ідеї внесення змін до рішення райради про утворення комунальних підприємств з метою надання повної господарської самостійності новоутвореним комунальним підприємствам, визначення їх балансоутримувачами будинків на своїй території, ліквідації зайвого наглядача та розпорядника коштів у особі КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної у м. Києві ради. Однак, вирішення цих питань багато в чому буде залежати від позиції голови райради та РДА Сидорова І.П., котрий, скоріш за все, не погодиться. Однак, ситуація може змінитися на краще після виборів. Сидорову І.П. його нинішня посада вже не світить на майбутнє. Доведеться, очевидно, піти на пенсію.
Розмова розпочалася під диктофонний запис, але АКБ диктофона виявилася розрядженою, тобто фонограму записати не вдалося. Однак, це не має великого значення. Головне, нам вдалося уникнути полеміки і дійти до спільної позиції.

Переглянув липневе число газети "ЧАС". Натрапив на прихильну бесіду з Вами кореспондента Андрія Кротенка. Чи не свідчить це солодкаве інтерв'ю видання про "вдале уникання полеміки та наявність спільної позиції"? А чому б не домогтися звіряння М.Ю. про невдатні плани, так епохально заявлені на білбордах? Чому б не змусити опозиціонерів не вдаватися до дешевого піару, а діяти - хоча б апелюючи до громади?

Захоплююсь Вашою правозахисною діяльністю. Нехай Вам щастить!
« Останнє редагування: 30 Липня 2010, 00:45:26 від leskovalchuk »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

На завтра, 23.06.2010 р. Максим Шкуро запросив мене на 10:00 на особистий прийом. Хоч моє звернення було адресоване голові Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Сидорову І.П., і скаржився я йому на дії М.Ю. Шкуро, але я вирішив не ухилятися. У телефонній розмові Максим Юрійович виклав весь свій демагогічний арсенал молодого чиновника, але це не знайшло розуміння з мого боку. Замість розмови по суті він намагався мене переконати, що обидва біг-борди містять правду і тільки правду.
Ну що ж, поговоримо. Постараюсь записати розмову на диктофон і викласти фонограму на цьому Форумі. Маю посвідчення кореспондента ЗМІ, то думаю, він не заборонить використати цей технічний засіб.
Запланована зустріч відбулася. Мої найгірші передчуття не справдилися. Максим Юрійович не намагався нав'язувати свою думку, а більше цікавився моєю позицією. У багатьох питаннях вона не викликала заперечень з його боку. Тобто, на сьогодні у мене склалося позитивне враження. Звісно, ми вийшли за межі теми про біг-борди. Як виявилося, таким способом М.Ю. намагався донести до свідомості мешканців району про наміри адміністрації у його особі. Бюджетні кошти на ці рекламні цілі не витрачалися. По суті це проект газети "ЧАС".
...
Розмова розпочалася під диктофонний запис, але АКБ диктофона виявилася розрядженою, тобто фонограму записати не вдалося. Однак, це не має великого значення. Головне, нам вдалося уникнути полеміки і дійти до спільної позиції.

Переглянув липневе число газети "ЧАС". Натрапив на прихильну бесіду з Вами кореспондента Андрія Кротенка. Чи не свідчить це солодкаве інтерв'ю видання про "вдале уникання полеміки та наявність спільної позиції"? А чому б не домогтися звіряння М.Ю. про невдатні плани, так епохально заявлені на білбордах? Чому б не змусити опозиціонерів не вдаватися до дешевого піару, а діяти - хоча б апелюючи до громади?

Захоплююсь Вашою правозахисною діяльністю. Нехай Вам щастить!
Дякую. Реклама на біг-бордах, як виявилося, -  політичний проект якоїсь політичної сили. Тобто всерйоз сприймати не слід. Однак, не варто було витрачати будь-чиї кошти на розповсюдження неправдивої інформації. Виходить, комусь це було потрібно. От тільки навіщо дурити перехожих?
Стосовно газети "ЧАС". Мені так і не надіслали примірник з інтерв'ю, хоч і обіцяли. Тому поки-що не можу прокоментувати.
Відносно спільної позиції - вона виявилася такою лише в одному питанні - про недолугу реорганізацію комунальних підприємств у Солом'янському районі м. Києва. Це питання нібито буде винесене на чергову сесію райради. А попереду - чергове реформування з ліквідацією КП. Обіцянок багато, толку мало ...
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

А в чому була суть вашого звернення?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Крім того, голова КМДА вирішив оголосити догану заступнику начальника Головного управління містобудування Андрію Вавришу за недостатню роботу зі своїми підлеглими у частині боротьби з корупцією. Попов доручив провести позачергову атестацію усіх співробітників цього управління та ініціював звільнення заступника начальника управління Максима Шкуро за незадовільну роботу у сфері розміщення МАФів.

http://kiev.pravda.com.ua/news/4f6357d7c3deb/
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email