'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оболонський район м. Києва, КП "Житлосервіс "Куренівка"  (Прочитано 19000 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Доброго дня!
Вирішила написати про свій досвід участі в громадських слуханнях.
Будинок про який йде мова знаходиться в Оболонському районі м. Києва по вул. Петра Панча.
На жаль, із 222 мешканців будинку, з'явилось на збори лише 5.
Дата проведення слухань 31.05 (спочатку були призначені на 29.04, потім  дату змінили). Звичайно по процедурі було безліч порушень, розрахунок тарифів до відома мешканців не довели, представників оболонської РДА на слуханнях не було і т.д., у зв'язку з чим я підготувала та подала до Оболонської РДА звернення з перерахуванням всіх порушень, що я виявила та із конкретними вимогами.
Викладаю це звернення на сайті. Можливо комусь виявиться корисним.
Поки, що відповіді не надходило. Звичайно, вирішення питань по суті та отримання якоїсь більш-менш змістовної відповіді я не очікую.
Мені відомо, що звернення передали для підготовки відповіді Директору КП "Житлосервіс "Куренівка" Вакулі Богдану Ярославовичу та Керівнику УЖКГ Оболонської РДА Пилипенко Галині Адамівні.
Як тільки надійде відповідь, я її розміщу тут.
Сподіваюся знайти однодумців, що мешкають в будинку по вул. Петра Панча, 2 або в будинках, балансоутримувачем яких є КП «Житлосервіс «Куренівка» та готові прийняти участь у боротьбі за свої права.
« Останнє редагування: 18 Червня 2010, 16:12:47 від dar »
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Ще копії документів
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Доброго дня!
Вирішила написати про свій досвід участі в громадських слуханнях.
Будинок про який йде мова знаходиться в Оболонському районі м. Києва по вул. Петра Панча.
На жаль, із 222 мешканців будинку, з'явилось на збори лише 5.
Дата проведення слухань 31.05 (спочатку були призначені на 29.04, потім  дату змінили). Звичайно по процедурі було безліч порушень, розрахунок тарифів до відома мешканців не довели, представників оболонської РДА на слуханнях не було і т.д., у зв'язку з чим я підготувала та подала до Оболонської РДА звернення з перерахуванням всіх порушень, що я виявила та із конкретними вимогами.
Викладаю це звернення на сайті. Можливо комусь виявиться корисним.
Поки, що відповіді не надходило. Звичайно, вирішення питань по суті та отримання якоїсь більш-менш змістовної відповіді я не очікую.
Мені відомо, що звернення передали для підготовки відповіді Директору КП "Житлосервіс "Куренівка" Вакулі Богдану Ярославовичу та Керівнику УЖКГ Оболонської РДА Пилипенко Галині Адамівні.
Як тільки надійде відповідь, я її розміщу тут.
Сподіваюся знайти однодумців, що мешкають в будинку по вул. Петра Панча, 2 або в будинках, балансоутримувачем яких є КП «Житлосервіс «Куренівка» та готові прийняти участь у боротьбі за свої права.
Ваша позиція повністю правомірна, звернення до голови РДА арґументоване. Будемо чекати на відповідь "ОРГАНІЗАТОРА" слухань.
На мою думку, було б непогано поскаржитися на окозамилювання з боку районної влади та фактичний зрив громадських слухань новопризначеному першому заступнику голови КМДА О. Попову (екс-міністру ЖКГ).
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Як і обіцяла, викладаю відповідь РДА. Вих. дата 25.06. Штемпель на конверті 02.07. Фактично лист отримано сьогодні.
Обсяг відповідей по суті наближається до нуля. Цей лист - чергове підтвердження безвідповідальної діяльності влади.
Писати відповідь на даний лист не бачу сенсу. Як Ви вважаєте, Вікторе Івановичу?
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Листи
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Також розміщую перелік питань.
Вони були складені на підставі Вашого списку, виходячи з тієї інформації, яка в мене була наявна.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Також розміщую перелік питань.
Вони були складені на підставі Вашого списку, виходячи з тієї інформації, яка в мене була наявна.
Гаразд. Будемо чекати нових повідомлень.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Цитувати
Гаразд. Будемо чекати нових повідомлень.
Перелік цих питань було надано на "громадських слуханнях", а також додано до звернення до РДА. Відповідь РДА, яку я розмістила сьогодні ніби-то містить відповіді на поставлені питання.
« Останнє редагування: 14 Липня 2010, 12:17:36 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Гаразд. Будемо чекати нових повідомлень.
Цитувати
Перелік цих питань було надано на "громадських слуханнях", а також додано до звернення до РДА. Відповідь РДА, яку я розмістила сьогодні ніби-то містить відповіді на поставлені питання.
Так, дійсно, я спочатку не звернув уваги на них. Відповіді насправді "ніби-то". З такими доказами можна звернутися з адмінпозовом до суду.
« Останнє редагування: 14 Липня 2010, 12:18:33 від gro-za »
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Цитувати
З такими доказами можна звернутися з адмінпозовом до суду.
А який предмет спору? Бездіяльність ОМС? Просити зобовязати вчинити певні дії - надати інформацію?
« Останнє редагування: 14 Липня 2010, 12:18:59 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


 З такими доказами можна звернутися з адмінпозовом до суду.
 
А який предмет спору? Бездіяльність ОМС? Просити зобовязати вчинити певні дії - надати інформацію?
Предмет спору - це те, де Ви вбачаєте порушення Ваших прав. Наприклад, зобов'язати таку-то організацію сформувати такий-то тариф у відповідності до Порядку, затвердженого такою-то постановою КМУ, у прозорому режимі, з підтвердженням вартості кожної складової частини юридично значимими документами. Можна також вимагати визнати громадські слухання такими, що не відбулися, тощо.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу,
Чи можна в одному позові вимагати визнати громад слухання такими, що не відбулися, зобовязати КП Куренівку сформувати у прозорому режимі тариф по ПКМУ 529, а Оболонську РДА  затвердити їх та зобовязати КП куренівка укласти договір по ПКМУ 529?
Такий позов буде розглядатись по КАСУ чи по ЦПК? ВИходить, що місцезнаходженням відповідачів, тобто в Оболонському райсуді?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу,
Чи можна в одному позові вимагати визнати громад слухання такими, що не відбулися, зобовязати КП Куренівку сформувати у прозорому режимі тариф по ПКМУ 529, а Оболонську РДА  затвердити їх та зобовязати КП куренівка укласти договір по ПКМУ 529?
Такий позов буде розглядатись по КАСУ чи по ЦПК? ВИходить, що місцезнаходженням відповідачів, тобто в Оболонському райсуді?
Доведеться розділити на два позови відповідно до підсудності.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email