'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Постанова по справі за адмінпозовом проти інспектора ДАІ  (Прочитано 3197 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

Доброго часу доби, Віктор Іванович. Нарешті отримав копію постанови по справі за адмінпозовом проти інспектора ДАЇ. Сам позов був розміщений за посиланням http://io.ua/s89685 або http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4450.0.html. З огляду на те, що тема актуальна, розміщую постанову. Хоча суд скептично підійшов до вирішення справи, застосувавши стандартний набір не розгортаючи основну лінію позову, мета досягнута - постанова скасована. На Ваш розсуд, перенести матеріали до первісної теми або видалити, заперечувати не буду.   
« Останнє редагування: 05 Липня 2010, 10:31:42 від Dugf »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Спасибо, интересно :)
Кстати у меня есть одно поставновление "о возврате исполнительного документа" (на решение суда о прятяжении к админ ответственнести за ДТП в виде штрафа)..... Будет не лень - сделаю копию почитаете.
Меня весной тоже "штрафанули",пытался обжаловать, но подал не в тот суд (или написал неправильный свой адрес, суть не меняется)...
Может и хорошо что не обжаловал! Суд направляет решения в исполнительную службу, а ГАИ - НЕТ.....
Вот уже и прошло 3 месяца со дня вынесения постановления, а исполнительное производство НЕ ОТКРЫТО :). Теперь с меня нельзя штраф содрать (если я сам (по собственному желанию) его не соглашусь заплатить) :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Сделал :)
Читайте внимательно, и думайте: как можно с помщью этого
Цитувати
ХХХ
всмысле обмануть гос-во!
« Останнє редагування: 30 Червня 2010, 18:01:11 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сделал :)
Читайте внимательно, и думайте: как можно с помщью этого
Цитувати
ХХХ
всмысле обмануть гос-во!
Володимире Юрійовичу! Мені давно вже набридло робити зауваження, виправляти Вашу неунормовану лексику. Ще раз прошу, припиніть. Ваше повідомлення я відредагував (бачите як). Але це вже востаннє.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email