'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Які розпорядження дійсні  (Прочитано 2002 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Теремки

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю
Які розпорядження дійсні
« : 30 Червня 2010, 19:56:51 »

Шановний Віктор Іванович.
 Підскажіть будь-ласка, на які судові рішення опиратися щоб відстоювати інтереси мешканців ЖБК у судових тяганих з ВАТ " Київодоканал" та АК " Київенерго". Я працюю головою правління більше року і на мої плечі впало таке лихо інакше і не скажеш. Відступати не звикла , але без Вашої підтримки мені не обійтися.
Отримала лист від АК " Київводоканала", в якому мені написано, що у період з 01.012.2006 року по 01.06.2007 року вони керувались тарифом згідно розпорядження КМДА №143 від 12.02.2007р." Про внесення змін та доповнень до розпор. КМДА № 1576 від 30.10.2006 року.", і ніякого перерахунку по договору за цей період робити не будуть, чи вірно це.
 Стосовно неправомірного виставляння ЖБК  води на підігрів написали наступне, що до тих пір поки запропонована законодавством схема взаємовідносин між постачальником х/в і виробником г/в не запрацює, вибачте за лексику, ви є крайніми ,тому і платіть за воду на підігрів, яка в договорі жодним пунктом не зазначена, навіть не залежно від того хто є балансоутримувачем теплового пункту, що є протиправним п.3,3" Правил корис. системами цетралізованого водопостачання № 190 від 27.06.2008 року.
Ще надіслали акт звіряння, яким зобовязують підписати загальне сальдо тобто, код-105 х/в і стоки відповідно будинкового лічильника боргів немає, а  по коду 50105 вода на підігрів і стоки , які розраховуються нормативно, від показань лічильника у тепловому пункті, борги це різниця в тарифах, яке місто мабудь ніколи не відшкодує. Яку дасте пораду з цього питання.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Які розпорядження дійсні
« Reply #1 : 30 Червня 2010, 20:28:30 »

Шановний Віктор Іванович.
 Підскажіть будь-ласка, на які судові рішення опиратися щоб відстоювати інтереси мешканців ЖБК у судових тяганих з ВАТ " Київодоканал" та АК " Київенерго". Я працюю головою правління більше року і на мої плечі впало таке лихо інакше і не скажеш. Відступати не звикла , але без Вашої підтримки мені не обійтися.
...
Ще надіслали акт звіряння, яким зобовязують підписати загальне сальдо тобто, код-105 х/в і стоки відповідно будинкового лічильника боргів немає, а  по коду 50105 вода на підігрів і стоки , які розраховуються нормативно, від показань лічильника у тепловому пункті, борги це різниця в тарифах, яке місто мабудь ніколи не відшкодує. Яку дасте пораду з цього питання.
Я вже на одне Ваше звернення відповідав. Причина наших негараздів - у беззаконні.
Влада що хоче, те й робить. А Вам доводиться страждати. При існуючому підході ні ЖБК, ні ОСББ не можуть звести кінці з кінцями (за винятком елітних будинків з високою платою за проживання в них).
Одним-двома реченнями конкретно не можу відповісти на Ваші запитання. Вивчайте матеріали сайту. Переважна більшість справ проти ЖБК, які розглядаються в ГС м. Києва з моєю участю, достатньо прокоментовані. Наведені судові рішення у формі постанов, ухвал тощо. У Вашому випадку питання також може бути вирішене лише в судовому порядку. Законно встановлених тарифів на ЖКП у м. Києві немає. Читайте Головну сторінку сайту. Можемо порозмовляти по телефону в кінці робочого дня. Мій домашній - 457-40-72.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email