'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП Дирекція хоче припинити обслуговування наших будинків  (Прочитано 18137 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

всі борги від монополістів

Я извиняюсь, что влезаю, но вроде бы при создании ОСББ долги не переходят по наследству новому собственнику?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

всі борги від монополістів

Я извиняюсь, что влезаю, но вроде бы при создании ОСББ долги не переходят по наследству новому собственнику?
Як тільки новоутворене ОСББ звернеться до Київенерго та Київводоканалу з пропозицією укласти договори на тепло-електро-водопостачання, так йому і нагадають про необхідність погасити заборгованість. Попередній балансоутримувач сплатити цю заборгованість не зможе за браком надходжень від кінцевих споживачів. Прощати борги також ніхто не буде.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Підготовлене таке звернення до пані Мартиняк.
Цитата: Тетяна Academia
Директору Комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» (КП Дирекція) Солом'янської районної у м. Києві ради Мартиняк Ользі Михайлівні,вулиця Соціалістична, 6, м. Київ, 03186, тел./факс 249-46-96

Кікоть Тетяни Іванівни, адреса
_____ _________________ 20__ року

ЗАЯВА щодо порушення КП Дирекція чинного законодавства при оголошенні про проведення установчих зборів

На підставі статті 19 Конституції України, Закону України “Про інформацію”, Закону України “Про звернення громадян”

Шановна Ольго Михайлівно!

05.08.2010 року від двірника, що обслуговує будинок № 19 по вулиці Ушинського, я отримала запрошення від імені адміністрації КП Дирекція прибути 16.08.2010 року о 17:00 на установчі збори по створенню об’єднання співвласників багатоквартирного будинку в актовому залі КП "Чоколівське" за адресою: вул. Волинська, 4-А, 2-й поверх (Додаток 1). До порядку денного були включені питання № 3 та № 4 (питання 1 та 2 відсутні):
3. Створення ініціативної групи по створенню об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.
4. Складання протоколу установчих зборів.

Запрошення на установчі збори ніким не підписане, в ньому відсутня інформація про ініціатора проведення установчих зборів. За отримання запрошення я розписалася в відомості з поквартирним списком зареєстрованих в цьому будинку повнолітніх мешканців з зазначенням дати отримання – 05.08.2010 року. В запропонованому списку відсутні всі співвласники квартир.

Нагадую Вам вимоги статті 6 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”.
Об'єднання може бути створене в будинку будь-якої форми власності з числа тих, хто приватизував або придбав квартиру, а також власника будинку або його уповноваженої особи, власників жилих приміщень, а також власників нежилих приміщень.
Для створення об'єднання скликаються установчі збори.
Скликання установчих зборів здійснюється власником будинку або ініціативною групою, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень.
Повідомлення про проведення установчих зборів направляється власником будинку або ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному власнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.
Час і місце проведення обираються зручними для більшості можливих учасників зборів.
Установчі збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх власників або їх уповноважених осіб.
У голосуванні беруть участь власники (їх уповноважені особи), які присутні на установчих зборах.
Кожний власник на установчих зборах має один голос, незалежно від площі та кількості квартир або приміщень, що перебувають у його власності.
Рішення приймається шляхом поіменного голосування. Рішення оформлюється особистим підписом кожного, хто проголосував, у протоколі із зазначенням результату голосування ("за" чи "проти").
Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин присутніх осіб, які мають право голосу.
Установчі збори правомочні, якщо на них присутні більше п'ятдесяти відсотків власників.
У разі відсутності кворуму ініціатор призначає нову дату, місце і час проведення установчих зборів. Новопризначені установчі збори можуть бути скликані не раніш як через 14 діб з дня зборів, що не відбулися.
Установчі збори приймають рішення про створення об'єднання і затверджують його статут.
Оформлення і реєстрація всіх документів, що засвідчують створення об'єднання, здійснюються безоплатно у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Об'єднання вважається створеним з моменту видачі свідоцтва про державну реєстрацію.

Надане від імені адміністрації КП Дирекція запрошення прибути на установчі збори по створенню об’єднання співвласників багатоквартирного будинку порушує низку вимог зазначеного вище закону, тому мусить бути визнано безпідставним і скасованим.

Надаю перелік порушень:
1.   КП Дирекція не є власником будинку або учасником ініціативної групи, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень, тому не має повноважень скликати установчі збори.
2.   В надісланому КП Дирекція повідомленні відсутня інформація, про законного ініціатора скликання установчих зборів.
3.   Повідомлення про скликання установчих зборів не направлене кожному співвласнику квартир. В відомості для розпису за отримане повідомлення зазначені зареєстровані мешканці будинку, але відсутні всі співвласники квартир.
4.   Повідомлення КП Дирекція про проведення установчих зборів надане мені за 11 днів до дати проведення установчих зборів.
5.   Обраний КП Дирекція час, 17:00, НЕ зручний  для більшості можливих учасників зборів (оскільки працююча частина власників квартир в основному завершує роботу о 18 годині і повертається додому близько 19 години).
6.   Невідома реальна кількість співвласників жилих і нежилих приміщень в будинку. Це не дає можливості встановити, чи установчі збори є правомочними, чи можна вважати рішення прийнятим.
7.   Установчі збори приймають рішення про створення об'єднання і затверджують його статут. Власникам квартир не надано проекту статуту для вивчення.

Виходячи з зазначеного, пропоную:
1.Визнати, що запрошення прибути 16.08.2010 року о 17:00 на установчі збори по створенню об’єднання співвласників багатоквартирного будинку є безпідставним в зв’язку з відсутністю у КП “Дирекція” повноважень для скликання установчих зборів.

2. Скасувати оголошення про проведення установчих зборів, як таке, що є незаконним.

3. Визнати, що 16.08.2010 року в актовому залі КП "Чоколівське" за адресою: вул. Волинська, 4-А, 2-й поверх може проходити виключно зустріч керівництва комунальних підприємств “Дирекція” або “Чоколівське” з мешканцями мікрорайону з роз’ясненням можливостей по створенню ОСББ.

4. З метою унеможливлення фальсифікацій з боку посадових осіб комунальних підприємств, надати мені, як співвласнику квартири в будинку 19 по вулиці Ушинського, наступну інформацію:
- список мешканців, які зареєстровані в зазначеному будинку;
- список співвласників квартир та нежитлових приміщень в зазначеному будинку.

Оскільки питання не потребує додаткового вивчення, відповідь прошу надати мені невідкладно, до дати проведення так званих “установчих зборів”, до 16.08.2010 року.

У випадку подальшого порушення з боку КП “Дирекція” законів України та моїх законних прав та інтересів, залишаю за собою право оскаржити його протиправні дії та бездіяльність до контролюючих органів та до суду.

Додаток: копія отриманого 05.08.2010 року повідомлення про проведення установчих зборів.

Заявник                        Кікоть Т.І.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А це легендарне оголошення. Як можна людям з юридичною освітою складати таке? Не розумію.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Як тільки новоутворене ОСББ звернеться до Київенерго та Київводоканалу з пропозицією укласти договори на тепло-електро-водопостачання, так йому і нагадають про необхідність погасити заборгованість. Попередній балансоутримувач сплатити цю заборгованість не зможе за браком надходжень від кінцевих споживачів. Прощати борги також ніхто не буде.

Если хотят получить долги - то пусть обращаются к предыдущему балансодержателю через суд. А не заключить договор они не смогут, иначе их антимонопольный на изнанку вывернет.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Як тільки новоутворене ОСББ звернеться до Київенерго та Київводоканалу з пропозицією укласти договори на тепло-електро-водопостачання, так йому і нагадають про необхідність погасити заборгованість. Попередній балансоутримувач сплатити цю заборгованість не зможе за браком надходжень від кінцевих споживачів. Прощати борги також ніхто не буде.
Если хотят получить долги - то пусть обращаются к предыдущему балансодержателю через суд. А не заключить договор они не смогут, иначе их антимонопольный на изнанку вывернет.
Не так все просто: "пусть", тобто "нехай". У них свої поняття. Маю досвід з комунальними підприємствами (після їх реорганізації), не кажучи вже про ОСББ. Єдине, що може відтягнути суперечки з Київенерго та Київводоканалом, це відмова ОСББ взяти баланс житловий комплекс. До речі, його ніхто не може й змусити. Тоді виникне щось на зразок двовладдя. Щодо АМКУ - на нього сподіватися можна як на торішні віники. Цей комітет вже стільки разів, стільки разів штрафував обох монополістів за порушення антимонопольного законодавства, то їм не звикати. А укладення договорів регулюється ГК України, суперечки вирішуються в ГС України. І що далі? Не встигли розпочати господарську діяльність - зразу в суд?
Мабуть, не так. Створювати ОСББ в старих будинках контрпродуктивно, хоч до цього підштовхує влада (незаконно, бо об'єднання добровільне, а не примусове), а також деякі громадські організації, комітети сприяння тощо. Позицію останніх можна зрозуміти. Треба ж їм якось виправдовувати своє існування та пробиватися до влади!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Маю свіжі новини. За непідтвердженими даними, КП Чоколівське знову, як і на громадських слуханнях по тарифам, розважається, збираючи докупи на "установчі збори" мешканців кількох будинків. Скопом.

Доведеться йти, фіксувати, до початку всяких балачок ставити питання про недійсність "установчих зборів" в зв`язку з відсутністю законного ініціатора.

УВАГА! Шановні форумчани! Хто має можливість, час та натхнення, особливо мешканці нашого мікрорайону.
Прошу 16.08.2010 року на 17:00 прибути до КП "Чоколівське" за адресою: вул. Волинська, 4-А, 2-й поверх, актова зала. Потрібна моральна підтримка. Потрібні вільні руки - для проведення відеофіксації дійства. Я всього лише слабка жінка. І підтримці шановних форумчан буду дуже вдячна.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Маю свіжі новини. За непідтвердженими даними, КП Чоколівське знову, як і на громадських слуханнях по тарифам, розважається, збираючи докупи на "установчі збори" мешканців кількох будинків. Скопом.

Доведеться йти, фіксувати, до початку всяких балачок ставити питання про недійсність "установчих зборів" в зв`язку з відсутністю законного ініціатора.

УВАГА! Шановні форумчани! Хто має можливість, час та натхнення, особливо мешканці нашого мікрорайону.
Прошу 16.08.2010 року на 17:00 прибути до КП "Чоколівське" за адресою: вул. Волинська, 4-А, 2-й поверх, актова зала. Потрібна моральна підтримка. Потрібні вільні руки - для проведення відеофіксації дійства. Я всього лише слабка жінка. І підтримці шановних форумчан буду дуже вдячна.
Тетяно Іванівно, на цей день у мене не призначені судові засідання. Тому, якщо не буде інших перепон, прибуду обов'язково. Щодо відеофіксації - на даний час крім цифрової фотокамери не маю інших засобів. Відеозйомку краще робити відповідною камерою. Якщо у Вас її також немає, то слід щось придумати.
Прошу для надійності попередити мене ввечері 15.08.2010 р., або вранці наступного дня.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Я могу помочь с видеосъемкой, если оп работе не возникнет форс-мажор. Киньте ваш контактный номер.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я могу помочь с видеосъемкой, если оп работе не возникнет форс-мажор. Киньте ваш контактный номер.
Дякую. Відправила особистим повідомленням.
Сподіваюсь, що зможете прибути. Дай Боже, щоб не було форс-мажорів. Відеокамера потрібна. 
В якості резерву візьму свою цифрову камеру (є функція відео, почищу картку пам`яті 2 G)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Моя заява, зареєстрована 10.08.2010 року в КП Дирекція,  "про порушення КП Дирекція вимог чинного законодавства при оголошенні про проведення установчих зборів"
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Я могу помочь с видеосъемкой, если оп работе не возникнет форс-мажор. Киньте ваш контактный номер.
Дякую. Відправила особистим повідомленням.
Сподіваюсь, що зможете прибути. Дай Боже, щоб не було форс-мажорів. Відеокамера потрібна. 
В якості резерву візьму свою цифрову камеру (є функція відео, почищу картку пам`яті 2 G)
Особисті повідомлення я заблокував. Зверніть увагу на ОГОЛОШЕННЯ ЗАСНОВНИКА.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Моя заява, зареєстрована 10.08.2010 року в КП Дирекція,  "про порушення КП Дирекція вимог чинного законодавства при оголошенні про проведення установчих зборів"
Ваша дія є правильною і своєчасною. Побачимо, як директор "Дирекції" (масло - масляне) Ольга Михайлівна Мартиняк буде виправдовуватися. Скоріш за все відмежується.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Сумніваюсь я, що до КП Чоколівське прибуде директор Дирекції. Мабуть знову "весь вечір на манежі - дидректор та юрисконсульт КП Чоколівське"...
Як вони мені набридли...
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Короткий звіт про те, як пройшли так звані "установчі збори" в КП Чоколівське.
Дякую всім, хто відгукнувся та підтримав мене. Завдяки Олександру та Олексію виконаний відеозапис події, відеорепортаж буде трошки пізніше викладений на одному з файлообмінних ресурсів.

До актової зали КП Чоколівське зібралось близько десятка мешканців нашого будинку, наша "група підтримки".
За столом президії - директор КП "Чоколівське" Данілов, жіночка - заступник, юрисконсульнт Мотренко. Також хтось з КП Дирекція. Відрекомендований був, як зам управляючого (бійтеся всі!). Насправді - зам. нач. ВСП.

Настрої в мешканців були однакові: "Ви розвалили господарство, занедбали будинок, а тепер його нам скинути хочете?"

Першу перемогу ми отримали на старті. На мою заяву до КП Дирекції 10.08.2010 року таки зважили. Зразу (усно!) Данілов повідомив, що таки да, ніяких установчих зборів тут не проходить.
Далі Данілов спробував розказати, який рай на землі настане, і як піде до ОСББ фінансування з усіх можливих і неможливих бюджетів. Мешканці подивились на нього з великим скепсисом. Довго розвішувати локшину пану Данілову не дозволили. Слово взяв Віктор Іванович. Досить коротко, але аргументовано пояснив, по яких напрямках влада, монополісти-виробники послуг, вся система будуть швиденько банкрутувати новостворені ОСББ.
Основне:
1. В багатоквартирних будинках старої забудови об`єктивно розраховані витрати на поточні та капітальні ремонти будуть значно вищими навіть за сьогоднішні марсіанські тарифи. Будинки занедбані, комунікації розрушені. Дешевше все розваляти та побудувати нове. Значна більшість мешканців не зможе оплатити реальні витрати на обслуговування таких будинків, бо дорого, а люди бідні. Всі, хто більш заможний - давно перебралися до котеджів у передмістя. "Хто винен?" - безвідповідальна влада на етапі приватизації житла в 90 років.

2. Київенерго та Київводоканал, виключно в рамках чинного законодавства, з підприємств, що обслуговують будинки за абсолютно кабальними договорами, вимагають коштів приблизно вдвічі більше, ніж  ці підприємства можуть отримати від мешканців, навіть за умови 100 % проплати. Пан Данілов визнав, хоч йому це й не хотілося, що КП Чоколівське вже отримало позови від монополіста. Договори підписані, джерел фінансування немає, кошти за договорами платити потрібно. Звідки брати ті кошти - невідомо. Така саме відповідальність ляже і на ОСББ. Робимо ставки: скільки часу треба, щоб ОСББ збанкрутувати, всі борги стягнути за рахунок майна учасників?

3. Державну програму по обладнанню багатоквартирних будинків лічильниками ХВП, ГВП, теплопостачання успішно завалили. Цитую Віктора Івановича: "Коли у Київенерго запитали, де кошти, що відраховувались на придбання лічильників? ВІдповідь була - ми збиткові, тому всі ці кошти витратили".

4. Питання легітимності. Титанічним зусиллям ще можно зібрати власників на установчі збори. А щорічні збори? Досвід показує, що протягом 4-7-9 рокув не збираються щорічні збори. Чи буде повноважним той голова ОСББ?  Чи будуть законними всі його рішення?

5. Питання кадрів. Де взяти на кожне ОСББ досвіченого керівника, бухгалтера, юриста? З урахуванням обсягу відповідальності перед власниками. Жіночка-заступник директора відмовилась від перспективи працювати за ту ж зарплату, але в ОСББ. Серед учасників "рекламних зборів" бажаючих керувати, рахувати, відстоювати інтереси ОСББ в судових суперечках з неплатниками, монополістами, податковою тощо не знайшлось.

Може ще щось забула - учасники акції нагадають.

Далі Віктор Іванович запропонував пану Данілову вибачитись перед мешканцями та не дурити людей.
Данилову дуже не хотілося визнавати, що всі ці установчі збори - черговий лохотрон. Намагався говорити, як стане краще обслуговуватись будинок при ОСББ, як з`являться з неба кошти на лічильники, на ремонти, які фантастичні суми лежать і чекають своїх героїв в міському бюджеті... На жаль, люди з цього голосно посміялись.

Довелось трошки виступити і мені, повідомити, що своїми діями комунальні підприємства замість користі - роблять шкоду. Комунальники голосно образились. Які це мої права вони порушили?
У мене було всього кілька питань, з письмового запиту. Чому порушують закони? Чому мухлюють з оголошеннями про проведення установчих зборів? Чому, якщо не будуть проводитись установчі збори, не повідомити про це письмово? Ми ж бо знаємо, як ці КП документи підроблюють... Слід же розуміти, "установчі збори" - захід, що має багато юридичних наслідків. Хочеш чи ні - повинен відслідкувати. А на рекламні акції ходити - ніхто не буде.

Повеселила зібрання заступник директора КП Чоколівське. Сиділа, сиділа - а потім давай качати права та вказувати кому що говорити можна, а кому - зась. До Віктора Івановича: "А хто Ви тут такий, яка квартира, чого тут розмовляєте?" Відповіли, що це мій представник за довіреністю, надає мені, власнику житла правову допомогу. Знову: "Яка там довіреність, яка там допомога, чого Ви тут виступаєте, хто Вам дозволив?" Смішно. І сумно. Її ж директор сам і зупинив.

Щодо позовів Київенерго до КП Чоколівське - поведінка керівника нашого КП мене засмутила. Як відомо, керівники інших КП нашого району звертаються до Віктора Івановича по допомогу, і непомірні апетити Київенерго вдається приборкувати, ці скаженні борги через суди скасовувати. А пан Данілов з радістю повідомив, що він "добився мирової угоди, і потихеньку проплачує". Це ж гроші з бюджету, з моїх податків хтось бере та відносить олігархам. Замість того, щоб належним чином обслуговувати будинок. Скільки скарг було і по рециркуляції ГВП, і по обслуговуванню будинку, і багато ще чого...

Віктр Іванович досить чітко висловився. "Я захищаю КП в судах від монополістів. Для мене важливо, щоб ви працювали, а не банкрутували. Всі КП, хто звернувся до мене по допомогу, не сплачують Київенерго цих скаженних броргів".
От тільки чи зрозуміє пан Данілов, що можна і захищатися, а не тільки підписувати кабальні договори без жодної можливості їх виконати, а потім виступати хлопчиком для побиття.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email