'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП Дирекція хоче припинити обслуговування наших будинків  (Прочитано 18134 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Короткий звіт про те, як пройшли так звані "установчі збори" в КП Чоколівське.
Дякую всім, хто відгукнувся та підтримав мене. Завдяки Олександру та Олексію виконаний відеозапис події, відеорепортаж буде трошки пізніше викладений на одному з файлообмінних ресурсів.
...
До актової зали КП Чоколівське зібралось близько десятка мешканців нашого будинку, наша "група підтримки".
За столом президії - директор КП "Чоколівське" Данілов, жіночка - заступник, юрисконсульнт Мотренко. Також хтось з КП Дирекція. Відрекомендований був, як зам управляючого (бійтеся всі!). Насправді - зам. нач. ВСП.
Все вірно. Нижче - оперативні фото. А що, виглядають гарно. Так разюче схожі на нормальних людей. Особливо - жіночка-заступниця-берегиня. Виняток - Мотренко, псевдоюрист (зліва від директора). Справедливості ради слід зазначити, що він не виступав, мовчав як риба, і це його прикрасило. На відміну від інших подій.
« Останнє редагування: 17 Серпня 2010, 19:57:45 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Уважаемый,Виктор Иванович,Татьяна, по- моему есть норма о том,что для создания ОСМД достаточно вступления в ОСМД 3-х жильцов дома , а после создания все жильцы должны выполнять решения правления ОСМД . Если это так то подобными "Инициативами" не следует пренебрегать, глядишь и проснешься на вражеской территории.И каков был положительный результат собрания жильцов вашего дома по вышеуказанной повестке дня?
Ні, поки-що це не так. Повинна виконуватися процедура, передбачена ЗУ про ОСББ та відповідна постанова КМУ. Процедура складна, дотриматися вимог законодавства дуже не просто. А сфальшувати у нас нескладно. Тільки 3 особи, про яких Ви згадали, це лише ініціативна група. Так, 3 особи. Але вони нічого не вирішують. Навпаки, їм доведеться попрацювати, та ще й певні кошти витратити. Питання, чи все це навіть для них окупиться.
Очікуємо від ВР-ПР внесення поправок до ЗУ про ОСББ. Об'єднання передбачається не добровільним, а примусовим. І створює його державна адміністрація, чи орган місцевого самоврядування (у Києві - та ж держадміністрація на чолі з Поповим).
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Все вірно. Нижче - оперативні фото. А що, виглядають гарно. Так разюче схожі на нормальних людей. Особливо - жіночка-заступниця-берегиня. Виняток - Мотренко, псевдоюрист (зліва від директора). Справедливості ради слід зазначити, що він не виступав, мовчав як риба, і це його прикрасило. На відміну від інших подій.
Вікторе Івановичу, у Вас на жаль неповна інформація. Разюче схожий на нормальну людину псевдоюрист Мотренко показав себе у повній красі, як Ви вийшли з зали. Наговорив якоїсь ахінеї про отримання його персонального дозволу на зйомку. Це посадова особа при виконанні службових обов`язків.
Не втримався псевдоюрист вкотре привселюдно оголосити інформацію про мене, яку я не уповноважувала його виголошувати. Звичайнісінькі прийоми шахраїв та негідних представників людського племені. Доведеться вчити і виховувати.
« Останнє редагування: 17 Серпня 2010, 20:27:50 від Тетяна Academia »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Все вірно. Нижче - оперативні фото. А що, виглядають гарно. Так разюче схожі на нормальних людей. Особливо - жіночка-заступниця-берегиня. Виняток - Мотренко, псевдоюрист (зліва від директора). Справедливості ради слід зазначити, що він не виступав, мовчав як риба, і це його прикрасило. На відміну від інших подій.
Вікторе Івановичу, у Вас на жаль неповна інформація. Разюче схожий на нормальну людину псевдоюрист Мотренко показав себе у повній красі, як Ви вийшли з зали. Наговорив якоїсь ахінеї про отримання його персонального дозволу на зйомку. Це посадова особа при виконанні службових обов`язків.
Не втримався псевдоюрист вкотре привселюдно оголосити інформацію про мене, яку я не уповноважувала його виголошувати. Звичайнісінькі прийоми шахраїв та негідних представників людського племені. Доведеться вчити і виховувати.
Не знав. Прийму до уваги. Хоч доцільніше було б дослухатися до мого заклику - негайно покинути актову залу. А може й краще, що Мотренко відкрився ще раз, як мурло. Почитайте його перли в поясненнях до справи про псевдоконкурс.
« Останнє редагування: 29 Серпня 2010, 11:28:15 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В тему ОСББ, КП, реформ, дерибану та відкатів...
http://www.unian.net/ukr/news/news-391115.html "ЖКГ: як легко розкрадати і як важко реформувати" Цікава стаття на УНІАНі
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Видео со сборов.
Сорри что долго, но по работе была запарка.

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую, Олексію!
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Дякую, Олексію!

Я вообще-то Александр, Алексей - это dobriy_papa  ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Знову переплутала... :-[  Ну пробачте вже, добре?
Треба ж мені було написати: "Олександре, Олексію - дуже вдячна вам обом за підтримку, за допомогу, гарне відео".
Коли диск переглядала - ще раз посміялася була з наших дивних "директорів та начальників". Повчальне взагалі було видовище.

Отримала я нещодавно від КП Дирекція відповідь на попереджувальний лист. Дивні вони... чи нерозумні...
Рекламують ОСББ, а на першому, пробному кроці до створення цього ОСББ - ляпаються в калюжу. Вимагала надати мені перелік співвласників житлових і нежитлових приміщень. Відмовили, повідомивши, що я не маю права це знати...
Зікаво, а як же виконувати вимоги ЗУ Про ОСББ?
« Останнє редагування: 30 Серпня 2010, 23:01:01 від Тетяна Academia »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Знову переплутала... :-[  Ну пробачте вже, добре?
Треба ж мені було написати: "Олександре, Олексію - дуже вдячна вам обом за підтримку, за допомогу, гарне відео".
Коли диск переглядала - ще раз посміялася була з наших дивних "директорів та начальників". Повчальне взагалі було видовище.

Отримала я нещодавно від КП Дирекція відповідь на попереджувальний лист. Дивні вони... чи нерозумні...
Рекламують ОСББ, а на першому, пробному кроці до створення цього ОСББ - ляпаються в калюжу. Вимагала надати мені перелік співвласників житлових і нежитлових приміщень. Відмовили, повідомивши, що я не маю права це знати...
Зікаво, а як же виконувати вимоги ЗУ Про ОСББ?
Дурні вони, і не лікуються.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

http://www.epravda.com.ua/publications/2010/09/17/248706/
Комунальна реформа перетворить українців на гайдамак?

Гарна стаття. Багато конкретних проблем руйнування ЖКГ озвучено у взаємозв`язку.
Записаний

BarBOSS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

Уважаемая Т.И. и другие посетители сайта. В свете всеобщей ОСМДизации всей страны меня интересуют некоторые практические аспекты данного процесса, а именно: если в отношениях квартиросъемщик ( потребитель) - ЖЭК ( балансодержатель, исполнитель услуг) всё более-менее понятно ( договора 529, 630, решения местных советов о назначении исполнителей ком.услуг, о утверждении тарифов и т.п.) , то про создании ОСМД ( пенсионер - председатель ,  бухгалтер), для меня, как жильца, теперь ОСМД является исполнителем ком. и жил.ком услуг. Если раньше исполнителем услуг был ЖЭК, со своей какой-никакой материальной базой( трактора, экскаваторы, слесари, сварщики), то теперь председатель с печатью. Нужно ли председателю ОСМД заключать договоры на предоставление жилищно-коммунальных услуг с соответствующими организациями и предприятиями? Не усложняем ли мы всё?!?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Уважаемая Т.И. и другие посетители сайта.
...
 Если раньше исполнителем услуг был ЖЭК, со своей какой-никакой материальной базой( трактора, экскаваторы, слесари, сварщики), то теперь председатель с печатью. Нужно ли председателю ОСМД заключать договоры на предоставление жилищно-коммунальных услуг с соответствующими организациями и предприятиями? Не усложняем ли мы всё?!?
Ми з Вами нічого не ускладнюємо. А влада навіть дещо спрощує. Для себе. Тепер, за те, що вона натворила за останні майже 20 років, має намір уникнути будь-якої відповідальності. Тобто спрощує собі життя.
Відносно ОСББ, які вже створені. Звісно, їм ніхто не забороняє вступити у договірні відносини з виконавцями робіт чи послуг. Взяти хоча б вивезення побутових відходів - не голова ж ОСББ їх вивозить! Те саме стосується і ремонту будинку, мереж, водо- та теплопостачання, електропостачання. Однак, без голови, бухгалтера, двірника, чергового сантехніка та електрика очевидно не обійтися. Їх доводиться утримувати. Тільки за які кошти? Питання висить у повітрі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Однак, без голови, бухгалтера, двірника, чергового сантехніка та електрика очевидно не обійтися. Їх доводиться утримувати. Тільки за які кошти? Питання висить у повітрі.
І я таке питання ставлю агітуючим.
Та вже є цікавий "досвід" його вирішення. Запроваджує мер одного з міст Донецької обл. ( озвучував на обласному радіо) : голова працює на "общественных началах", бухгалтер -за чверть ставки. Що можно чекати від таких "працівників" - зрозуміло.
Записаний

Vovabest

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю

Файли про моє звернення до КП "Дирекція..." та їхня відповідь щодо відмови на оферту на укладання типового договору. Викладаю на прохання Віктора Івановича.
Якщо якість незадовільна, на прохання викладу файли з більшим об'ємом.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email