'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Спір з ТОВ "Новобудова" щодо комунальних послуг (просп. Бажана)  (Прочитано 26188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

Хотелось бы получить Ваше мнение, рецензию по документам и совет.
Записаний

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

Заседание 30.07.10
Новобудова предоставила документы в подтверждение своего иска
Оба иска объединены в одно производство
Слушание по сути назначено на 31.08.10

Судья попросил подготовить промову в письменном виде, т.к. секретарь не успевает записывать
« Останнє редагування: 08 Серпня 2010, 18:58:59 від серж »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Хотелось бы получить Ваше мнение, рецензию по документам и совет.
Попробую розібратися. Однак було б краще, якби Ви надрукували на папері. Вивчати на моніторі важкувато. Потрібен також компакт-диск з техзаписом с-з.
Записаний

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

Могу распечатать, как передать распечатки?
диск с записью смогу взять после 17.08
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Могу распечатать, как передать распечатки?
диск с записью смогу взять после 17.08
Орієнтуйтеся на розклад моїх судових засідань.
Записаний

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

20.02.2012 получил копию полного решения от 04.03.2011  по делу  с Новобудовой.
Решение - практически копия реш. полученного Георгием.
Записаний

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

Здесь Апеляционная жалоба.
Прошу критики и рецензии. Подавать собираюсь 29.02
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Посилання позивача на те, що нарахування плати за житлово-комунальні послуги здійснювалось на основі затверджених тарифів згідно розпоряджень КМДА (а саме № 516, 520, 981, 980, 978, 979, 392), про що позивач стверджує у письмовій промові-відповіді (т.2 а.с. 65), не можуть братися до уваги, оскільки зазначені розпорядження КМДА не відносяться за строками введення та дії до періоду за яким, відповідно розрахунку позивача, виникла заборгованість.
Якщоперелічені РКМДА не співпадають по строках дії, то слід ці строки було вказати. А якщо вони були визнані нечинними, то це теж потрібно було вказувати.
Не зрозуміло по кв. № 65. Це квартира , чи допоміжне приміщення? У Вас є свідоцтво на право власності на кв.№ 65?
Судовий збір - 107,39 грн. , Ви впевнені?
Записаний

серж

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 51
  • City: киев
    • Перегляд профілю
    • Email

По РКМДА нужно расписать по каждому, когда начинают действовать?
кв. 65 - это вспомогательное (служебное) помещение, предназначенное для нужд собственников.
Право собственности на все вспом.помещения, и вообще всё в доме принадлежит собственникам на праве
спільної сумісної власності, що засвідчується єдиним документом – свідоцтвом про право власності на квартиру.
Судовый сбор - 107, 30 грн. http://court.gov.ua/sud2602/20/
(107,39 это я взял из жалобы Георгия)
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Я був сьогодні в Пещерному суді і на дошці оголошення написано, що за подачу апеляційної скарги сплачується 50% від суми судового збору - 107,30:50% = 53,65 грн. А чому у Вас нічого не сказано про Постанову ВСУ від 28 листопада 2011р., де зазначено, що розпорядження РКМДА по тарифам, які не пройшли ререєстрацію є нечинними.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
По РКМДА нужно расписать по каждому, когда начинают действовать?
Вказати діяло з ....... по..........   Або вказати на підставі чого не є чинним.
(Я не дуже вник у питання по чинності РКМДА, бо я не киянин і в своїй практиці з ними не стикаюсь. Здається в темі Георгія це було детальніше описано.).
Цитувати
кв. 65 - это вспомогательное (служебное) помещение, предназначенное для нужд собственников.
Тоді це приміщення не потрібно, і не можна називати квартирою. У техпаспорті будинку воно повинно мати якусь свою назву, яку і потрібно використовувати. Інакше виходить нісенітниця:  Ви, як власник квартири Х, стверджуєте що є співвласником іншої (чужої) квартири.
По збору: потрібно порахувати в залежності від ціни позову ( 50% від 1% ціни позову). Якщо вийде менше ніж 107,30 грн. то тоді 107,30 вірно, бо це мінімальний розмір. А якщо вийде більше, то до суми 1609,50  ( 50 % від 3219) береться реально розрахована сума.
« Останнє редагування: 27 Лютого 2012, 14:20:27 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я був сьогодні в Пещерному суді і на дошці оголошення написано, що за подачу апеляційної скарги сплачується 50% від суми судового збору - 107,30:50% = 53,65 грн. А чому у Вас нічого не сказано про Постанову ВСУ від 28 листопада 2011р., де зазначено, що розпорядження РКМДА по тарифам, які не пройшли ререєстрацію є нечинними.
107,30 то по немайновому позову  (0,1 min з/п)
А тут майновий - 214,60 (0,2 min з/п)
А апеляція 50% від 214,60 і є 107,30грн. , але це мінімум. може бути й більше ( 50% від 1% ціни позову).
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Здесь Апеляционная жалоба.
Прошу критики и рецензии. Подавать собираюсь 29.02

Теперь у Вас есть мощное оружие:
Постанова ВСУ від 28 листопада 2011 року про обов'язковість державної реєстрації розпоряджень КМДА.

Только я не знаю, как им воспользоваться на этапе аппеляции - я не юрист. :-\
Мне кажется, что во встречном иске Вы должны были в основном упирать именно на незаконность тарифов по ЖКП!

А этого:
Цитувати
Зобов’язати ТОВ «НОВОБУДОВА» повернути мені суму в розмірі 7964,22 грн. яку мене змусили всупереч закону сплатити за отримання довідки (форма №3).
я вообще не понял!  :o
7964,22 грн. за незаконну "довідку №3"!?  ???  :o  :-\
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Теперь у Вас есть мощное оружие:Постанова ВСУ... Только я не знаю, как им воспользоваться на этапе аппеляции -
В тексті апеляційної скарги посилатися на Постанову ВСУ. Роздрукувати Постанову ВСУ з реєстру і додати до апеляційної скарги як додаток, або подати з клопотанням про долучення доказів.
Цитувати
Мне кажется, что во встречном иске Вы должны были в основном упирать именно на незаконность тарифов по ЖКП!
Мабуть не тільки на це, але що на це теж необхідно, то без сумніву.
Цитувати
я вообще не понял!  7964,22 грн. за незаконну "довідку №3"!?
А що тут незрозумілого?
Людина звернулась за довідкою.
Новобудова довідку надає тільки за умов відсутності боргу. Ймовірно довідка була вкрай потрібна і потрібна у стислий термін. Часу на оскарження протиправних дій не було. От і стала довідка ціною у майже 8 тис.
Якщо бланк платіжки заповнювала Новобудова і в бланку записано, що це платіж на погашення боргу, шанси повернути ці кошти є мізерними. Якщо ж Серж самостійно заповнював бланк платіжки і записав, що це платіж за видачу довідки, то шанси повернути кошти є.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Платіж за видачу довідки... 7964,22 грн. ? Нізащо не повірю!  :o  ;D
І після(?) цього... знов заборгованость за 15 місяців (з лютого 2008 по травень 2010) у розмірі 5811,14 грн.? (Приблизно 387 грн. в місяць, коли сумарні тарифи були на рівні 200-250грн/місяць?)  ???
І потім - навіщо взагалі давно застаріла "форма №3"?  ???
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email