'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: В приказном порядке. С 1 августа долги за услуги ЖКХ стало взимать легче  (Прочитано 11478 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю

Добрий  вечір, шановний Вікторе Івановичу! Знову до Вас за порадою...Отримала відповідь з ВСП "Грушківське"...Що Вам сказати...Як там у Райкіна, пам'ятаєте?..."Какие колеса - НАСОСЫ!" Так і у нас...В заяві я наголошувала про переведення особового рахунку на моє ім'я у зв'язку зі смертю мого батька та нагадувала про те, що потрібні документи вже надані, а мені пишуть про "розподіл"(!) особового рахунку, який відноситься до компетенції Солом'янської районної у м. Києві державної адміністраціі. Також до переліку документів надані такі пункти: довідка про відсутність заборгованості за спожиті комунальні послуги по КП УЖГ Солом'янського р-ну та довідка про відсутність заборгованості по ВСП Грушківський.
Шановний Вікторе Івановичу! Порадьте, будь-ласка, що робити? І ще таке питання:якщо на сьогодення ДЕЖ та КП нелегітимні, можливо на них подавати позов до суду? Дякую!
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

"Колеса-насосы". Практика "Запускання дурочки" у них в крові. Я, наприкалад, уже не дивуюсь, і особливо на відповідь в тему уже і не розраховую. За 3 роки переписки з КП ЖКП накопичився стос бумаг, які можна було б відразу викидувати при отриманні. Уже навіть спостерігається чітка циклічність - на четвертий раз дають, на один і той запит, таку ж відповідь як на перший. ;D
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю

"Колеса-насосы". Практика "Запускання дурочки" у них в крові. Я, наприкалад, уже не дивуюсь, і особливо на відповідь в тему уже і не розраховую. За 3 роки переписки з КП ЖКП накопичився стос бумаг, які можна було б відразу викидувати при отриманні. Уже навіть спостерігається чітка циклічність - на четвертий раз дають, на один і той запит, таку ж відповідь як на перший. ;D
Вчора тільки після відправлення свого запиту побачила повідомлення від Віктора Івановича щодо його хвороби...Дуже прикро! Одужуйте, будь-ласка,скоріше! :) Хай Новий Рік надасть Вам міцного здоров'я та натхнення, шановний Вікторе Івановичу!
Шановний Valery, може щось Ви підскажете щодо моєї проблеми? Стежу за Вашими постами, і тому Ваша думка мені була  би  дуже цікава...Дякую! :)
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю


Вчора тільки після відправлення свого запиту побачила повідомлення від Віктора Івановича щодо його хвороби...Дуже прикро! Одужуйте, будь-ласка,скоріше! :) Хай Новий Рік надасть Вам міцного здоров'я та натхнення, шановний Вікторе Івановичу!
Шановний Valery, може щось Ви підскажете щодо моєї проблеми? Стежу за Вашими постами, і тому Ваша думка мені була  би  дуже цікава...Дякую! :)

Думаю треба звернутися повторно листом до КП і копії до РДА,  до житлово-комунальної інспекції Києва та до управління ЖКГ КМДА і викласти проблему: подавалась заява про те і те ("насоси"), а відповідь дали про таке-то ("колеса"); повторно прошу/вимагаю відповідно з вимогами таких-то НПА перевести особовий рахунок ... (виділити жирним шрифтом) і прикласти копію заяви та відповіді на неї.
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю

Дуже Вам дякую, Valery, за пораду!  :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Додатково можете використовувати вказівки влади нашим КП - "навести лад". Паралельна тема http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5500.0.html
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю

Додатково можете використовувати вказівки влади нашим КП - "навести лад". Паралельна тема http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5500.0.html

Дуже дякую! :)
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю

 І ще таке питання:якщо на сьогодення ДЕЖ та КП нелегітимні, можливо на них подавати позов до суду? Дякую!
[/quote]
Можна щось порадити стосовно цього питання?Ще раз дякую всім не байдужим... :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Подавать можно на кого угодно.....
Вопрос только в том: а какой результат ожидается (будет)!?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email