'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: The Good Loo Guide. Where to Go in London. А як у Києві?  (Прочитано 1691 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://news.bigmir.net/capital/335885/ - В поисках туалета активистка FEMEN гуляла в центре Киева без штанов/

В субботу, 10 октября, активистка FEMEN Оксана Шачко в поисках общественного туалета прогулялась по центру Киева без штанов, держа в руках плакат с надписью "Писять хочу".

Как говорится в сообщении женской организации FEMEN, таким способом активистки призвали власти обратить внимание на отсутствие общественных туалетов в столице.

"В случае игнорирования проблемы, движение FEMEN оставляет за собой право ходить в туалет везде при первом же позыве", - подчеркивается в сообщении.

Напомним, в августе женское движение FEMEN провело топлес-акцию под стенами здания Службы Безопасности Украины в ответ на действия СБУ в отношении расследования фактов давления на активисток FEMEN.

Корреспондент.net
© 2000-2010, ООО "Бигмир-Интернет". Все права защищены.

Коментар:
Просто ганьба, що в столиці відсутні громадські туалети. Доведеться мені подарувати Київській мерії путівник по Лондонських туалетах - "The Good Loo Guide" 1967 року випуску. У них вже тоді з цим проблем не було.
Цитувати
The Good Loo Guide. Where to Go in London.




Тут розміщені лише кілька сторінок цього бестселлера вартістю 3 шилінги 6 пенсів (станом на 1967 рік, коли я перебував у Лондонському університеті).
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 17:28:36 від gro-za »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email