'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Договір з Київенерго  (Прочитано 15511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KP industr

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Договір з Київенерго
« : 11 Листопада 2010, 11:45:53 »

Нам незрозумілі законодавчі підстави для вимоги з боку К-Е укласти Договір про спільне використання технологічних електромереж.
Записаний

KP industr

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #1 : 11 Листопада 2010, 12:07:32 »

Нам незрозумілі законодавчі підстави для вимоги з боку К-Е укласти Договір про спільне використання технологічних електромереж.
У вкладенні - скан-копія спірного договору.
Зауваження:
1. Назва договору "спільне використання технологічних електричних мереж" не стосується видів діяльності КП. Підприємство відповідно до Статуту не здійснює діяльності зазначеного виду.
« Останнє редагування: 11 Листопада 2010, 15:01:45 від gro-za »
Записаний

KP industr

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #2 : 12 Листопада 2010, 12:18:01 »

Нам незрозумілі законодавчі підстави для вимоги з боку К-Е укласти Договір про спільне використання технологічних електромереж.
   Комунальне підприємство ознайомившись з запропонованим від К-Е Договором з додатками до нього та Додатковою угодою не бачеть законодавчих підстав для підписання даного Договору з наступних причин:
1. Назва Договору не стосується видів діяльності комунального підприиємства.Підприємство відповідно до Статуту не здійснює діяльність зазначеного виду.
2. Данний  Договір стосується тих підприємств які мають відношення до технологічних електричних мереж та використовують в своїї діяльності.
3. Перелік точок приєднанння відсутній.
4. Відсутній Додаток №1.
5. В п. 5.4. Обсяг електричної енергії не має відношення до комунального підприємства в звязку з відсутність договірних відношень з мешканцями на постачання електричної енергії.
6. п.7. незаконний.
7. п. 7.3. зазначений обєкт не існує.
8.п.8.2.2 та 4.1. не законні.
9. п.10.1 та 10.3. не стосується комунального підприємства.
10. п.11.7. не має відношення до комунального підприємства.
11. В зазначеному Договорі не дано визначення, що таке технологічні електричні мережі.
       Додаткова угодо:
1.п.1. не відповідає законодавству.
2. п. 2 не відповідає законодавству.
3. п. 3. відсутній додаток № 1. та з посиланням на населення,але не має відношення до комунального підприємства в якого відсутні договірні відносини з мешканцями про постачання електричної енергії.
4. п. 4. Не відповідає предмету  Договору.
5. п. 5. не має відношення до комунального підприємства
6. п. 6. Не має відношення до комунального підприємства.
7. п. 8 Комунальне підприємство не несе відповідальність за діїї населення (побутовий споживач)
8. п. 9 не стосується комунального підприємства, а стосується власника мереж.
9. п. 10 Відсутне визначення поняття умовної одиниці та системи умовних одиниць.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #3 : 12 Листопада 2010, 13:17:07 »

Цитувати
.. не бачеть законодавчих підстав...
Мабуть  - "не бачить", але краще - "не вбачає".
Втім, відповідь К-Е такого змісту, додавши передмову та післямову, можна направити.
Записаний

KP industr

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #4 : 12 Листопада 2010, 13:46:58 »

Віктор Іванович щиро дякую за допомогу
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #5 : 12 Листопада 2010, 17:08:16 »

Віктор Іванович щиро дякую за допомогу

Додатково: у спорі з Київводоканалом зверніть увагу на постанову ВГСУ від 21 грудня 2006 р.№ 7/70   -   http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4108.0.html
Записаний

dimade

  • Гість
Re: Договір з Київенерго
« Reply #6 : 14 Грудня 2010, 16:18:42 »

Нам незрозумілі законодавчі підстави для вимоги з боку К-Е укласти Договір про спільне використання технологічних електромереж.

А до цього Договору с К-Е у вас не було?
Можна (В.І.) в цій же темі задам питання по своєму, наявному, Договору з К-Е, в якому відсутнє КП "Грушківське", тому же Договор односторонній, але при цьому КП на основі Договору з К-Е здійснює експлуатацію та обслуговування будинковіх електромереж?
Дякую
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #7 : 10 Січня 2011, 12:04:35 »

Цитата з відповіді НКРЕ на мій запит:
Цитувати
Додатково повідомляємо, що у разі використання технологічних електричних мереж електропередавальною організацією (у даному випадку АЕК "Київенерго"), відносини між власником цих мереж (житлово-експлуатаційною організацією) та електропередавальною організацією, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюється договором про спільне використання технологічних мереж, що укладається між ними на основі типового договору (абзац 1 пункт 1.7 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 №28, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.08.96 за № 417/1442 (із змінами))
Записаний

Liudmila

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Re: Договір з Київенерго
« Reply #8 : 28 Квітня 2011, 20:29:08 »

Доброго здоров"я всім !

Вікторе Івановичу, це Людмила. Я все ще не можу опломбувати лічильник на гарячу воду. Сьогодні був майстер з ЖЕКу, ЛХВ опломбував. Дав телефон і сказав, щоб у кінці  кожного місяця я туди показники лічильника повідомляла, а вони мені нараховуватимуть. Запитала, чому не сама маю нараховувати, сказав, такий порядок в КП ЖКУ. Розповів, що 8 років у Київенерго працював інспектором. І щоб я навіть не намагалась нікуди звертатись, бо не допоможе, треба чекати, доки новий ЖЕК буде знати, як рахувати, тоді й опломбують, коли це буде, незнають і в самому ЖЕКу. А про теплолічильник і зовсім щоб забула,""не положено" Треба проект замовляти, потім затверджувати, не факт, що затвердять і т.і. Сказала, що в суд піду. "Оптимістично" так ми з ним поспілкувались. У мене таке враження, що я одна в Києві маю квартиру в нежитловому фонді. Зараз у 8 раз дорожче платити вміють нарахування зробити, а от по правді взяти --формули нема.
 Звернулась в ту фірму, що Ви радили, а вони вже цим не займаються і не будуть.
Шукала в інтернеті фірми, що можуть опломбувати. Знайшла "Ценнер сервис" ООО  та СП-Ценнер_Україна на Чистяківській 23. Інформайція , правда , за 2008 р. Не чули про них нічого ? Чи може ще кого порадите ?
Ці поки що не відповідають. З повагою Людмила.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email