'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як діяти, якщо не хочеться діяти ніяк?  (Прочитано 12932 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Як діяти, якщо не хочеться діяти ніяк?
« : 11 Листопада 2010, 15:52:57 »

Останнім часом я отримую багато звернень по телефону від споживачів житлово-комунальних послуг. Коронне питання у більшості з них: "Як діяти? Що робити?".
Зрозуміло, йдеться про невідповідні нарахування за ЖКП, про примусове стягнення "заборгованості", про неякісні послуги, про повернення зайво нарахованих коштів. Як діяти? Що робити?
І виявляється, що мої кореспонденти не можуть з трьох спроб відповісти на контрольне запитання. А кому ви платите? Не знають, кому! Друге запитання: а чому платите невідомо кому? От на це запитання дають характерну відповідь: усі так роблять.  ;D Тоді моя рекомендація (жартівлива): то зверніться з претензією до усіх, хто так робить. Мій кореспондент починає задумуватися, як викрутитися з цієї безглуздої ситуації. Виходить, що він живе не на Землі, а у Космосі?
Прошу користувачів сайту, які знають відповіді на поставлені питання, викласти у цій темі, та ще й так, щоб споживачам, які не бажають інтелектуально напружуватися, було зрозуміло з першої спроби.
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Як діяти, якщо не хочеться діяти ніяк?
« Reply #1 : 20 Листопада 2010, 21:06:31 »

Уважаемый,Виктор Иванович, я уже отвечал на этот "сакраментальний" и одновременно проклятый вопрос , что делать когда все так делают?  но послание непрошло . Повторюсь.Страшно идти против общих стеротипов? Особенно когда вообще нет представле ния о системе обкрадывания через тарифы за невыполненные работы(услуги) в угоду монополистам: Киевводоканалу,Киевгазу,и главное Киевенерго  и ответ на вопрос почему я плачу думается можно и подкорректировать не только и не столько потому , что все так платят , а потому что Киевенерго предъявил("выставил!") счет . Это полумистическое поклонение - согласие с "выставленными" счетами проистекает от небоеспособности воспротивиться произволу даже когда узнают о нем ,психология :"Себе дороже"- побеждает! А насчет "все так делают" вспоминается анекдот еще советских времен-
Профсоюз из-за нехватки продовольствия оглашает решение начальства: "Завтра всем работникам прийти на площадь для поголовного повешения " Вопросы есть?" Один член профсоюза кадровый работник спрашивает :" А веревки свои приносить или профсоюз выдаст?" надо отдать должное он поступил не как все ,все молча согласились...
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 535
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Як діяти, якщо не хочеться діяти ніяк?
« Reply #2 : 02 Лютого 2016, 20:16:19 »

Странная тема... Люди не знают, кому платят? Не верю!
Я знаю. кому платила  8-) а теперь НЕ плачу. Не буду платить до тех пор. пока мне не предоставят тарифы. порядок их формирования. пока не покажут акты выполненных работ. смету на год. конкретную работу и т.д. и т.д.
ЖСК
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Як діяти, якщо не хочеться діяти ніяк?
« Reply #3 : 20 Грудня 2016, 00:46:57 »

Цікаво отримати коментар юристів - чи все вірно у цій методичці?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email