'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підскажіть що робити.  (Прочитано 2327 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vika

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Підскажіть що робити.
« : 25 Листопада 2010, 14:45:38 »

Наша квартира знаходиться на вул. Артема. Належить нам з 2005 року(в подальшому власник №3). Звичайно є договір куплі продажу з попереднім хазяїном (в подальшому власник №2). Приблизно з 2009 до нас почали платіжки за комунальні послуги на наше і'мя і наш особовий рахунок (які ми вчасно сплачуємо) і на і'мя  власника квартири (в подальшому власник №1) і на його розрахунковий рахунок який продав її власнику №2. В квитанції на власника №1 приходить борг в розмірі 13 000 гривень. Я ходила в ЖЕК і там мені відповіли, що це вже не наші проблеми і щоб ми не хвилювалися. Але з вересня місяця цей борг включили в нашу квитанцію, недивлячись на те що в бухгалтерії ЖЕКУ я показувала всі сплачені квитанції за період проживання в цій квартирі. А ще приходять листи з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства (яке власне і друкує ці квитанції) з "проханням" сплатити цей борг. Або якщо ми не згідні  то потрібно написати заяву на начальника ЖЕКу.
Підскажіть будьте ласкаві як правильно написати заяву, чи що взагалі робити в цій ситуації.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Підскажіть що робити.
« Reply #1 : 25 Листопада 2010, 14:55:14 »

Наша квартира знаходиться на вул. Артема. Належить нам з 2005 року(в подальшому власник №3). Звичайно є договір куплі продажу з попереднім хазяїном (в подальшому власник №2). Приблизно з 2009 до нас почали платіжки за комунальні послуги на наше і'мя і наш особовий рахунок (які ми вчасно сплачуємо) і на і'мя  власника квартири (в подальшому власник №1) і на його розрахунковий рахунок який продав її власнику №2. В квитанції на власника №1 приходить борг в розмірі 13 000 гривень. Я ходила в ЖЕК і там мені відповіли, що це вже не наші проблеми і щоб ми не хвилювалися. Але з вересня місяця цей борг включили в нашу квитанцію, недивлячись на те що в бухгалтерії ЖЕКУ я показувала всі сплачені квитанції за період проживання в цій квартирі. А ще приходять листи з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства (яке власне і друкує ці квитанції) з "проханням" сплатити цей борг. Або якщо ми не згідні  то потрібно написати заяву на начальника ЖЕКу.
Підскажіть будьте ласкаві як правильно написати заяву, чи що взагалі робити в цій ситуації.
ЖЕК нічого не друкує. Цим незаконно займається КП ГІОЦ КМДА.
У Вас немає жодного обов'язку сплачувати чужі борги. Рекомендую подати до балансоутримувача будинку акт-претензію та попередити, що у разі відмови буде поданий позов до суду. А позовну заяву вже можна готувати тепер. Очевидно, знадобиться.
Записаний

Vika

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Re: Підскажіть що робити.
« Reply #2 : 25 Листопада 2010, 15:06:52 »

Дуже дякую за відповідь. Трохи заспокоїли. А як скласти акт-претензію. Є якась стандартна форма? І чи потрібно на щось посилатися?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Підскажіть що робити.
« Reply #3 : 25 Листопада 2010, 15:08:34 »

Дуже дякую за відповідь. Трохи заспокоїли. А як скласти акт-претензію. Є якась стандартна форма? І чи потрібно на щось посилатися?
Пошукайте на моїх сайтах. Застосуйте функцію ПОШУК.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email