'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Акт-претензия по отоплению  (Прочитано 9562 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Акт-претензия по отоплению
« : 30 Листопада 2010, 13:48:52 »

Уважаемый Виктор Иванович, не могли бы вы подсказать ответы на пару вопросов.
Вновь пришла зима и холода, а температура теплоносителя в батарее на данный момент 25С.
Потому вновь начинают наши танцы с ЖЭКом.

Опишу как это происходило в позапрошлом году.
Кучу звонков диспетчеру ЖЭКа и его рассказы о злобном Киевэнерго. Паралелльно звонки в службу мэра, где через две недели сказали, что ЖЭК частный и никак на него они повлиять не могут.
Когда понял, что попытки безуспешны, вызвал на замер температуры мастера из ЖЭКа.
В назначенный срок он не явился, посему был составлен  акт за подписью двух жильцов.
Перед новым годом подал заявление с вопросом почему отсутствует отопление в нашем доме.
Которое ЖЭК принял, но проигнорировал, но после подачи в конце зимы двух актов претензий и вопроса почему не было ответа на него, подделал его задним числом. Ниже привожу его.
В конце февраля я снова начал звонить диспетчеру, чтобы пришел мастер на замер температуры. Договорились на среду на утро с ней. В назначенное время она не явилась. Звоню ей, она говорит, что приносите письменное заявление  и приду в час дня сегодня. Пишу заявление, алюром несу его в ЖЭК, регистрирую, заверенная копия есть. Само собой никто не приходит. Снова делаю акт за подписью двух жильцов, подаю оба акта с требованием перерасчета в ЖЭК.
Через полтора месяца после окончания отопительного сезона через консьержа передали мне якобы ответ.
Привожу его ниже.
Также порадовал ответ по поводу перерасчета. Тоже привожу его. Даже зацитирую:
"На жаль відділення №2 КП Житло-Сервіс не має правових підстав роботи перерахунок тарифів. Ми тільки знімаємо показники лічильників і передаємо інформацію до міського інформаційно-облікового центру. Там друкують квітанції. У квітанціяї вказано рахунок не наш, а міського іформаційно-облікового центру. Ви отримуєте квітанції і сплачуєте на їхній рахунок вказану у квітанції суму коштів".

Вопросы:
1. Как правильно фиксируется нарушение оказания услуги? Делаем замер температуры в начале отопительного сезона и с этого момента считается что отопление отсутствует? Или как делал я в конце сезона повторный акт и требование перерасчета?
2. Как согласовывается время замера, если я на работе в то время когда работает мастер? За какой срок подается заявление?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #1 : 30 Листопада 2010, 16:56:39 »

Цитувати
Автор: AlleyCat. Уважаемый Виктор Иванович, не могли бы вы подсказать ответы на пару вопросов.
Вновь пришла зима и холода, а температура теплоносителя в батарее на данный момент 25С. Потому вновь начинают наши танцы с ЖЭКом.
Шановний колего!
У відсутності приладів обліку, на жаль, Вам доведеться фіксувати температуру теплоносія в актах-претензіях регулярно, щодоби. Інакше нічого нікому не доведете. А доводити потрібно в суді, де у якості доказів про існування тих чи інших обставин повинні надаватися юридично значимі документи.
А на майбутнє радив би Вам встановити квартирні прилади обліку теплової енергії для потреб ЦО. Крім того, у даному випадку температура  води в мережі ГВП також далеко не нормативна. То слід також встановити 4-тарифний лічильник гарячої води типу ЛВ-4т. Він одночасно обліковує і холодну воду,
Перспектива у нас одна, без варіантів. Тарифи на послуги будуть підвищуватися, а якість - знижуватися. Боротися з цим неподобством можна успішніше при встановленні приладів обліку.
Яким чином вони встановлюються та які прилади рекомендуються - на цьому сайті знайдете немало посилань.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #2 : 01 Грудня 2010, 00:37:38 »

Шановний колего!
У відсутності приладів обліку, на жаль, Вам доведеться фіксувати температуру теплоносія в актах-претензіях регулярно, щодоби.

Спасибо за ответ. А не подскажете где можно поверить термометр или приобрести поверенный?

Цитувати
А на майбутнє радив би Вам встановити квартирні прилади обліку теплової енергії для потреб ЦО. Крім того, у даному випадку температура  води в мережі ГВП також далеко не нормативна. То слід також встановити 4-тарифний лічильник гарячої води типу ЛВ-4т. Він одночасно обліковує і холодну воду,
Перспектива у нас одна, без варіантів. Тарифи на послуги будуть підвищуватися, а якість - знижуватися. Боротися з цим неподобством можна успішніше при встановленні приладів обліку.
Яким чином вони встановлюються та які прилади рекомендуються - на цьому сайті знайдете немало посилань.

Мы общались на эту  тему в конце лета. К сожалению тогда из-за перемен на личном фронте не смог этим заняться. А сейчас это займет весь отопительный сезон. Поэтому параллельно борьбе буду собрать доказательную базу.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #3 : 01 Грудня 2010, 09:26:43 »

Ситуація абсолютно знайома. З неявкою представника обслуговуючої організації в домовлений час. У мене КП Чоколівське взяло моду "перевіряти мої скарги" в невідомі мені день і час в інших квартирах. І підписувати разом з цими мешканцями акти про те, що "В Багдаде все спокойно".
Як примусити провести обстеження за моєї участі і скласти акт з реальними даними? Поки не знаю.

Додатково: прошу не сильно сподіватися на складені акти-претензії, навіть з двома-трьома сусідами. Наші найсправедливіші судді в світі не особливо їх беруть до уваги.

Виходить на те, що нас врятують лише прилади обліку...
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #4 : 01 Грудня 2010, 11:03:35 »

Ситуація абсолютно знайома. З неявкою представника обслуговуючої організації в домовлений час. У мене КП Чоколівське взяло моду "перевіряти мої скарги" в невідомі мені день і час в інших квартирах. І підписувати разом з цими мешканцями акти про те, що "В Багдаде все спокойно".
Як примусити провести обстеження за моєї участі і скласти акт з реальними даними? Поки не знаю.

Додатково: прошу не сильно сподіватися на складені акти-претензії, навіть з двома-трьома сусідами. Наші найсправедливіші судді в світі не особливо їх беруть до уваги.

Виходить на те, що нас врятують лише прилади обліку...
Дивлячись, які судді, та залежно від кількості зареєстрованих актів-претензій. Примушувати нікого не потрібно. Дійте строго по закону. Складайте акти-претензії регулярно, за підписами не менше двох споживачів, та реєструйте у виконавця послуг. Потім кількість переходить у якість. В одній з моїх справ до позовної заяви були додані 27 актів-претензій. І все спрацювало. Орієнтуватися на протиправну позицію судді Калініченко О.Б. і переносити цей досвід на інших суддів не варто. Бо в середовищі  негідників інколи зустрічаються порядні люди. На це й слід розраховувати, використовуючи будь-яку законну можливість захисту інтересів людини, яка є найвищою соціальною цінністю держави. Хоч деякі юристи-академіки у своїх псевдонаукових публікаціях намагаються дезавуювати цю норму Конституції. Знаю такого академіка. Буде вільний час - познайомлю відвідувачів сайту з ним (заочно).
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #5 : 01 Грудня 2010, 11:27:05 »

Спасибо за ответ. А не подскажете где можно поверить термометр или приобрести поверенный?
Такий термометр для дистанційного вимірювання температури теплорадіаторів має назву "пірометр". Його можна придбати, наприклад, у магазині на перетині вулиць Гарматної та Виборзької у м. Києві. Працівники фірми можуть забезпечити покупця свідоцтвом про метрологічну повірку, однак пірометр є надто дорогим приладом. Теплолічильник коштує дешевше, не кажучи вже про чотирьохтарифний лічильник ГВП. Деякі комунальні підприємства придбали пірометри, але термінів метрологічної повірки не дотримуються.
Якби Ви врізали в подаючі трубопроводи ЦО та ГВП трійники з відповідними ніпелями для встановлення термоперетворювачів, то можна було б ними також скористатися. Зовнішній вигляд таких трійників можете пошукати в Нарисах (там де викладені матеріали по чотирьохтарифному лічильнику ЛВ-4т). Платинові термоперетворювачі Pt-500 є складовими частинами теплолічильників, їх можна купити окремо (мінімальна кількість - комплект, тобто 2 шт.). Перетворювачі також є об'єктами метрологічної повірки, продаються разом з відповідним свідоцтвом Держспоживстандарту. Повірку здійснюють державні метрологічні центри. У Києві такий розташований на вул. Метрологічній, 4, має назву ДП "Укрметртестстандарт". Маючи повірений прилад для вимірювання електричного опору в діапазоні 500-1000 Ом, а також таблицю калібровки Pt-500, можете встановити фактичну температуру теплоносія.
Однак, навряд чи Вам захочеться цим займатися. Якщо вже встановите гільзи, то завершити роботу по монтажу решти складових частин приладів обліку не так вже й важко. То простіше придбати теплолічильник, розподілювачі обліку теплової енергії, прилад ЛВ-4т, та остаточно вирішити проблему.
Записаний

Катерина

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #6 : 01 Грудня 2010, 13:51:27 »

 Поперше дуже хочу подякувати Віктора Івановича  за велику кiлькiсть iнформацii!

    У меня возникла ситуация- написали жалобу, пришли представители с жека и теплобыта.  Пришли без предупреждения, хотя на жалобе был городской телефон.
  И я  в шоке была- достали  свой поверенный термометр, стали по среди комнаты, и померяли температуру!
На мои возгласы "включены обогреватели-ведь в доме 3 маленьких детей"  ответ был мы  меряем согласно  закона >:(. Сказали окна заклеить-у нас металопластиковые, тройной пакет.
ну и конечно пришел ответ о том что в квартире 22 градуса тепла, претензия не обоснована.
   Предложила пирометром померять- меня спросили что это такое :o

 Что делать теперь и как доказать что батареи  практически холодные?
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #7 : 01 Грудня 2010, 14:00:38 »

Такий термометр для дистанційного вимірювання температури теплорадіаторів має назву "пірометр".

Спасибо за ответ Виктор Иванович. Счетчики обязательно поставлю, но учитівая мои взаимоотношения с ЖЄКом это растянется на несколько месяцев с судом. Потому сейчас остро стоит вопрос фиксациии нарушений.
Насколько я изучил этот вопрос, никакой норматиынй акт не регламентирует температура радиаторов отопления, что может являться поводом для фиксации нарушений. А измеряется температура воздуха в помещении обычным термометром поверенным  органом Госстандарта.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #8 : 01 Грудня 2010, 14:06:08 »


ну и конечно пришел ответ о том что в квартире 22 градуса тепла, претензия не обоснована.
   Предложила пирометром померять- меня спросили что это такое :o

 Что делать теперь и как доказать что батареи  практически холодные?

Меряйте на кухне. К сожалению наш закон регламентирует только что
если температура в торцевом помещении выше 20, а в обычном выше 18, то с отоплением все нормально
если ниже на градус от указанных величин, то тариф уменьшается за каждый градус на 5%
если в торцевом ниже 14, а в другом ниже 12, то отопление отсутствует и за него не платится

Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #9 : 01 Грудня 2010, 14:15:38 »

Ситуація абсолютно знайома. З неявкою представника обслуговуючої організації в домовлений час. У мене КП Чоколівське взяло моду "перевіряти мої скарги" в невідомі мені день і час в інших квартирах.

Татьяна, регистрируйте заявление в ЖЭКе с указанием удобного для Вас времени.
Я сейчас потащу подобное.
Учитывая то, что часто температура то ли воздуха в квартире, то ли горячей воды может быть целый месяц ниже нормы, можно сразу написать соответствующее заявление исполнителю с просьбой являться ее представителю на составление актов ежедневно в оговоренное время.

Начальнику …………
__________________ (Ф.И.О.)
Иваненко Ивана Ивановича,
проживает:
г.Днепропетровск,
ул.Паникахи, дом ____ кв. _____,
телефон:___________________

З А Я В Л Е Н И Е

Прошу Вас направить полномочного представителя в период с «____»__________ 2009 года «____»__________ 2009 для составления и подписания акта-претензии в связи с ______________________________________________.
(указать отклонение от показателей услуги)

01.01.2009 г.

С уважением   (подпись)   Иваненко И.И. 

Если не явились, то сами составляете по образцу 4 в прикрепленном документе каждый день, где отмечаете, что
В связи с тем, что по заявлению гр.________________ от “___” __________2008 г. к ИСПОЛНИТЕЛЯ никто из его представителей в согласованный срок не явился (предста-витель ИСПОЛНИТЕЛЯ гр.___________________ отказался подписать акт) настоящий акт подписали
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #10 : 01 Грудня 2010, 14:30:56 »

Татьяна, регистрируйте заявление в ЖЭКе с указанием удобного для Вас времени.

Смішно і сумно....
Саме такого змісту претензії реєструвалися. Десятка два, може трохи більше чи менше...
І акти-претензії, підписані декількома споживачами.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #11 : 01 Грудня 2010, 14:33:17 »

Татьяна, регистрируйте заявление в ЖЭКе с указанием удобного для Вас времени.

Смішно і сумно....
Саме такого змісту претензії реєструвалися. Десятка два, може трохи більше чи менше...
І акти-претензії, підписані декількома споживачами.

Ну тогда, как говорит Виктор Иванович, прямая дорога в суд.
Кстатти, не подскажите, где приобретали поверенный термометр?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #12 : 01 Грудня 2010, 14:41:50 »

Ніде. Я не зобов`язана міряти температуру повіреними приладами. Це обов`язок КП Чоколывське. Я зафіксувала проблему. Далі вимагатиму перерахунок.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #13 : 01 Грудня 2010, 15:13:05 »

Ніде. Я не зобов`язана міряти температуру повіреними приладами. Це обов`язок КП Чоколывське. Я зафіксувала проблему. Далі вимагатиму перерахунок.

Если хотите что-то доказать, то должны померять. Иначе как вы докажете, что проблема есть?
Если их представитель не явился в оговоренный срок, то измеряете сами и подписываете вместе с двумя жильцами. У ЖЭКа позиция простая - всем кому я должен - я прощаю.
Записаний

Archer

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
    • Перегляд профілю
Re: Акт-претензия по отоплению
« Reply #14 : 13 Грудня 2010, 17:11:21 »


[/quote]

Ну тогда, как говорит Виктор Иванович, прямая дорога в суд.
Кстатти, не подскажите, где приобретали поверенный термометр?
[/quote]

Термометр должен быть внесен в реестр. Первые два года он не требует поверки. http://www.steklopribor.com ОАО «Стеклоприбор» - стоимость такова, что проще купить новый, чем поверять в УкрЦСМ.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email