'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: У Віктора Івановича інсульт.  (Прочитано 9588 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #15 : 18 Грудня 2010, 13:36:58 »

Тетяна Іванівна, Перо, Юрий Васильович, Ваванчик, всі активісти даного форуму (вибачте кого не назвав), можливо потрібно дізнатись про номер банківського карткового рахунку В.І. (або краще створити альтернативний і передати його дружині В.І.) і потрохи, за допомогою небайдужих користувачів, підтримувати його наповнення.
Я підтримую. Можливо Тетяна Іванівна поспілкується з дружиною Віктора Івановича з цього приводу?
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #16 : 18 Грудня 2010, 13:47:44 »

Шановні форум чани, Віктор Іванович почуває себе краще. Лікарі обіцяють виписати додому його в четвер. Із розмови з В.І. я зрозуміла, що запитання про його самопочуття йому набридли. Йому не достає позитивних емоцій через брак інформації. Логічне мислення у нього не порушене. Що стосується форуму, то підтримую думку, щодо більш активної допомоги один одному і більше уваги приділяти самостійній роботі. Непогано було б,  відвідувати судові засідання один одного, що сприятиме більш якісним порадам
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #17 : 18 Грудня 2010, 13:52:02 »

Із розмови з В.І. я зрозуміла, що запитання про його самопочуття йому набридли.

Шановна Валентина! Дуже схоже на В. І. -це в його дусі. Дякую за позитивну інформацію! 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #18 : 20 Грудня 2010, 11:22:47 »

Всім учасникам форуму, колегам і клієнтам Віктора Івановича!
Дублюю прохання від його родини.
*************
Юрий Куля 2010-12-19 18:33:25 16 час назад
Убедительная просьба убрать с сайта координаты больницы и палаты, где находится отец.
Прошу всех его клиентов и коллег не посещать его в ближайшее время, даже в случае крайней необходимости.
Мой отец болен. Для его скорейшего выздоровления требуется в том числе покой. И минимум посещений.
Сегодня ночью у него резко поднялась температура. Причина до сих пор не установлена.
В городе сейчас грипп и другие инфекционные заболевания. Даже если Вы не больны, вы можете быть переносчиком этих болезней.

Для нас каждый день пребывания в больнице обходится очень тяжело. И морально, и физически. Мама находится там круглосуточно, не спит ночами.

Еще раз БОЛЬШАЯ просьба не посещать его в больнице!
Если Вы знаете его телефон, Большая просьба сократите Ваши разговоры до 2 минут в день, а еще лучше потерпите пару недель.
**************************************

Шановні відвідувачі форума! Це саме той випадок, коли "найперший вид допомоги - не заважти"!
« Останнє редагування: 21 Грудня 2010, 12:07:12 від mirrorer »
Записаний

oldlokh

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #19 : 21 Грудня 2010, 00:37:39 »

Печально видеть такое обращение родственников Викторо Ивановича, единственное объяснение поведения людей может быть непонимание серьезности такого заболевания, скорее всего они с ним близко не сталкивались
Если Вы знаете его телефон, Большая просьба сократите Ваши разговоры до 2 минут в день, а еще лучше потерпите пару недель.
Ни один вопрос, каким бы важным он не казался, не стоит того вреда который наносит любое напряжение Виктора Ивановича его здоровью. Больной инсультом объективно не может оценить своего состояния. Советы в подобной ситуации, конечно дело не благодарное,  но может близкие всеже смогут решить вопрос о прекращении входящих звонков на сим-карту, и даже положительные эмоции будут строго дозировать согласно мнению врачей и своему.
Для нас каждый день пребывания в больнице обходится очень тяжело. И морально, и физически. Мама находится там круглосуточно, не спит ночами.
А это сообщение свидетельствует о том, что и родные еще пе полностью осознают серьезности положения и свое поведения пока подчиняют в большей степени эмоциям. Их силы (а у человека они не безпредельны) Виктору Ивановичу еще ой как понадобятся в дальнейшем.
Дай Бог сил и здоровья Виктору Ивановичу и его близким.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #20 : 23 Грудня 2010, 19:10:17 »

Бажаю всім здоров`я, а шановному Віктору Івановичу скорішого одуження.
« Останнє редагування: 23 Грудня 2010, 20:16:23 від Світлана »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #21 : 27 Грудня 2010, 11:02:25 »

Повідомляю, що 25.12.2010 спілкувалась з дружиною Віктора Івановича.
Вони вже вдома. Протягом найближчих 1-2 місяців буде проводитись курс реабілітації (лікування в домашніх умовах). Прохання як мінімум місяць не навантажувати В.І. "виробничими проблемами" залишається в силі.

Ще раз задала питання щодо допомоги від учасників форуму, можливо не тільки фінансової, а ще якоїсь (інформація, лікарі, обладнання тощо). Відповідь: "На сьогоднішній день нічого не потрібно. У випадку, якщо буде щось треба - зразу повідомимо". Контактна інформація є.

Моє прохання передавати В.І. всі наші побажання скорішого одужання - прийнято.
Повідомлення, що форум працює, відповіді на питання надаються, справа робиться, колектив самоорганізується - прийнято.
Бо В.І. сильно переживав, що він захворів і може підвести людей, які потребують допомоги.
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #22 : 27 Грудня 2010, 11:44:43 »

Уважаемая,Татьяна Ивановна, известно ли каковы последствия у Виктора Ивановича после инсульта ,насколько инсульт был обширным и т.п.?
Желаю ему полного и скорейшего восстановления!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #23 : 28 Грудня 2010, 09:28:24 »

Вікторе Андрійовичу, придумувати деталі, яких не знаю напевне - не буду. Я не є членом родини, не відношусь до кола друзів В.І. чи його сім`ї. Тому особливих подробиць мені не повідомлялось, це зрозуміло.
Одночасно я зрозуміла, що хвороба зачепила В.І. не дуже сильно, він рветься працювати.
При цьому потрібен час на відновлення сил організму. А навантаження небезпечні. Нам лишається довіритись родині і чекати повернення В.І. "з лікарняного".
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #24 : 28 Грудня 2010, 10:27:09 »

Тетяна Іванівна,дякую, ви повідомили важливу обставину, про те що серйозних наслідків нема та наш Віктор Іванович невдовзі будемо сподіватись буде в нормі.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email