'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: У Віктора Івановича інсульт.  (Прочитано 10002 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email
У Віктора Івановича інсульт.
« : 16 Грудня 2010, 18:46:17 »

Він лежить в 5-й лікарні. По телефону голос був спокійний. Тіло НЕ паралізовано, але є проблеми із орієнтуванням в просторі. Нажаль зі слов ВІ - лікарі по томограмі кажуть, що уражена права половина мозку. Наскільки сильно я не знаю. Зв'язок мобільним перервався і зараз мобільний відключений.
На домашньому трубку ніхто не бере. Телефону дружини я не знаю.

Пока був зв'язок - я спитав про допомогу, але предметно через те, що зв'язок перервався, ми поговорити не змогли, а отже питання яка саме допомога потрібна я взнати не зміг. Потрібно вирішити наші сумісні подальші дії та як краще допомогти.

Андрію, якщо в вас є доступ до сайту - розмістіть це основною новиною.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #1 : 16 Грудня 2010, 18:50:23 »

Мабуть перший вид допомоги - не заважати. Віктору Івановичу, лікарям, родині.
За такої ситуації навіть розмови по телефону - то велике навантаження на організм.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #2 : 16 Грудня 2010, 19:13:36 »

 :(
Мабуть потрібно мати зв'язок через рідних, а самого Віктора Івановича не турбувати. Хай видужує скоріше.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #3 : 16 Грудня 2010, 19:40:22 »

Мабуть перший вид допомоги - не заважати. Віктору Івановичу, лікарям, родині.
За такої ситуації навіть розмови по телефону - то велике навантаження на організм.
:(
Мабуть потрібно мати зв'язок через рідних, а самого Віктора Івановича не турбувати. Хай видужує скоріше.
Підтримую думки пані Тетяни  і Перо.
Віктору Івановичу бажаю одужання.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #4 : 16 Грудня 2010, 20:02:26 »

Щодо допомоги. В телефонній розмові з дружиною Віктора Івановича на запитання: "Яка потрібна допомога?" - я отримала відповідь, що нічого поки не треба. Вся родина поруч.

З огляду на поточну ситуацію вважаю що наша спільнота може здійснити наступні дії.
1. Досвідчені форумчани (у кого є бажання, час та можливість) можуть підтримувати форум, відповідати на запитання гостей, новачків, інших учасників. При наявності аргументованих і виважених відповідей сайт продовжуватиме жити, новачки зможуть навчатися і починати захищати свої права.
Цей ресурс продовжить виконувати сформульовану Віктором Івановичем задачу: "...сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами".
2. Всім, хто веде свої справи і постійно консультувався у Віктора Івановича (я себе відношу до цієї групи) - доведеться перевірити свої орієнтири, більше працювати самостійно. Більше вчитись, більше ризикувати, набивати власні гулі, отримувати з них власний безцінний досвід. Одночасно дуже сподіваюсь на допомогу форумчан в тих питаннях, в яких ще не розібралась.
3. Якщо будуть якісь зміни в порядку роботи сайту - будемо чекати повідомлення від Адміна.

Нам лишається чекати, кожному свою справу робити. І- побажання Віктору Івановичу одужувати.
« Останнє редагування: 16 Грудня 2010, 20:05:29 від Тетяна Academia »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #5 : 16 Грудня 2010, 21:28:16 »

Можу сказати, що на переважну кількість питань відвідувачі можуть знайти відповідь самотужки за ключовими словами на ресурсах:
http://gro-za.org
http://gro-za.io.ua
http://viki1234.io.ua
Ефективним є розширений пошук (українською мовою) Гуглєм, де встановити опцію пошуку саме на вищевказаних ресурсах.

То strive, to seek, to find, and not to yield.
Бороться и искать, найти и не сдаваться
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #6 : 16 Грудня 2010, 22:41:41 »

Із урахуванням інформації про стан здоров'я ВІ та наявність допомоги, на мою думку, насамперед, необхідно:
  • докласти зусиль, щодо корекції дії по поточним судовим справам, де передбачалася участь ВІ,
  • згуртувати зусилля усіх зацікавлених сторон, щодо підтримання та розвитку започаткованих ВІ ресурсів, та
  • заохоченню нових громадян до лав борців за свої права

Бажаю ВІ наскорішого одужання і ще довгих років плідної праці!
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #7 : 16 Грудня 2010, 22:52:35 »

Технічно сайт gro-za.pp.ua буде функціонувати як і раніше. За цей бік роботи сайту я відповідаю.
Розмістити цю новину основною не варто - думаю Віктор Іванович би не схвалив.
Від свого імені повторю прохання досвідченим користувачам ресурсу більше приділяти йому уваги за відсутності Віктора Івановича.
Бажаю йому швидкого одужання.
Думаю, що до його повернення більше ніяких змін на форумі робити не потрібно. Почекаємо.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #8 : 16 Грудня 2010, 23:07:46 »

Думаю, що до його повернення більше ніяких змін на форумі робити не потрібно. Почекаємо.

До Вас прохання тільки чистити спам.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #9 : 17 Грудня 2010, 10:20:31 »

Цитувати
Розмістити цю новину основною не варто - думаю Віктор Іванович би не схвалив.
Я підтримую таку думку. тим паче що все вже й так всім відомо, мабуть і оппонентам.

Цитувати
Від свого імені повторю прохання досвідченим користувачам ресурсу більше приділяти йому уваги за відсутності Віктора Івановича.
з огляду на попередні дописи постійних користувачів, це зрозуміло і вже виконується.
 Віктору Івановичу одужання!!!!!!!!!!!!!!!!!
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #10 : 17 Грудня 2010, 11:44:13 »

Уважаемые ,форумчане, подавайте в церкви записки "О здравии" нашего Виктора Ивановича.
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #11 : 17 Грудня 2010, 21:29:19 »

Дійсно дуже сумна звістка. Прикро усвідомлювати безсилля допомогти людині. Залишається сподіватись, що у В.І. неускладнена форма (без емболій та кровевиливів) і побажання близьких та друзів додадуть йому сил перебороти хворобу і одужати.
Стосовно інших моментів стосовно інсульту навіть не хочеться й думати (знаючи, що ця хвороба робить з людиною). Треба розраховувати лише на диво.
Цитувати
30-35% больных, перенесших инсульт, погибают в остром периоде (то есть в первые 3-4 недели). У выживших наблюдаются те или иные последствия инсульта (почти у 80%), причем чаще всего это двигательные и речевые (у 35%) нарушения. При этом у многих больных происходит спонтанное (самопроизвольное) частичное или полное восстановление нарушенных функций. Существуют различные реабилитационные мероприятия, благодаря которым можно ускорить это спонтанное восстановление.
читати повністю


Літургія за здоров’я Віктора, Володимірський собор--виконано.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2010, 22:24:49 від Пересічний »
Записаний

oldlokh

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #12 : 18 Грудня 2010, 00:20:17 »

 :-[ При таком напряжении и возрасте подобное горе это был лишь вопрос времени - когда.Чудо здесь не помогает. Реальное положение станет известно через две недели, затем период реабилитации. По своему отцу знаю - реальная помощь (кроме финансовой) это исключительно отношение и забота близких, дай им бог сил. Ни каких напряжений и волнений для Виктора Ивановича. О работе (а я уверен что такой человек как Виктор Иванович без нее не мог и не сможет в дальнейшем) возможно говорить только в щадящем режиме через год, так как основная задача не допустить повторный инсульт. Записки о здравии безусловно помогут защитить его от негативной энергии которой было в избытке (это для тех кто верит, вне зависимости верил ли и верит ли сам Виктор Иванович). Уверен что такие записки будут поданы в семи монастырях и не только в Украине. А одной из так необходимых ему положительных эмоций будет информация (не раньше чем через месяц), что с его заболеванием дело которому он отдал  столько сил не остановилось.   
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #13 : 18 Грудня 2010, 01:35:39 »

Добрый вечер всем
К сожалению только узнала о случившемся
Завтра обязательно поеду в больницу, сообщите пожалуйста, не находится ли Виктор Иванович в реанимации. Буду благодарна за информацию.
Специалисты говорят, что необходимо с человеком заниматься  после инсульта, а не оставлять его в покое, завтра обязтельно буду в больнице.
Спасибо
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Re: У Віктора Івановича інсульт.
« Reply #14 : 18 Грудня 2010, 12:55:58 »

Тетяна Іванівна, Перо, Юрий Васильович, Ваванчик, всі активісти даного форуму (вибачте кого не назвав), можливо потрібно дізнатись про номер банківського карткового рахунку В.І. (або краще створити альтернативний і передати його дружині В.І.) і потрохи, за допомогою небайдужих користувачів, підтримувати його наповнення.
Хоча Віктор Іванович займається активною і напевно не завжди безкоштовною діяльністю, ніхто не знає про справжній і на даному етапі, як ніколи вкрай необхідно достатній, матеріальний стан. Ви повинні розуміти, що мало таких хто буде просити допомоги, а із сором'язливості будуть відмовлятись від неї, навіть, коли без неї не обійтись,. Тим паче, наразі, з професійною діяльністю потрібно трохи В.І. почекати - до одужання.
Після одужання, у разі відсутності потреби в цих коштах, їх можна буде направити на корисні для продовження висвітлювання своєї, і вже багато приєднавшихся до неї, громадянської позиції - верховенства права і справедливість перед усім. Можливо, це буде який-небудь платний хостинг, чи друковані видання посібників з корисною інформацією про захист прав і інтересів громадян (в залежності від розміру накопичення).
Єдине я знаю точно, продовжувати розпочату справу В.І. - формування мислення європейського зразка і відрив від Совкових стереотипів, долучення більш широкого кола громадян до цієї праці, що на меті призведе до якісних показників в сторону покращення, це будуть ті душевні ліки, про які вже згадували користувачі.
А Віктору Івановичу, щиро бажаю скорішого одужання, він сильний і ще вип'є переможний келих шампанського після отриманих чергових перемог!!!                 

P.S. Прошу користувачів, які спілкуються з родиною В.І., дізнатись про такий рахунок, або допомогти відкрити новий і повідомити його номер і б/установу. 
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email