'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.район  (Прочитано 76791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
я відправив в одному конверті одночасно дві заяви,
Ну Вы даёте......
Заяви ж були короткого змісту - кожна на одному аркуші.
Хіба це заборонено правилами звернення до ЕСПЛ, відправка двох заяв по різним справам одним листом?
Я навпаки остерігався щоб мій лист з двома заявами, не був знищений без прочитання, тому, що в мене була до цього вже надіслана перша заява(по справі проти Київради), у відповідь на яку я отримав формуляр та марки для наклеювання на листи, і було вказано, що всі подальші мої листування повинні бути з наклеюванням їхніх марок.
А в іншому випадку - листи будуть знищуватись без прочитання, за їхніми правилами безпеки.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Слід було подавати окремо дві заяви, окремо їх нумерувати. Напишить у формулярі стосовно того, що листування ведеться відносно одного з порушень.

P. S. З часом розділимо тему на кілька, бо звернення до ЄСПЛ не є продовженням цієї справи.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Слід було подавати окремо дві заяви, окремо їх нумерувати.
Я і надіслав дві різні заяви, але в одному конверті(тобто одним листом).
Або вони не прочитавши подумали, що я надіслав два екземпляри однієї заяви, або просто хочуть, щоб поменше було зареєстровано заяв.
Можливо дійсно треба було написати "Заява 1" та "Заява 2".
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Степан, а также всем остальным пользователям форума:
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Я имел ввиду - можно ли в ВССУЦКС заказать заверенную копию ихней же "Ухвали" по моему делу, то есть делают ли они такие копии?
Копию нужно просить изготовить не ВССУ а суд первой инстанции.
Написав заяву до ВССУЦКС про повернення мені належним чином завіреної копії ухвали ВССУЦКС по цій справі, яку я подав у додатку до моєї заяви до ВСУ про перегляд справи, а ВССУЦКС, відмовивши у допуску до ВСУ, мені цю ухвалу не повернув.
Через день по телефону дізнався. що можна у громадьській приймальні забрати копію ухвали суду(суддя Штелик написала резолюцію на моїй заяві).
Забрав ухвалу, сплативши 1 гривню судового збору.
Отже - звертатись треба не до суду першої інстанції, як це тут обговорювалось, а до суду, який приймав ухвалу.
Едине що залишилось не зрозумілим, це - як ознайомитись зі справою в ВССУЦКС?
Працівник громадської приймальні відповіла - звертайтесь з цим питанням до судової палати.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тема: Суд з КП "Дирекція  з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.районної у м. Киеві ради "Про стягнення заборгованості за ЖКП в сумі 2209 79грн."
По цій програній мною справі за період приблизно з 2008р.по 2010р. було виконавче провадження, і я сплатив суму грошей, що визначив суд.
То як я розумію подати позов про перерахунок на підставі рішень судів, що оприлюднені в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. за цей період неможливо?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тема: Суд з КП "Дирекція  з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.районної у м. Киеві ради "Про стягнення заборгованості за ЖКП в сумі 2209 79грн."
По цій програній мною справі за період приблизно з 2008р.по 2010р. було виконавче провадження, і я сплатив суму грошей, що визначив суд.
То як я розумію подати позов про перерахунок на підставі рішень судів, що оприлюднені в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. за цей період неможливо?
Якщо Ви оплачували "борг" після того, як дізнались (чи могли дізнатись) про порушення своїх прав на справедливі тарифи на ЖКП, але робили це за рішенням суду (=примусово), Ви все одно маєте право подавати на перерахунок, як це зробили мої сусіди (=як це зробив я), бо вони також спочатку програли все, що тільки можна і сплатили навіть зайво нараховані суми і частину - вже після того, як написали до виконавця акт-претензію про перерахунок через незаконні тарифи, але  - за виконавчим листом.
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9751.msg59661#msg59661
Але Ви повинні подати позов до 22 квітня 2019 року!
« Останнє редагування: 26 Березня 2019, 14:50:07 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тема: Суд з КП "Дирекція  з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.районної у м. Киеві ради "Про стягнення заборгованості за ЖКП в сумі 2209 79грн."
По цій програній мною справі за період приблизно з 2008р.по 2010р. було виконавче провадження, і я сплатив суму грошей, що визначив суд.
То як я розумію подати позов про перерахунок на підставі рішень судів, що оприлюднені в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. за цей період неможливо?
Якщо Ви оплачували "борг" після того, як дізнались (чи могли дізнатись) про порушення своїх прав на справедливі тарифи на ЖКП, але робили це за рішенням суду (=примусово), Ви все одно маєте право подавати на перерахунок, як це зробили мої сусіди (=як це зробив я)
По виконавчому листу я сплатив суму чи то в 2011 р., чи то в 2012р., треба уточнити, але точно, що  задовго до 22.04.2016 р.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо можна подати позов, то виконавчий лист, або позовна заява позивача, або ухвала суду про відкриття провадження, чи рішення по справі - є підтвердженням наявності спору?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якщо можна подати позов, то виконавчий лист, або позовна заява позивача, або ухвала суду про відкриття провадження, чи рішення по справі - є підтвердженням наявності спору?
То трохи не той спір. Вам зараз треба терміново (не розумію, чого Ви раніше не подавали?) написати й послати виконавцю ЖКП претензію, чи акт-претензію з вимогою зробити перерахунок по останнім законним тарифам і через пару тижнів подавати в суд. Бажано зробити такий перерахунок в Екселі самостійно, але це в останню чергу, бо у Вас дуже мало часу.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо можна подати позов, то виконавчий лист, або позовна заява позивача, або ухвала суду про відкриття провадження, чи рішення по справі - є підтвердженням наявності спору?
То трохи не той спір.
Перо Вам відповідав в іншій гілці таке -
Звертаю увагу, що лист від Концерну "ЦКС" подібного змісту сам по собі свідчить про наявність спору між сторонами станом на час підписання такого листа. За наявності факту отримання подібного "листа щастя" можно його використати в суді, при подачі позову про зобов'язання здійснити перерахунок за ЖКП, як доказ наявності спору між сторонами замість акту-претензії. https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9455.15
На мій погляд наявність виконавчого листа, або рішення суду по справі є свідченням того, між сторонами був спір, і він вирішен судом, і акти претензії вже не потрібні.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

То  був інший спір.  У інший час. Який давно вирішений.  Ви сплатили борг за тарифами, що діяли на той час. Така обставина, як рішення суду про скасування тарифів, тоді не існувала.  Зараз існує. Ви зараз звертаєтесь  за перерахунком. КП погоджується і робить перерахунок -  спору нема. КП не погоджується - виникає  спір.

У випадку пана Олександр_2015 (що в іншій гілці) ситуація інша. Він не платив. Виник борг. З'явилось рішення суду про  скасування тарифів,  за якими борг нараховано. КП повинне зробити перерахунок але  не робить. Вже після рішення суду про  скасування тарифів,  за якими борг нараховано, надсилає споживачу листа з вимогою про сплату боргу в розмірі, який нараховано за  скасованими тарифами. Такий лист вже свідчить про  наявність спору і може бути використаним у суді замість   акту-претензії від споживача.
« Останнє редагування: 27 Березня 2019, 08:27:08 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

То  був інший спір.  У інший час. Який давно вирішений.  Ви сплатили борг за тарифами, що діяли на той час. Така обставина, як рішення суду про скасування тарифів, тоді не існувала.  Зараз існує. Ви зараз звертаєтесь  за перерахунком. КП погоджується і робить перерахунок -  спору нема. КП не погоджується - виникає  спір.

У випадку пана Олександр_2015 (що в іншій гілці) ситуація інша. Він не платив. Виник борг. З'явилось рішення суду про  скасування тарифів,  за якими борг нараховано. КП повинне зробити перерахунок але  не робить. Вже після рішення суду про  скасування тарифів,  за якими борг нараховано, надсилає споживачу листа з вимогою про сплату боргу в розмірі, який нараховано за  скасованими тарифами. Такий лист вже свідчить про  наявність спору і може бути використаним у суді замість   акту-претензії від споживача.
Дякую! Зрозумів.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

То як я розумію подати позов про перерахунок на підставі рішень судів, що оприлюднені в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. за цей період неможливо?

Право на подання позову про перерахунок за ЖКП існує незалежно від того стягувався борг в судовому порядку чи ні. Ось, у справі за позовом Черевка відповідач ТОВ "Новобудова" також посилався, мовля вже стягнутий був борг судом в частину періоду, то який може бути перерахунок?
Цитувати
Плата за надані послуги за період з 01.12.2006 р. по 31.05.2011 р. в розмірі 8516,61 гривень була стягнута з позивача на підставі рішення Голосіївського районного суду м.Києва від 16.07.2012 р., яке не скасовано у встановленому законом порядку, а тому підстави для здійснення перерахунку відсутні.

https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9801.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10303.0
Тобто, це не має значення -стягнуто було чи ні, і на право вчинення позову не впливає. Інше питання -економічної доцільності такого позову, якщо в результаті перерахунку маєте сплатити більше, ніж коли не сплачуєте взагалі чи примусово з Вас стягнуто було менше, ніж буде виявлено до сплати після перерахунку.
« Останнє редагування: 27 Березня 2019, 15:02:09 від Перо »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

То як я розумію подати позов про перерахунок на підставі рішень судів, що оприлюднені в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. за цей період неможливо?

Право на подання позову про перерахунок за ЖКП існує незалежно від того стягувався борг в судовому порядку чи ні. Ось, у справі за позовом Черевка відповідач ТОВ "Новобудова" також посилався, мовля вже стягнутий був борг судом в частину періоду, то який може бути перерахунок?
Цитувати
Плата за надані послуги за період з 01.12.2006 р. по 31.05.2011 р. в розмірі 8516,61 гривень була стягнута з позивача на підставі рішення Голосіївського районного суду м.Києва від 16.07.2012 р., яке не скасовано у встановленому законом порядку, а тому підстави для здійснення перерахунку відсутні.

https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9801.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10303.0
Тобто, це не має значення -стягнуто було чи ні, і на право на позов не впливає. Інше питання -економічної доцільності такого позову, якщо в результаті перерахунку маєте сплатити більше, ніж коли не сплачуєте взагалі чи примусово з Вас стягнуто було менше, ніж буде виявлено до сплати після перерахунку.
Дякую за відповідь!
А чи може сума нарахована за період з 2008 р. по 2010 р.(я тоді, в 2011р., чи 2012 р.сплатив по виконавчому провадженню приблизно 5000грн.), за тарифами, що діяли тоді, бути більше ніж та, що може бути перерахована за тарифами, за якими в акті-претензії пропонується зробити перерахунок, тобто за тарифами РКМДА № 748 від 19.05.2000 р. , та РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р.?
А також не зрозуміло що до виконавчого провадження.Пам"ятаю що сплатив виконавцям за те, що вони стягнули з мене суму за рішенням суду чи то 500, чи то 700 грн., що вираховувалось як процент від суми стягнення.То якщо суд зробить перерахунок, наприклад з 5000 грн, до 2000 грн, то процент виплати виконавцю теж повинен бути змінений, чи ні?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email