'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.район  (Прочитано 76736 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

 Тема: Суд з КП "Дирекція  з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.районної у м. Киеві ради "Про стягнення заборгованості за ЖКП в сумі 2209 79грн."
Нижче викладаю позовну заяву КП "Дирекція..." до мене:
арк.1

http://img132.imageshack.us/img132/5189/img344po.jpg
арк.2

http://img23.imageshack.us/img23/725/img345.jpg
Розрахунок-попередження ВСП "Залізничний"

http://img821.imageshack.us/img821/3816/img346j.jpg
« Останнє редагування: 19 Лютого 2011, 03:29:38 від stepan »
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Яким чином допомогти? Ви тему вже відкрили першим повідомленням.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Яким чином допомогти? Ви тему вже відкрили першим повідомленням.
Добре!Я зрозумів.
Просто мені раніше рекомендували, так як я не маю права відкривати нові теми - публікувати нову тему в розділі "Запитання", а потім звертатися до когось, щоб він допоміг відкрити "нову тему".
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Яким чином допомогти? Ви тему вже відкрили першим повідомленням.


Перенести у Судові справи.
Також з теми ЖКП перенести усі мої гілки про суди і ці гілки:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5257.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5186.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.0.html

І можна потім стерти у цій гілці пости, крім першого

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Нівякому разі у суд не йдіть, бо якщо підете, програєте..І щоб не було заочого рішення, подайте до суду також заяву про розгляд справи без вашої участі..
Не погоджуюсь з такою рекомендацією. Вважаю ї їконтрпродуктивною, такою, що не допоможе Вам захистити себе. Неявка в с/з і заява про розгляд справи без участі відповідача дозволяє судді дуже швидко "проштампувати" типове рішення по типовому позову.
Пане stepan, згадайте обговорення типових позовів на зустрічі 15.01.2011 року!

Також неодноразово обговорювалось, що тактика ігнорування судових викликів на сьогоднішній день вже не спрацьовує.

Прошу пана (пані) focus повідомити кількість та перелік судових процесів, в яких він (вона) приймав участь (з зазначенням - в якому процесуальному статусі). За наявності - посилання на судові рішення в цих справах з державного реєстру.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Яким чином допомогти? Ви тему вже відкрили першим повідомленням.


Перенести у Судові справи.
Також з теми ЖКП перенести усі мої гілки про суди і ці гілки:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5257.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5186.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.0.html

І можна потім стерти у цій гілці пости, крім першого

Зараз для переносу гілки в Судові Справи Віктор Іванович вимагає опубліковати скан ухвали про відкриття провадження.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ну чого він має йти в суд, якщо позивач документи правильно не може оформити?

Що він там має заперечувати? і чому? Щоб суддя написала в рішенні що відповідач неналежно виконує обовязки, внаслідок чого виник борг і стягнути його?

Доказати це має позивач, а він цього, як випливає з позовної заяви не може...

Повторюю.
Прошу пана (пані) focus повідомити кількість та перелік судових процесів, в яких він (вона) приймав участь (з зазначенням - в якому процесуальному статусі). За наявності - посилання на судові рішення в цих справах з державного реєстру.

Прошу пана (пані) focus зрозуміти, що поради відвідувачам форуму надаються виходячи з практичного досвіду - участі в судових процесах по відстоюванню своїх прав.

Переглянувши всі повідомлення пана (пані) focus приходжу до висновку, що така практика у нього (неї) відсутня. І надані іншим учасникам форуму некомпетентні поради можуть нанести їм значну шкоду.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Как ни странно, но в том чтобы не идти в судебное зачседанеие, есть смысл.
НО: ни в коем случае НЕ ПОДАВАТЬ заявление про рассмортрение дела без ответчика!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Між іншим, ми зараз обговорюємо можливі дії за позовом 2009 року. І матеріали, наскільки я розумію, викладені "для порядку і цілісного сприйняття картини". В цій справі, якщо не помиляюсь, закінчилось апеляційне оскарження. І готується касаційна скарга.

Щодо порад відвідувачам форуму - як діяти в тій чи іншій ситуації. Володимире Юрійовичу, ми вже якось обговорювали - у Вас величезний досвід ведення судових справ. І Ви прекрасно розумієте, скільки нюансів треба врахувати, приймаючи рішення про явку чи неявку в судове засідання в кожній конкретній справі. Правильно, в деяких випадках не з`явитись в с/з - єдина правильна тактика. Але ж тут важливі мотиви і обгрунтування рішення.

З дописів пана (пані) focus вбачається  відсутність практичного досвіду ведення судових справ і позиція "шапкозакидування". Рекомендації надаються без з`ясування - чи відкрите провадження, чи відбулось попереднє с/з, чи були вже неявки пана stepan (з поважної причини, без поважних причин, без пояснень)...
Нівякому разі у суд не йдіть, бо якщо підете, програєте..І щоб не було заочого рішення, подайте до суду також заяву про розгляд справи без вашої участі..
Ну чого він має йти в суд, якщо позивач документи правильно не може оформити?
Це повідомлення публікую з метою збереження професійного підходу до обговорюваних проблем.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

але переконаний, що суддя не винесе в даному разі  рішення, якщо відповідач подасть клопотання про залишення заяви без розгляду...Бо немає належно оформленої позовної заяви.., тому він і немає права розглядати справу по суті..
Щодо досвіду то я б нехотів би говорити на цю тему, оскільки  у кожного свій досвід.. у Вас один... у мене інший...в тому числі і такий що Ви з такими як я ситуаціями не стикалися..   Але покищо я не бачу  аргументованої Вашої позиції, щодо того що скарга не відповідає вимогам закону, ...

Істиність чи хибність будь-яких переконань підтверджує практика.
Переважна більшість матеріалів і судових рішень, опублікованих на цьому сайті,  підтверджують, що судді в своїй більшості виносять "кривосудні рішення", штампують типові рішення "стягнути борг".
В якості приклада: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5449.msg18470.html#msg18470

Щоб спростувати мою думку і підтвердити обгрунтованість своєї позиції, Ви можете в цьому розділі опублікувати копії судових рішень (що набрали законної сили), якими було б відмовлено позивачам у стягненні боргу за ЖКП з указаних Вами підстав.
Публікація таких рішень буде корисною для багатьох учасників форуму. І для мене в тому числі. Чекаю. Дякую.
« Останнє редагування: 18 Січня 2011, 16:57:29 від Тетяна Academia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
В нас немає прецендентного права....тому шльопати типове рішення за типовими позовами ніхто не буде.
Не смішіть людей. Прецедентного права немає, але це незаважає "шльопати" рішення під копірку. "Шльопали", "шльопають" і будуть "шльопати". Зрозуміло, щоТетяна Іванівна застосувала слово "типові" не у прямому, а у переносному значенні. Але з огляду на вміст ЄДРСР (достатньо здійснити функцію пошуку рішень просто по назві будь-якого підприємства жкп і отримаєте цілий стос рішень - близнюків; особливо заочних) не таке вже воно й "переносне".
 
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Звичайно що шльопують... і будуть шлопати, .. а про заочні тим більше  будуть шлопати..

відповідач болт забив, за квартиру неплатить, на суд не ходить...тут нового ви нічого не відкрили
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

27.01.2011р. дзвонив до ВССУЦКС і мені повідомили, що моя скарга по справі з КП "Дирекція..." зареєстрована під №6-3944ск11, знаходиться на вивченні, ухвали не має.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Прогноз - отримаєте відмову. З власного досвіду. Моя перша справа з Вашими справами на жаль дуже подібні.
З порад Віктора Івановича - облиште сподівання переломити щось в цих справах (позов КПУЖГ та КП Дирекція). Суд треба вигравати в першій інстанції. Одночасно - все одно використайте всі можливі засоби захисту. Доводьте цю справу до кінця. Вчіться, тренуйтесь обгрунтовувати власні вимоги. Посилання на свої документи в подібних справах я вже зазначала.
Одночасно готуйте та подавайте власні позови (чим більше - тим краще) на скасування оплати за ненадані послуги, на перерахунок плати по РКМДА № 2306, на укладання договорів згідно ЗУ Про ЖКП. Для чого це треба? Створення власного правового поля на майбутнє. При скасуванні нарахувань за неякісні послуги матимете простір для маневру в виконавчому провадженні. (з одного боку - рішення стягнути борг, з другого - рішення скасувати нарахування за той самий період). Можна буде говорити про взаємозалік вимог.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Увага! Знову маємо ситуацію з видаленням focus власних наполегливих порад. Посилання по видаленим порадам від 18.01.2011 посилання лишились в цитатах. Інше втрачене.

фіксую те, що залишилось.
Звичайно що шльопують... і будуть шлопати, .. а про заочні тим більше  будуть шлопати..

відповідач болт забив, за квартиру неплатить, на суд не ходить...тут нового ви нічого не відкрили
« Останнє редагування: 28 Січня 2011, 11:16:51 від Тетяна Academia »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email