'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скарга на бездіяльність КП Чоколівське до СЕС Солом`янського району  (Прочитано 9076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Як по іншим районам - не відаю. В нашому будинку підмітання та вологе прибирання здійснюється в режимі "на вимогу" - тільки коли до будинку має прибути високе начальство.  Тобто 1 -2 рази на рік.
Скласти акт щодо невиконання послуги виявилось практично неможливим. На скарги у встановлений час ніхто не з`являється. Потім в невідомі мені день і час КП Чоколівське з невідомими мені мешканцями - підсадними качками підписує акт про те, що "будинок знаходиться в належному санітарному стані". А балансоутримувач КП Диререкція та СРДА потім на ті акти кивають.
Типова ситуація, типові шахрайські методи.
Допомогло зафіксувати факти неприбирання звернення до СЕС. На особистому прийомі у керівника я пояснила проблему. Пояснила, що неодноразово зверталась до виконавця, балансоутримувача,  до РДА, що мене годують відписками (можна прихопити з собою теку з листуванням).
Для перевірки моєї заяви будинок відвідала посадова особа СЕС. Склала акт, виписала на майстра КП Чоколівське штраф (копійчаний, близько 100 грн). Мене повідомили, що "викладені факти підтвердились, посадова особа КП Чоколівське оштрафована".
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Аналогічна ситуація була і у мене (Деснянський р-н. КП "Дирекція..."): написали листа в ЖЕК з проханням направити представника для складання акту-претензії, вказали час рандеву. Само-собою, ніхто не з'явився, склали акт-претензію, підписали десь 30% мешканців будинку, направли в КП з листом, що ЖЕК був попереджений. Прийшла відповідь з таким собі не зрозумілим актом, що всі послуги надаються, будинок в належному стані, крім всього, ще й за такий-то період висаджено стільки-то кущів і дерев, які працівники ЖЕку ще й доглядають (обкопують, поливають), коротше - "БРЄД" (Хоча кущі і дерева садили тільки самі мешканці). Підписали його і три мешканці будинку, які місяць назад підписували акт-претензію й кивали головами, що "таки так пора закінчувати з бездіяльністю і бардаком". Ну і всупроводному листі до акту - як це зараз модно, починаючи з працівників КП і службовців різних дежогранів що відповідають за ЖКП у Києві-"не подобається - створюйте ОСББ".
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Допомогло зафіксувати факти неприбирання звернення до СЕС...
Для перевірки моєї заяви будинок відвідала посадова особа СЕС. Склала акт, виписала на майстра КП Чоколівське штраф (копійчаний, близько 100 грн).
Пощастило  ;). А от кожне моє звернення до СЕС закінчується повідомленням посадовців СЕСу до ЖЕКи про те, що я поскаржилась і вимагаю скласти акт. На складання акту СЕС з'являється разом із ЖЕКою. Моє прохання не повідомляти до ЖЕКи і провести перевірку без їх присутності ігнорується, і з'являючись до будинку вкупі з ЖЕКою, СЕС пояснює мені, що без їх присутності вони не можуть складати ніяких актів.
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Я раз поскаржився - тиждень прибирали. Зараз ж тільки віник у куточку стоїть.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email