Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Це бред, чи це зрозуміло і цілком очевидно?
1. Виконавець і балансоутворювач встановлено рішенням ОМС у 2009 р.2. Договір укладено тиждень тому по 529 постанові КМ (09.02.11)3. Громадські слушання по 529 призначені на завтра Мінімальні норми і тариф по ним оголошені. 4. Щодо надання послуг за 10 років - ЖЄК прислав таблицю місячних нарахувань за 10 років. В листуванні ЖЄК написав, що відсутність договірних відносин не звільняє від сплаті за отриманні послуги.Можна вважати, що ЖЄК визнав відсутність договірних відносин.Якщо це законно - то з чим в суд?
Шановний Віталій Анатольович, з метою врегулювання спору про право, щодо нарахувань на особовий рахунок №10504294, які були зроблені в період до укладання договору “Про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 09.02.11р.” ми з Вами керуємось ст.20 (п.5 ч.3) ЗУ Про житлово-комунальні послуги в якій вказано, що споживач зобов’язаний - “оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом”. - Щодо договору, то ми з Вами визнали, що до укладання договору від 09.02.11р. між нами не існувало договірних відносин. - Щодо закону, то Ви вказуєте на п.2 ст.10 ЗУ Про приватизацію державного житлового фонду - “Власники квартир багатоквартирних будинків та жилої площі в гуртожитку є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку чи гуртожитках”. - - В свою чергу обов’язкові загальні витрати по утриманню будинку і прибудинкової території регулюються нормативним документом Кабінету Міністрів України, що встановлено ст.15 п.2 ЗУ Про житлово-комунальні послуги: “Мінімальні норми житлово-комунальних послуг, які визначають мінімальний перелік, мінімальні вимоги до кількості та якості житлово-комунальних послуг, затверджуються Кабінетом Міністрів України.” Надіслана мені Архівна довідка інформує що робились якісь розрахунки, але не дає можливості визначити - чи були документально підтверджені витрати на утримання будинку 88 і прибудинкової території, і яка має бути моя участь в них відповідно п.2ст.10 ЗУ Про приватизацію державного житлового фонду. На жаль1. довідка не має інформації щодо переліку мінімальних житлово-комунальних послуг, з зазначенням їх тарифів, кількості і якості, затвердженого КМ України відповідно ст.15 п.2 ЗУ Про житлово-комунальні послуги.2. довідка не має інформації щодо щомісячних підтверджених загальних витрат ВРЕЖО №.., з утримання будинку .... по вул. ..........., які зроблені відповідно нормативного документа про перелік мінімальних житлово-комунальних послуг, затвердженого Кабінетом Міністрів України.3. довідка не має інформації з чого складається майно будинку №... по вул. ......... ........ і який розмір моєї частки в майні цього будинку.Довідка не оформлена належним чином і тому не може вважатись довідкою. Раніше Ви повідомили, що у Вас ведеться облік витрат по кожному будинку.Для врегулювання спору про право, прошу надіслати мені документи (п.п.1, 2, 3) З повагою
1. Визначити з 01.01.2009 виконавцями житлово-комунальних послуг для населення, що мешкає у житловому фонді комунальної власності міста Запоріжжя:1.1. 3 централізованого постачання холодної води, централізованого водовідведення - комунальне підприємство «Водоканал».1.2. З централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води - Концерн «Міські теплові мережі» в будинках, мережі яких безпосередньо приєднані до теплових мереж Концерну “Міські теплові мережі”.2. Виконавцям житлово-комунальних послуг п ідготувати та укласти договори на надання відповідних послуг.
Стаття 19. Надання послуг з питного водопостачання Послуги з питного водопостачання надаються споживачам підприємством питного водопостачання на підставі договору з: підприємствами, установами, організаціями, що безпосередньо користуються централізованим питним водопостачанням; підприємствами, установами або організаціями, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких перебуває житловий фонд і до обов'язків яких належить надання споживачам послуг з питного водопостачання та водовідведення; об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та іншими об'єднаннями власників житла, яким передано право управління багатоквартирними будинками та забезпечення надання послуг з водопостачання та водовідведення на підставі укладених ними договорів; власниками будинків, що перебувають у приватній власності. Договір про надання послуг з питного водопостачання укладається безпосередньо між підприємством питного водопостачання або уповноваженою ним юридичною чи фізичною особою і споживачем, визначеним у частині першій цієї статті. Порядок надання споживачам послуг з питного водопостачання встановлюється центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.