Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Легко снять через ревизию канализации в квартире. Просто прочную проволоку вводим через ревизию и подтаскиваем эту хрене вверх. Беда в том что умные жильцы заложили ревизию плиткой.
А как оно ставится и снимается?:
Мне кажеться, что жестяную трубу - можно со стороны подвода канализации из квартиры или пробить ломом, или высверлить большое отверстие по кругу длинным сверлом, диаметром 10мм.-12мм. например
ну ревизия далеко не у всех есть
Йой 60 тысяч....идиоты... ведь можно так превентивно поставить "антиспрут" - если спрут спускают сверху, то под потолком просверлить отверствие и через резиновые уплотнители поставить шпильку поперек трубы. Стоимость решения 10-15 гривень - болт с гайкой и резиновые прокладки. Фекалиям и воде шпилька мешать не будет, а "спруту" даже очень...
Цитата: Archer від 22 Лютого 2011, 13:30:13Йой 60 тысяч....идиоты... ведь можно так превентивно поставить "антиспрут" - если спрут спускают сверху, то под потолком просверлить отверствие и через резиновые уплотнители поставить шпильку поперек трубы. Стоимость решения 10-15 гривень - болт с гайкой и резиновые прокладки. Фекалиям и воде шпилька мешать не будет, а "спруту" даже очень...Так люди так давно й роблять. Якщо домовляються, то у квартирі на останньому поверсі дві шпильки з нержавійки (наприклад з нерж. електроду) навхрест. Там взагалі нічого не тече, тож ніякої загрози протікання. Вентиляція не порушується. Слугує додатково захистом від вкидання з даху предметів, які можуть стати причиною негараздів з каналізацією ("мелкие шалости").
"Київводоканал" не має наміру вводити поквартирне відключення боржниківСьогодні, 14:48 • Економіка"Спрут" не будуть впроваджувати в Києві.Голова правління компанії "Київводоканал" Валерій Ченчевий виключив впровадження системи поквартирного відключення боржників від водопостачання "Спрут" у Києві. Про це він сказав у ході брифінгу."Ми не плануємо впровадження цієї системи. Зараз і законодавчими актами можна впливати на неплатників. І економічними методами, і юридичними. Наше завдання - використовувати ці методи", - сказав Ченчевий.При цьому він зазначив, що система "Спрут" у Полтаві вводилася в той час, коли законодавством не було врегульовано відносини з неплатниками й, завдяки цій системі водоканали України, зі слів Ченчевого, змогли повернути близько 6 млрд гривень заборгованості."Спрут" - система, за допомогою якої неплатники поквартирно відключаються від водопостачання й каналізації."Спрут" було розроблено полтавськими фахівцями водоканалу, головою якого був Ченчевий."Спрут" функціонує за принципом зонда: у підвалі або на горищі обрізають трубу загального стояка й запускають туди спеціальний зонд, оснащений відеосистемою.Кабель і дві мініатюрні телекамери зонда знаходять шлях до комунікацій неплатника.Для блокування каналізації в трубу спускають пристосування "Зиґзаґ".Як повідомлялося раніше, закон про стягнення пені за прострочення оплати житлово-комунальних послуг набув чинності із січня.