'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: УВАГА! ТЕРМІНОВО- встановлення квартирних теплолічильників!  (Прочитано 71592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

rot

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
    • Email

Ответ МИН ЖКХ который собственно и расставляет все точки над І ----- поквартирный теполоучет в домах с вертикальной разводкой трубопроводов отопления ВОЗМОЖЕН. Следующим шагом должно стать заключение договора с коммунальным предприятием и квитанция ГИОЦ. Ждем.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановний rot! А який договір Ви збираєтесь укладати з ЖЕО? Згідно ПКМУ № 630 чи щось додаткове?

І ще одне питання до всіх учасників обговорення. Багато цитували СНіП, ПКМУ, тощо... Поки не знайшла відповідь - яким НПА затверджується типовий проект монтажу теплолічильників?
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

І ще одне питання до всіх учасників обговорення. Багато цитували СНіП, ПКМУ, тощо... Поки не знайшла відповідь - яким НПА затверджується типовий проект монтажу теплолічильників?

Перед встановленням теплолічильника у квартирі, я консультувалася з В.І. Він стверджував, що жодного НПА не має, яке б вимагало затвердждення типових проектів що на теплолічильник, що на водолічильник. Кожний виробник теплолічильника надає свою інструкцію по монтажу.  До речі, інженер мого КП вимагала спочатку у мене затверджений типовий проект. Але після вимоги надати посилання на НПА згідно яких від мене вимагається такий документ, сказала що не памятає його назву і номер. На цьому вимоги припинилися.
Цікаво, а чому КП не вимагають затверджені типові проекти на водолічильники?

 
Записаний

rot

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
    • Email

Да, совершенно согласен со Светланой, ни один из действующих НПА не обуславливает установку квартирного теплосчетчика наличием проекта (типового или же индивидуального). На совещании в Главке 13 числа сего месяца, однако пришли к выводу о необходимости внесения изменений в ПКМУ 529 и 630 относительно детализирования  процедуры установки приборов теплоучета на вертикальную разводку систем отопления.
Договор собираюсь заключать со своим КП по постанову № 630 которое являеться поставщиком воды и тепла.
Будут вопросы пишите.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

Шановний rot! Ваш теплолічильник взяли на абоноблік?
Записаний

rot

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
    • Email

Еще нет. Как говорилось выше, 13 числа, по результатам совещания в Главке Баженов В.В. сказал что напишет в Мин ЖКХ что бы отменить их письмо от 14.01.2011 № 7/9-418 (скан есть в данной ветке форума) в котором говориться что СНиПом 2.04.05-91 запрещена установка теплочсетчиков на вертикальную разводку систем отопления.
Далее, я так понимаю, Главк должен спустить циркуляр на РДА, с ответом Мин ЖКХ конечно, (отделы ЖКХ) которым уведомить о отсутствии законодательных препятствий установки и взятии на учет счетчиков в подобных случиях.
Записаний

rot

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
    • Email

Итак, не прошло и полгода, как мне прислали протокол, который по результатам совещания 13.07.2011 был принят, и отослан в Мин ЖКХ., ждем развития ситуации дальше.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

Протокол позитивний. Почекаємо чи буде від нього користь споживачам, бо у перелічиних в протоколі постановах КМУ не має і не було заборони встановлювати теплолічильники в квартирах з будь-якою розводкою, але КП все одно не брали їх на абоноблік. Моє КП заявило, що може візьме теплолічильник на абоноблік після проведення КП "комісійного обстеження квартири" за участю представника Київенерго. Я відповіла їм, що такі дії  є незаконними. Направила запит, в якому просила надати посилання на НПА якими передбачені такі комісійні обстеження квартир. Отримала відписки. Тому КП і надалі будуть вигадувати будь-що, тільки не брати на абоноблік теплолічильники.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Зараз відпрацьовую "на кішках" алгоритм прийняття на абонентський облік лічильників води та тепла (з варіантами досудового чи судового врегулювання). Про результати повідомлятиму.
На сьогодні де-факто моє КП Чоколівське визнало встановлені у мене ЛВ-4т.
Записаний

Валерий

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю

Зараз відпрацьовую "на кішках" алгоритм прийняття на абонентський облік лічильників води та тепла (з варіантами досудового чи судового врегулювання). Про результати повідомлятиму.
На сьогодні де-факто моє КП Чоколівське визнало встановлені у мене ЛВ-4т.
А когда будет алгоритм принятия на учет счетчиков.А то у меня год стоят и я задолбался со своим КП Индустриальне бороться.!Все время подумываю снять ЛВ4-Т ,но пока руки не доходят.Все мои знакомые посмотрели как я воевал с жеком, отказались покупать такие счетчики!А это 3 десятка людей.А сколько своих знакомых они отговорили.Вот так вот!(
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А когда будет алгоритм принятия на учет счетчиков.А то у меня год стоят и я задолбался со своим КП Индустриальне бороться.!Все время подумываю снять ЛВ4-Т ,но пока руки не доходят.Все мои знакомые посмотрели как я воевал с жеком, отказались покупать такие счетчики!А это 3 десятка людей.А сколько своих знакомых они отговорили.Вот так вот!(

А навіщо воювати рік? Навіщо відмовлятися від "залізобетонних доказів" неналежного температурного режиму ГВП?
У мене від монтажу до фактичного визнання лічильника пройшло менше 1,5 місяців. І 2 документа.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6454.msg30274.html#msg30274

Алгоритм простий.
1. Монтаж спеціалізованою організацією з відповідними ліцензіями.
2. Заява про взяття на облік (треба мати весь пакет документів).
3. Або підписання дод.угоди до існуючого договору по ПКМУ 630. Або укладання договору з даними лічильника.
4. Якщо ЖЕО починає щось видумувати. 1,максимум 2 відписки - позов до суду.
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю

У мене від монтажу до фактичного визнання лічильника пройшло менше 1,5 місяців. І 2 документа.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6454.msg30274.html#msg30274
Алгоритм простий.
1. Монтаж спеціалізованою організацією з відповідними ліцензіями.
2. Заява про взяття на облік (треба мати весь пакет документів).
3. Або підписання дод.угоди до існуючого договору по ПКМУ 630. Або укладання договору з даними лічильника.
4. Якщо ЖЕО починає щось видумувати. 1,максимум 2 відписки - позов до суду.

Підкажіть, будь-ласка, назву організації з відповідними ліцензіями, яка здійснювала у Вас монтаж лічильника.
Мабудь Ви можете підказати назву фірми, яка може встановити квартирний лічильник тепла в будинку з вертикальною розводкою теплоносія.
Дякую.
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2011, 15:11:28 від Viper25 »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Підкажіть, будь-ласка, назву організації з відповідними ліцензіями, яка здійснювала у Вас монтаж лічильника.
Мабудь Ви можете підказати назву фірми, яка може встановити квартирний лічильник тепла в будинку з вертикальною розводкою теплоносія.
Дякую.

Треба взяти до уваги наступне:
1. Офіційно жодна фірма не візьмется встановлювати квартирені теплолічильники на вертикальну розводку без попереднього узгодження Вами цієї процедури у свому КП (а КП, як уже відомо - завжди буде проти).
2. Встановити теплолічильники може люба людина, яка вміє тримати інструменти і руки у якої ростуть з правильного місця ;)
3. Як правило, люба будівельна фірма, зокрема і така що працює з сантехнікою, має ліцензію і на встановлення засобів обліку опалення.

Найдіть фірму, яка підпише вам акт про монтаж теплолічильника (тут треба мати на увазі, що не всі мають можливість опломбувати - ну немає у них пломбіратора :P, тому купуйте теплолічильники в коплекті яких присутні заводські пломби, якими можна опломбувати лічильник самостійно, без допоміжного приладдя).

« Останнє редагування: 17 Жовтня 2011, 10:42:28 від Valery »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Пропоную всім не заплутувати просте питання. КП ГІОЦ тут ні до чого. Взагалі його рахунки незаконні та не підлягають оплаті згідно з отриманими мною судовими рішеннями в інших справах та ще й з огляду на порушення кримінальної справи проти керівників КП ГІОЦ за незаконну фінансову діяльність. Я особисто та мої родичі оплачуємо за ГВП, ХВП та ЦО на поточний рахунок КП "Індустріальне". Договір з ним укладений також добровільно-примусово, внаслідок вирішення спору в судовому порядку. Однак після цього суперечки з іншим кп - "Дирекцією з управління та обслуговування житлового фонду" ліквідованої Солом'янської районної у м. Києві ради також мали місце. Дійшло до ухвали про видачу на користь "дирекції" судового наказу, який благополучно скасований.
А на питання про те, чому ЖЕО в м. Києві не погоджуються брати квартирні теплолічильники на пбонентський облік, існує проста вдповідь. Київенерго стягує з них плату за теплову енергію як за товар, а не за послуги з ЦО та ГВП. А мешканці є споживачами комунальних послуг, але не товару, і платять (якщо платять за послуги. Мало того, обсяги теплової енергії Київенерго для ЖЕО встановлює розрахунковим методом, завищуючи їх в 2-2,5 раза проти фактичних. Тому ЖЕО перебувають на грані банкрутства. Який вихід для них? Кожна копійка дорога.  Будемо оббирати мешканців. Але й це не просто. Більшість мешканців, не маючи договорів з ЖЕО, оплачують рахунки КП ГІОЦ. Останній має договір з КП "Дирекція", а не з фактичними виконавцями послуг. І їм нічого не перепадає. Дивуюсь, за рахунок чого існують КП "індустріальне", "Батиївське", "чоколівське", Залізничне та інші в м. Києві. Дирекція також не поспішає гасити їх штучні борги перед Київенерго. Тобто заплутала все влада, утворивши фінансово неспроможні комунальні підприємства. Таких у Києві аж шість (крім Дирекції"). Після чого влада умила руки, ліквідувавши районні в місті ради.   А Київрада зайнята своїми питаннями - дерибаном землі, до комунальних підприємств (щодоо їх реформування та легітимного підпорядкування) руки не доходять. Як влучно відмітила Тетяна Academia, маємо "абсурдопедію".
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2011, 15:48:01 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Підкажіть, будь-ласка, назву організації з відповідними ліцензіями, яка здійснювала у Вас монтаж лічильника.
Мабудь Ви можете підказати назву фірми, яка може встановити квартирний лічильник тепла в будинку з вертикальною розводкою теплоносія.
Дякую.

Відповідь на 99% запитань вже міститься в матеріалах форуму.  :)
Я давала посилання на власну тему по монтажу ЛВ-4Т. Назва фірми: ВКП «Укрсервісмонтаж». Далі - питаємо у Яндекса.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6454.msg28392.html#msg28392

Щодо квартирних теплолічильників. Їх встановлення потребує трьох кроків:
1. Зважитись. Розібратись та закупити обладнання.
2. Знайти майстра з руками золотими або контактами платиновими.
3. Знайти будівельну, сантехнічну фірму з відповідними ліцензіями. Шукати можна де завгодно. Можна і тут http://www.truba.ua/
Пункти 2 та 3 можуть виконуватись разом, можуть окремо. Кому як до вподоби. ВАлерій все пояснив досить чітко.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email