'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Прошу поради проти Судового наказу і виконавчого провадженя  (Прочитано 10765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Светлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний   Віктор Іванович! Шановні колеги-Форумчани!

Ознайомився з матеріалами викладеними на цьому сайті і Вашими відповідями на них. Дуже повчально і корисно, мені допомогло в спілкуванні з ЖЕД , але виникла ситуація в якій я не знайшов відповіді - тому прошу про пораду.

Співвласниками квартири є три особи, дві з яких в квартирі на даний момент не проживають, при чому одна з двох – більше 15 років.
Поки я збирав довідки для звернення до суду, ЖЕД випередив мене і отримав СУДОВИЙ НАКАЗ на стягнення боргу. Але цей НАКАЗ спрямований проти особи яка не проживає в квартирі більше 15 років і її місце перебування не відоме(довідка міліції)
Те що співвласник не мешкає за адресою - ЖЕД відомо(є листи звернення).
В документах – довідках і розрахунках які ЖЕД надав до суду для отримання НАКАЗУ надруковані ініціали іншого співвласника – мої.

Законні строки заперечення і звернення до суду на опротестування НАКАЗУ прострочені, тому що особа проти якої відкрито впровадження про це не знає.

Я міркую, що треба подавати судовий позов проти ЖЕД від свого імені, але цей позов, судячи висловлювань форумчан, повинен розглядати той же суддя, що і виніс СУДОВИЙ НАКАЗ.

Як краще поступити в цій ситуації і які дії треба вживати.
« Останнє редагування: 17 Березня 2011, 18:55:09 від Светлана »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

1. Опублікований не весь документ. Слід опублікувати також заяву стягувача про видачу наказу і хронологію подій.
2. У разі пропущення строку з поважних причин можете звернутись до суду з заявою про поновлення строку.
3. Судовий позов ніяк не прив`язується до судді, що виніс судовий наказ. Однак при не скасованому наказі вимагати від стягувача щось в позовному провадження - проблематично.

Вивчіть теми:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5743.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5740.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5694.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5368.0.html
До отримання повної інформації щось радити передчасно.
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 11:40:02 від Юрій Васильович »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Цитувати
Співвласниками квартири є три особи, дві з яких в квартирі на даний момент не проживають, при чому одна з двох – більше 15 років.
Вам відомо де ця особа знаходиться? Ви повідомили Ви її про наказ? Чи зможе виконавча служба зтягнути  з цієї особи кошти? Який розмір суми належної до стягення?  Чи можливо, що за цю суму,  накладуть арешт на кваритиру, або її частину?
Співвласники  в рівній долі  володіють майном. чи цій особі належить найбільша частина?

Аналізуйте. Жека не просто так  домагався наказу саме на цю особу.
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 11:40:27 від Юрій Васильович »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
Я міркую, що треба подавати судовий позов проти ЖЕД від свого імені, але цей позов, судячи висловлювань форумчан, повинен розглядати той же суддя, що і виніс СУДОВИЙ НАКАЗ.
Вы неправильно поняли. Дело скорее всего (по теории вероятности) будет рассматриваь ДРУГОЙ СУДЬЯ.
Цитувати
Як краще поступити в цій ситуації і які дії треба вживати.
для начала поступить как советует Т.И.
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 11:40:48 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Здійснено редагування назви теми. Виправлено описку. Ціль редагування: усунення перешкоди для пошукових систем.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Уточніть:
Цитувати
яка не проживає в квартирі більше 15 років і її місце перебування не відоме(довідка міліції)
Невідомо кому? ЖЕО, суду, міліції? Чи Вам  також невідомо?
Цитувати
В документах – довідках і розрахунках які ЖЕД надав до суду для отримання НАКАЗУ надруковані ініціали іншого співвласника – мої.
Заява подана на Олександра Івановича, наказ видано на Олександра Івановича.
Ваші ініциали теж (якщо не помиляюсь) О.І.  То в чому невідповідність?
Цитувати
Я міркую, що треба подавати судовий позов проти ЖЕД від свого імені,
Позов про що?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А куди поділось оригінальне повідомлення? Знов з`їв барабашка?
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

А куди поділось оригінальне повідомлення? Знов з`їв барабашка?
Це приватне. Воно з'являється тільки у ВАВАНчика. Але саме повідомлення ВАВАНчика на грані фолу. Якщо Светлана на нього поскаржиться - видалю.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Во первых: есть не все документы из судебного приказа (нет 1й страницы заявления, нет копий расчетов и т.д.)
Во вторых: СУД НЕ ИМЕЛ ПРАВА ВЫНОСИТЬ ЭТОТ СУДЕБНЫЙ ПРИКАЗ, ИБО ВЗЫСКАТЕЛЕМ НЕ ОПЛАЧЕН СУДЕБНЫЙ СБОР.

ПС: это только у меня не отображаются *.ТИФФ файлы в форуме или у всех?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Во первых: есть не все документы из судебного приказа (нет 1й страницы заявления, нет копий расчетов и т.д.)
Во вторых: СУД НЕ ИМЕЛ ПРАВА ВЫНОСИТЬ ЭТОТ СУДЕБНЫЙ ПРИКАЗ, ИБО ВЗЫСКАТЕЛЕМ НЕ ОПЛАЧЕН СУДЕБНЫЙ СБОР.

ПС: это только у меня не отображаются *.ТИФФ файлы в форуме или у всех?
Щодо судового збору. Тут не все однозначно. Бачила в одній із справ по судовим наказам "Розпорядження районної в м. Києві ради про звільнення від попередньої оплати державного мита". З  посиланнями на ЗУ "Про місцеве самоврядування", Декрет КМУ "Про державне мито", рішення КМР "Про делегування районним у м.Києві радам повноважень щодо надання додаткових пільг окремим платникам державного мита (судового збору)". Все без номерів статей. Треба дивитись НПА.
Рішення КМР - новий клієнт для адміністративного оскарження?  ;)

Щодо вкладень- зображень. Моя Мозілла всі вкладення чесно відкриває.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Але ж по наказам  дали фору -  про судовий збір прописано прямо в ЦПК - половину від позовного  провадження.  ОМС не має повноважень, звільнити від сплати держмита, встановленого законом  або  декретом КМУ. Судовий збір повинні  платити всі.  Не сплатив, наказ незаконний, підлягає скасуванню. 
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 21:13:45 від ВАВАНчик »
Записаний

Светлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

місце знаходження особи проти якої відкрито впровадження і судовий наказ мені не відомий. В відповіді  органів МВС вказано ,що місце його перебування встановлене:"Проведеною перевіркою місцезнаходження ХХХХХХХХХХХХ Олксандра, було встановлене... з родичами підтримувати відносини не бажає, а також не бажає щоб вони втручались в його життя...
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А, ну то какие проблемы?
Он есть совладельце6м квартиры?
Записаний

Светлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Співвласники  в рівній долі  володіють майном. чи цій особі належить найбільша частина?
Так він є співвласником і володіє 1/5 частиною
Цитувати
Чи можливо, що за цю суму,  накладуть арешт на кваритиру, або її частину?
я так вважаю що можливо, але хотілось би почути відгуки форумчан в плані законності такої дії.
Мабудь Виконавча служба(чи СУд) має таку можливість накласти арешт на частину майна (квартири) боржника,відокремивши цю частку від загальної площі.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email