'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2а-376/11 (8/131) ОСББ "Престиж" до КМДА (РКМДА №640-643)  (Прочитано 17679 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Учора на домашній факс мені надійшла судова повістка по цій справі:



Як вбачається з її змісту, ухвала Шевченківського райсуду м. Києва від 28.07.2010 р. по справі № 2а-673/10 за позовом ОСББ "Престиж" до КМДА була оскаржена не тільки мною, але й іншими зацікавленими особами. Апеляційний розгляд відбудеться 19 жовтня 2010 р. о 10-00 (КААС, вул. Поліська, 3-б, головуюча колегії суддів Федорова Г. Г.). На жаль у цей день не можу бути присутнім у засіданні.
« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 17:01:24 від Перо »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Інші розпорядження №№ 640, 642, 643 цією ж постановою не були скасовані у зв'язку з відсутністю на думку суду підстав для цього. http://gro-za.io.ua/album36143_4

Щодо НЕ скасованих явно розпоряджень. Я в своїх зверненнях використовувала таку методику. Приклад - розпорядження №№ 640, 642, 643 і постанова судді Притули.
Спірні розпорядження в мотивувальній частині судового рішення визнаються такими, що не відповідають законодавству (суперечать законодавству, тощо). Виходячи з зазначеного, на підставі статті 19 Конституції, ці розпорядження не повинні застосовуватись.
Таким чином, судові рішення закривають всі незаконні тарифні розпорядження Черновецького. Або прямим скасуванням, або визнанням незаконності.

Думка правильна, але райсуди при стягненні "заборгованості" за ЖКП на неї "не клюють".
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні вибрався до КААС на Поліську і, як вдалося з'ясувати у помічника судді Федорової, ухвала першої інстанції від 28.07.2010 р. скасована. Це все, що відомо. Повний текст обіцяли надати у середу.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сьогодні вибрався до КААС на Поліську і, як вдалося з'ясувати у помічника судді Федорової, ухвала першої інстанції від 28.07.2010 р. скасована. Це все, що відомо. Повний текст обіцяли надати у середу.
Дуже добре. Чекаємо на оприлюднення ухвали.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ухвала КААС від 19.10.2010 р.: ухвалу першої інстанції скасовано, справу направлено для продовження розгляду.



http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12053581
« Останнє редагування: 11 Січня 2011, 02:57:06 від Перо »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Ухвала КААС від 19.10.2010 р.: ухвалу першої інстанції скасовано, справу направлено для продовження розгляду.



Цікаво, як будуть тепер діяти суддя Н.П. Бужак, голова ОСББ "Престиж" О. Л. Гордієнко, її нові представники та треті особи. Мене відлучили, тому я не буду діяти ніяк. Тим більше, що у зв'язку з новими обставинами справа не варта виїденого яйця. Єдине, що може насторожити, це нечесність самої судді, яку вона продемонструвала в інших справах. І тоді може виникнути черговий прецедент для звернення до Конституційного Суду з приводу неоднакового застосування судами законодавства України при вирішенні одного й того ж питання - про законність/незаконність дій Черновецького Л.Я., як голови КМДА.
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2010, 18:21:44 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Ухвала КААС від 19.10.2010 р.: ухвалу першої інстанції скасовано, справу направлено для продовження розгляду.



Цікаво, як будуть тепер діяти суддя Н.П. Бужак, голова ОСББ "Престиж" О. Л. Гордієнко, її нові представники та треті особи. Мене відлучили, тому я не буду діяти ніяк. Тим більше, що у зв'язку з новими обставинами справа не варта виїденого яйця. Єдине, що може насторожити, це нечесність самої судді, яку вона продемонструвала в інших справах. І тоді може виникнути черговий прецедент для звернення до Конституційного Суду з приводу неоднакового застосування судами законодавства України при вирішенні одного й того ж питання - про законність/незаконність дій Черновецького Л.Я., як голови КМДА.
А ПЕРО - молодець! Розкопав дефіцитну ухвалу ОАС м. Києва. Мабуть було непросто?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цікаво, як будуть тепер діяти суддя Н.П. Бужак, голова ОСББ "Престиж" О. Л. Гордієнко, її нові представники та треті особи. Мене відлучили, тому я не буду діяти ніяк. Тим більше, що у зв'язку з новими обставинами справа не варта виїденого яйця. Єдине, що може насторожити, це нечесність самої судді, яку вона продемонструвала в інших справах. І тоді може виникнути черговий прецедент для звернення до Конституційного Суду з приводу неоднакового застосування судами законодавства України при вирішенні одного й того ж питання - про законність/незаконність дій Черновецького Л.Я., як голови КМДА.

Скоріше за все суддя Бужак спочатку прийме ухвалу про вступ до участі у справі третіх осіб, після чого знову закриє провадження, але вже з підстави, яка була викладена в апеляційній скарзі, що я подавав до КААС (див. вкладення). Підстава для закриття провадження має процесуальне значення, щоб в інших справах КМДА не посилалося на те, що скасовані розпорядження №№ 640-643 від 30.05.2007 р. нібито не порушували нічиїх прав (з посиланням на ухвалу Бужак), "забуваючи" при цьому вказати на інші судові рішення, якими встановлено протилежнє. Крім того, важливо, щоб майбутня ухвала Бужак була "прив'язана" до постанови № 2а-166/07 Шевченківського райсуду м. Києва від 05.07.2007 р. і постанови КААС № 5301/09 від 14.01.2009 р.: якщо КМДА з якихось підстав подасть заяви про їх перегляд за нововиявленими обставинами і такі заяви будуть задоволені, це потягне за собою і перегляд цієї справи за заявами зацікавлених осіб.

Що стосується КСУ, то для розгляду конституційного звернення потрібно не стільки правильно і обгрунтовано його сформулювати але й пройти крізь фільтр клєрків секретаріату КСУ, єдине завдання яких -за будь-яких обставин "відфутболювати" усі звернення громадян.
=======================================
Файл вкладений повторно засновником. Перше вкладення не відкривається браузером Мозілла, але Опера відкриває. Друге вкладення цього недоліку не має.
« Останнє редагування: 24 Січня 2011, 00:52:39 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А ПЕРО - молодець! Розкопав дефіцитну ухвалу ОАС м. Києва. Мабуть було непросто?

Ви маєте на увазі викладену ухвалу КААС від 19.10.2010 р.? Проблем з її отриманням не було -я ж був апелянтом, хоча і не приймав участі у справі.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановний пане Перо! Інформуйте, будь ласка, про хід розгляду цієї справи. Чекаю результатів. Успіху та удачі Вам!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний пане Перо! Інформуйте, будь ласка, про хід розгляду цієї справи. Чекаю результатів. Успіху та удачі Вам!
Дмитре В'ячеславовичу, погоджуюся з Вашою аргументацією та мотивами для апеляційної скарги. Відверто кажучи, тривалий процес розгляду справи за позовом ОСББ "Престиж" сприяє захисту прав споживачів від зазіхань на їх кишені з боку комунальників. Розгляд ряду судових справ зупинений на підставі (у тому числі) незакінченого провадження у даній справі. Тепер поспішати нам нічого.
Дякую Вам за проявлену активність!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А ПЕРО - молодець! Розкопав дефіцитну ухвалу ОАС м. Києва. Мабуть було непросто?

Ви маєте на увазі викладену ухвалу КААС від 19.10.2010 р.? Проблем з її отриманням не було -я ж був апелянтом, хоча і не приймав участі у справі.
Файл, прикріплений до Вашого повідомлення « Reply #28 : 01 Листопад 2010, 11:40:09 »  не відкривається . Діагностика: "Adobe Reader  Cannot extract the embedded font 'ABCDEE+Calibri'. Some characters may not display or print correctly'. В дійсності жоден символ тексту не відображається і не друкується.
Прохання викласти його повторно.
================================
Прохання відміняється. Файл нормально завантажується і відкривається баузером Opera. А от з браузером Mozilla Firefox не відкривається. То мождиво проблема в останньому.
« Останнє редагування: 06 Листопада 2010, 09:40:55 від gro-za »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

19.10.2010р. КААС було скасоване рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 28.07.2010р.(суддя Бужак) за заявою ОСББ«Престиж»  про закриття провадження по справі №2-а- 673/10 і направлено справу до суду першої інстанції для продовження розгляду. Хто, щось знає про подальшу долю цієї справи?
« Останнє редагування: 04 Січня 2011, 13:27:31 від Валентина »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Здається я з "свого власного тарифного хаосу" ще не вибралась.
Була впевнена, що ОСОБА-13 з Постанови, яку Ви приєднали - учасник форуму. І ймовірно - Володимир Юрійович. А посилання не знайшла.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Розпорядження №№ 640, 642, 643 скасовані постановою КААС від 14.01.2009 р.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/3307472
Чи подавалася касаційна скарга відповідачем КМДА? ???
Да, Дима, подана.
Дело в кассации!
Есть этому у меня доказательства!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email