'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: перерахунок тарифа  (Прочитано 6141 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
перерахунок тарифа
« : 23 Березня 2011, 21:33:22 »

Шановні Консультанти,
У мене в квартирі автономне опалення і гаряче водопостачяння.
Я звернувся в КП ВРЕЖО щоб вони зробили перерахунок  розміру моєї щомісячної плати за надані послуги (в проекті договору) у зв’язку з тим що в структуру тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по житловому фонду комунальної власності м. Запоріжжя в розрізі кожного будинку окремо, а саме той тариф, що стосується буд.ХХХ по вул.ХХХХХХХХХХХХХХ,
входить технічне обслуговування систем постачання теплової енергії і гарячої води, яких я не маю з 2001 року відповідно наданих актів Теплової інспекції
Мені відмовили.
Чи існують правові підстави мого бажання?
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 21:36:13 від mata »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #1 : 23 Березня 2011, 21:36:20 »

Бажання-то законне. А от для більш детальної відповіді (здогадаєтесь самі?)

Пропоную опублікувати звернення і відповідь.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #2 : 23 Березня 2011, 21:40:18 »

Хвилинку
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #3 : 23 Березня 2011, 22:18:30 »

Ответ отсканирую завтра. Но там три строчки:

"По при демонтаж опалювальних приладів у Вашій квартирі, через приміщення проходять транзитні трубопроводи (стояки) опалення,холодного та гарячего водопостачання та водовідведення, які відносяться до внутрішньобудових мереж житлового будинку. На підставі вищевказанного, КП ВРЕЖО №  не має підстав для проведення перерахунку плати за послуги з утримання будинку."
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #4 : 24 Березня 2011, 10:55:30 »

Ну, вот и ответ ВРЕЖО
У меня автономное отопление и горячее водоснабжение (официально газовый котел).
Отопление отключено по акту теплосет.
Где-бы найти, что я не должен платить за транзитные стояки.
(На них по требованию теплосети надета теплоизоляция).
« Останнє редагування: 24 Березня 2011, 10:58:33 від mata »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #5 : 26 Березня 2011, 02:25:24 »

Не пам"ятаю де, але було (давненько): ВАШІ труби займають у моєму житлі таку то площу;  з огляду на середню ціну оренди квартири, кв.метр площі займаної комунікаціями - договір оренди на таку то суму за місяць - інакше забирайте СВОЇ ТРУБИ куди хочете.
Спробуйте так.
Житло приватне, ДО ПОБАЧЕННЯ!!!
Пошукайте в інтернеті - десь на початку історій зі встановлення індивідуального опалення на заході України таке було.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #7 : 26 Березня 2011, 17:08:21 »

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/10252137
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/10655883


http://kovel.net.ua/gb/viewtopic.php?f=2&t=8016&start=60

Самі по собі судові рішення цікаві, але не зрозумів до чого вони тут. В рішеннях мова про сплату за опалення МЗК ( місць загального користування). А питання поставлене про зменшення тарифу за обслуговування будинку ( на величіну складової цього тарифу - вартості обслуговування систем ЦО та ГВП цього будинку).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #8 : 26 Березня 2011, 17:33:19 »

На поставлене питання я б відповів так: відмовили правомірно, але пояснити толком відмову не змогли.
Ви, як власник квартири, є співвласником технічного   обладнання будинку:
-  ст. 10 ч. 2 ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду": «Власники квартир багатоквартирних будинків та жилої площі в   гуртожитку  є  співвласниками  допоміжних  приміщень  будинку, технічного   обладнання,   елементів   зовнішнього  благоустрою… »;
- ч. 2 ст. 382 ЦК  України : «2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному  житловому будинку  належать  на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування,  опорні конструкції  будинку,  механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири,  яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі,  які  призначені  для  забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку»;
"Стаття 322 ЦК  України. Тягар утримання майна
     1. Власник зобов'язаний утримувати майно,  що йому  належить, якщо інше не встановлено договором або законом."

Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: перерахунок тарифа
« Reply #9 : 26 Березня 2011, 21:49:06 »

... МЗК ( місць загального користування)....
Ю.В. , добавляйте пожалуйста сокращения которые используете в соответственную ветку!
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #10 : 28 Березня 2011, 11:16:38 »

Ув. Юрій Васильович,
Так не може бути.
Можу навести безліч прикладів зловживань в такій позиції під гаслом (та інше обладнання).
- Два сусіда (тобто більше однієї квартири) встановили одну на дві квартири супутникову антену, купили оди на дві квартири шуруповерт, перфоратор, компьютер, молоток, фен, (або один на дві квартири прилад автономного опалення і т.п.) і тому подібне. З Вашого пояснення виходить за обслуговування любої забаганки двох власників квартир мають розплачуватись всі 500 мешканців багатоповерхового будинку.
Пробачте, це Ви мабуть шуткуєте? 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #11 : 28 Березня 2011, 19:13:18 »

Я не свої думи висловлював , а цитував норми чинного законодавства. Зайдіть на
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?user=index
Скористайтесь функцією "пошук" і перевірите чи цитування  вірне.
Стосовно антени, придбаної кількома власниками квартир - це власніть тих, хто її придбав. Це не є обладнанням будину. Ця антена не перебуває на балансі балансоутримувача, на  відміну від системи ЦО будинку.
А тепер давайте пошуткуємо. В тарифі на утримання будинку є така складова як "Витрати  з  проведення  поточного  ремонту конструктивних елементів,  внутрішньобудинкових  систем  гарячого   і   холодного водопостачання,   водовідведення,   теплопостачання   та  зливової каналізації  і   технічних   пристроїв   будинків ..." (ПКМУ № 529  п. 18 "Порядку..."). Якщо розбити ці витрати більш детально, то можна  бачити окремі витрати на поточний ремонт балконів, ганків, козирків, покрівлі на даху та інше. ( Як правило до споживача такі підробиці не доводять, але вони є). То давайте мешканцям першого поверху скасуємо частки на поточний ремонт балконів ( вони їх не мають), сходових маршів ( вони вгору  не ходять); всім, крім останнього поверху, скасуємо частки на поточний ремонт даху ( дах же тільки над останнім поверхом).
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #12 : 28 Березня 2011, 20:24:30 »

Чуствую, что Вы не правы. Попробую доказать.
382 ЦК  України : «2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному  житловому будинку  належать  на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування,  опорні конструкції  будинку,  механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири,  яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі,  які  призначені  для  забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку»;
"Стаття 322 ЦК  України. Тягар утримання майна
     1. Власник зобов'язаний утримувати майно,  що йому  належить, якщо інше не встановлено договором або законом."
Для целей вопроса об оплате обслуживания транзитных трубопроводов обратим внимание, что в ст.322 власником является 500 жителей дома. Не я лично (один). Т.е. содержать транзитные трубопроводы (стояки) должен власник в лице 500 человек. Распределение затрат на содержание общего и неделимого имущества закон не устанавливает. Обычно пропорционально площади квартиры (если этой собственностью власник пользуется).
 Например если у меня отключено центральное отопление, то я за него не плачу вовсе.!!!!
Транзитные трубопроводы в моих интересах не работают и по этой причине за них должны платить те, кому они нужны.
Если за стояки я неплачу, то это не значит, что за них не платит собственник (500 чел).
Если я не плачу, то собственник (500 чел) - платит.
Так, что мой отказ от оплаты стояков не нарушает ст.322 ЦК.
Что касается лестниц и крыши, то ими пользуются и жители первых этажей. (ходят в гости).
Что касается балконов - они входят в площадь квартиры и платить за их ремонт должны те, кому они принадлежат.
Справедливо?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: перерахунок тарифа
« Reply #13 : 28 Березня 2011, 21:21:14 »

Система ЦО - это не  только стояки. Это и "лежаки" - шутка. А  если серьёзно, то Вы являетесь совладельцем всех труб систем ЦО, ХВП,  ГВП, ВВ во всем доме, а не только транзитных в пределах своей квартиры. Вы совладелец подвальных помещений и всех коммуникаций, что там находятся.
Цитувати
Например если у меня отключено центральное отопление, то я за него не плачу вовсе.!!!!
Правильно. ЦО это услуга. Вы услугу не получаете. Соответственно платить не должны. А обслуживание инженерных систем входит в тариф на обслуживание дома, это другая услуга. Рассчитывается тариф на эту услугу исходя из суммарной площади всех квартир дома.
Опубликуйте размер отдельных составляющих тарифа по Вашему дому.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email