'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасовуємо судовий наказ. Користувач Nimfa  (Прочитано 65848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Продовжую ...
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Далі ...
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Ще ...
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 01:11:59 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо загубленого тексту. При великих обсягах доцільним є готувати повідомлення в якомусь з зовнішніх редакторів. Хоча б і в MS Word чи в будь-якому з текстових редакторів.
Розумію, зараз від цих рекомендацій - мале спасибі. Та на майбутнє - сподіваюсь, що використаєте.
А сагу про стосунки з ЖЕО - доведеться таки повторити.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Як видно з Договору, жодних цифр на оплату там не прописано, додатків до договору із структурою тарифів і переліком послуг на утримання також немає. Виходячи з рахунку-попередження, тарифи змінювалися декілька разів, ніяких додаткових угод, попереджень про зміни і узгоджень не відбувалося. Крім того з цього ж рахунку видно, що плата за ЦО з місяця у місяць протягом деякого періоду не змінювалася і ніяких показників лічильника у квитанціях не прописувалося, це означає, що нараховували не по показниках будинкового лічильника, а зі стелі, крім того видно, що і в неопалювальний сезон також. Причому нараховані суми за ЦО в неопалювальний сезон 2009 року вищі, ніж в опалювальний сезон того ж року, що є ознакою шахрайства.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Щодо загубленого тексту. При великих обсягах доцільним є готувати повідомлення в якомусь з зовнішніх редакторів. Хоча б і в MS Word чи в будь-якому з текстових редакторів.
Розумію, зараз від цих рекомендацій - мале спасибі. Та на майбутнє - сподіваюсь, що використаєте.
А сагу про стосунки з ЖЕО - доведеться таки повторити.
Дякую, пані Тетяно, я про це давно знаю, але в той момент була у душевному пориві  :)
Зараз проведу інвентаризацію своїх повідомлень, і повторю хоча б шматочок саги  ;)
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 01:25:44 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

По діагоналі передивилась документи. Не побачила в документах доказів про наявність і використання будинкового лічильника тепла. А без доказів - ніяк. Пошукайте, може були листи, скарги, дзвінки на 1551 з відповідями від РДА. Це важливо.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Серед перших моїх повідомлень у цій темі я розмістила звернення мешканців до начальнику ЖУ про непрозорість тарифів, про незаконне нарахування оплати по ЦО в неопалювальний сезон з точними розрахунками, і на яку суму нашахраював ЖЕК за 6 місяців 2010 року тільки по ЦО, і що моя доля у цьому шахрайстві складає 1147 грн.
Я не бачила відповіді на це звернення, але голова будинкового комітету, який ми тоді створили, каже, що забрав і там звичайна відписка. Під зверненням є і мій особистий підпис, бо я увійшла у склад ініціативної групи мешканців нашого будинку по боротьбі із ЖУ. Підкажіть, чи можна це звернення, (бо з його змісту видно, що мене за вказаний у зверненні період було обраховано на 1147 грн) і відповідь на нього прикласти до заяви про скасування СН. Чи можна уже вважати це спірністю по сумах, що виставив ЖЕК у СН. А сагу я напишу завтра і вкладу підтверджуючі документи.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 01:38:48 від Nimfa »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Нимфа, на каком основании вы планируете отменять СН?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Усі документи, що я виклала - це ті, що ЖУ надало як додатки до позову.
У мене є докази через 15-51 про неякісне надання послуг. А саме - роботу диспетчера.
При звертаннях до диспетчера мені відповідали по хамськи, відмовлялися представитися, і кидали трубку.
Я телефонувала на 15-51 із скаргою. ЖУ у письмовому вигляді вибачилося переді мною, отже, визнало факт поганої роботи диспетчерської. Цей документ у мене є. Але це мізер у порівнянні з іншими документами. Вони може не дуже стислі і юридично грамотні, але точно відображають суть взаємовідносин ЖЕКу з мешканцями.
Але про це вже завтра.
Дуже дякую.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Скасовувати збираюся на трьох підставах:
1) неякісне надання послуг; саме про це буде сага завтра з підтвердженнями
2) непрозорість нарахувань і при тому з порушенням чинного законодавства
3) відмову надати інфу про структуру тарифів
4) відсутність прибудинкової території
5) про необхідність сплати боргів ніяких попереджень від ЖУ не отримувала, те, що написано в позові - брехня, вони не надали жодної копії попереджень з моїм підписом. А от у мене навпаки є до них заява, у якій я попереджаю, що відмовляюся платити через неякісне надання послуг, вони цю заяву проігнорували, то про яке попередження може йти мова.
Аж 5 вийшло  ;D
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

У меня еще минимум 3 есть :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

У меня еще минимум 3 есть :)
Це добре. Тільки що знов набирала пост, і щось не спрацювало. Там я виклала і про невідповідність договору чинному законодавству. У договорі немає пункту про зниження вартості послуг у разі зниження їх якості або відсутності.
Але увесь сир-бор саме через невиконання ЖЕКом п.2.1.1 цього договору: ЖЕК не створює необхідних умов проживання, не забезпечує безпечність проживання у будинку. Саме про це я на свіжу голову напишу завтра.
Шкода, що сьогодні це все пропало  :(
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 02:01:17 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Текстовий редактор - наше все.
А підстав для скасування - можна ще й три, й п`ять знайти. Всім добраніч.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Мда............


додуматися у наказному провадженні написати у заяві  участь осіб які беруть у справі у вигляді позивача і відповідача, треба мати великий розум.

і як заява стала відповідати вимогами 98 цпк нерозумію! суддя, що сліпий?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email