'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасовуємо судовий наказ. Користувач Nimfa  (Прочитано 65692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани!
Ось і мій час настав.
21.04.11 одержала СН на стягнення боргу по ЖКГ. Власником житла є мій чоловік, а ми з сином там прописані. При цьому у СН відповідачами вказано усіх трьох. З 22-го числа вивчаю матеріали форуму. але все одно є питання, бо у всіх схожих ситуаціях, викладених тут, різні обставини.
Поки викладу документи, у мене перше, нагальне, питання: СН видано 13.04, на жаль, я не сфотографувала повідомлення з СН про дату одержання. За законом маю до час до 30.04 подати заяву на скасування. Але знаючи про дурдом у канцеляріях судів, переживаю, що суддя (чи помічник), не чекаючи одержання цих повідомлень, видадуть його для виконання. Адже на повідомленні ніби-то і не було уточнень, по якій воно справі.
Чи треба 26- го вранці бігти до суду і подавати заяву на ім'я судді про те, що СН нами одержаний 21.04 і ми готуємо заяву на скасування?
Дуже чекаю ваших порад ...
« Останнє редагування: 24 Квітня 2011, 19:03:49 від Nimfa »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

НЕТ. Такое заявление подавать НЕ НУЖНО!
Но если у вас фобия, то можете 26 подать заявление на отмену приказа.
Если не успеете написать - можете подать "пустышку". Я довольно часто так делаю!

ПС: последний день подачи Вашего заявления (если получили 20.04 или 21.04) 3го или 4го МАЯ (точно не знаю выходной или рабочий 3го)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Як вам зручніше знайомитися з моїми документами, вставляти як зображення чи вкладеннями?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

НЕТ. Такое заявление подавать НЕ НУЖНО!
Но если у вас фобия, то можете 26 подать заявление на отмену приказа.
Если не успеете написать - можете подать "пустышку". Я довольно часто так делаю!

ПС: последний день подачи Вашего заявления (если получили 20.04 или 21.04) 3го или 4го МАЯ (точно не знаю выходной или рабочий 3го)
спасибо, что сразу откликнулись. Я имела в виду не заявление на отмену приказа, а заявление на имя судьи с предупреждением не спешить отдавать его на исполнение, поскольку оно получено нами только 21.04
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Можно ли вікладівать документы в PDF?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Опублікувати слід заяву про видачу СН з усіма додатками, власне СН.
Тезами- яким чином Ви маєте намір заперечувати проти вимог стягувача і які докази на підтвердження заперечень у ВАс є (листування, скарги, акти, звернення до КМДА, квитанції на оплати, суми в яких не співпадають з сумами в СН, тощо). Докази слід теж опублікувати.

В якому вигляді публікувати - немає великої різниці. Аби були документи.
Повідомте адресу суду. І Ваші повідомлення будуть перенесені в нову тему.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо строків - начебто свавілля в судах немає. Термін 10 днів від дати на повідомленні про вручення витримується (і з урахуванням вихідних та святкових).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ПДФ - МОЖНО.
Я все правильно Вас понял. Это Вы меня неправильно поняли :)
Я хотел сказать: если ПАРАНОИ (или другой фобии) нет - то можете не заморачиваться и подавть заявление на отмену приказа до 3(4) мая.
Если есть, то вместо подачи 26.04 заявления судье об ожидании - можете подать заявление на отмену приказа. (для начала "пустышку", оно же и будет "заявлением об ожидании")

ПС: СН набирает силу через 10 дней ПОСЛЕ ПОЛУЧЕНИЯ должниками, т.е. 4(5) мая. До этого срока его не выдадут взыскателю с печатью "набрал силы", а без этой отметки его не приймет к исполнению ДВС
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Як вам зручніше знайомитися з моїми документами, вставляти як зображення чи вкладеннями?
изображениями.
Но тогда в формате ГИФ или ДЖПЕГ.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Спасибо, ВАВАНчик. Все понятно.
Что до паранойи, то в нашей стране это уже врожденное.
Только что случилась какая-то ошибка, я набрала огромное сообщение о своих взаимоотношениях с ЖЕком за последние 3 года и при отправке все пропало, к сожалению. Наверное потому, что во время моего "творческого порыва" тему переносили. Чуть позже напишу то, что пропало.
Что важно сейчас (поскольку я уже подкована этим форумом), это посчитать, сколько ЖЕК мне должен. И я уверена, что он должен мне больше, чем я им. Но проблема в том, что я не знаю тарифов, я так понимаю, что те, что на сайте КМДА - недействительны, да и за предыдущие годы тоже не знаю. И я не знаю показателей счетчика тепла. Поэтому высчитать, сколько на самом деле мы должны были платить за содержание дома и отопление, не представляется возможным. Хотя в обращении группы жильцов нашего дома к начальнику ЖЕка озвучены цифры обсчета за полгода (с 04.2010 до 10.2010). Они по дому составили 194 тыс.грн, доля моей квартиры в этих цифрах мною подсчитана и составляет 1147 грн, и это только по отоплению и только за указанный период. Текст обращения вкладываю
« Останнє редагування: 24 Квітня 2011, 20:36:55 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Опублікувати слід заяву про видачу СН з усіма додатками, власне СН.
Мається на увазі те, що прийшло із суду?
У нашої квартири власник один, а відповідачами по СН названо усіх прописаних. Кожен з нас одержав від суду по конверту з матеріалами.
Пофотографую усі документи і викладу.
Усім щиро дякую за готовність до участі ::)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

а заявление на СН и сам СН где обещанные?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

а заявление на СН и сам СН где обещанные?
Дык я так быстро не могу. Надо ж сфотать и отредактировать. Счас мужа подключать буду.
Так что какие-то сообщения может и он писать будет под моим ником.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Як казав Віктор Андрійович - менше роздумів, більше документів. Тоді й роботу легше зробити.

Щодо розрахунку "боргу ЖЕО" - це гарно. Але в справах з СН набагато корисніше - письмові докази про наявність спорів. Щодо ненаданих послуг, неукладених договорів, незроблених перерахунків тощо.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Документи відсканували. Викладаю. На жаль, під час створення теми пропало найголовніше - моя розповідь про трирічні стосунки з ЖЕКом.  :'(
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 00:53:24 від Nimfa »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email