'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перевірка прокуратури завершена?  (Прочитано 11673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Перевірка прокуратури завершена?
« : 16 Травня 2011, 11:39:20 »

На звернення до прокурора - прокурор перевіряє комунальне підприємство.
Текст звернення (перелік порушень) був великий.
Тому прокурор частинами надавав відповіді : 1 раз - лист від 15 квітня, 2 раз - лист від 26 квітня.
Вцілому - відповів на половину зауважень в зверненні...
Станом на 16 травня - немає жодної відповіді...
ТОМУ- невідомо, чи завершилась перевірка, чи ще слід очікувати  від прокуратури листа.
Хочу запитати: як знати напевно, що перевірка завершена?
У нас виникло багато запитань по цих двох відповідях , і ми хотіли б звернутись до прокуратури, щоб ознайомитись з матеріалами перевірки.
Однак ми не впевнені, що перевірка вже завершена...
Чи має прийти від прокуратури якийсь завершальний лист з висновками і як він має виглядати?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #1 : 16 Травня 2011, 15:05:53 »

Вцілому - відповів на половину зауважень в зверненні...
Станом на 16 травня - немає жодної відповіді...

Так є відповіді чи немає? ???

Цитувати
Чи має прийти від прокуратури якийсь завершальний лист з висновками і як він має виглядати?

Так само, що прийшов. Або не прийшов.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #2 : 16 Травня 2011, 16:25:23 »

На звернення до прокурора - прокурор перевіряє комунальне підприємство.
Текст звернення (перелік порушень) був великий.
Тому прокурор частинами надавав відповіді : 1 раз - лист від 15 квітня, 2 раз - лист від 26 квітня.
Вцілому - відповів на половину зауважень в зверненні...
Станом на 16 травня - немає жодної відповіді...
ТОМУ- невідомо, чи завершилась перевірка, чи ще слід очікувати  від прокуратури листа.
Хочу запитати: як знати напевно, що перевірка завершена?
У нас виникло багато запитань по цих двох відповідях , і ми хотіли б звернутись до прокуратури, щоб ознайомитись з матеріалами перевірки.
Однак ми не впевнені, що перевірка вже завершена...
Чи має прийти від прокуратури якийсь завершальний лист з висновками і як він має виглядати?
Можу сказати із власного досвіду спілкування з прокуратурою Святошинського району м.Києва з 2007р.:
Найкраще дізнатись по телефону(або особисто) кому доручено займатись Вашою заявою, а потім дзвонити безпосередньо до цієї людини і ставити їй запитання, які Вас цікавлять.
Прокуратура може надіслати поштою Вам повідомлення про результати перевірки за Вашою заявою, а може і не надіслати(особливо останнім часом). 
Тому я, якщо дізнаюся по телефону, що перевірка закінчена і прийнято якесь рішення, яке мене дуже цікавить - одразу їду до прокуратури і в канцелярії отримую документ адресований мені, а поштою його можна і не дочекатись.
Для ознайомлення з матеріалами справи - зазвичай пишеться заява на ім"я прокурора, він її підписує, і тоді Вам дають можливість ознайомитись зі справою.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #3 : 16 Травня 2011, 18:32:47 »


Для ознайомлення з матеріалами справи - зазвичай пишеться заява на ім"я прокурора, він її підписує, і тоді Вам дають можливість ознайомитись зі справою.
Дякую за пораду.
Виходить, я чекаю з моря погоди... :)
Скажіть,будь ласка, що означає "ознайомитись з матеріалами справи": проглянути, прочитати? чи можна зробити ксерокопії матеріалів?
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #4 : 16 Травня 2011, 18:38:00 »

Вцілому - відповів на половину зауважень в зверненні...
Станом на 16 травня - немає жодної відповіді...

Так є відповіді чи немає? ??

Я написала: " прокурор частинами надавав відповіді : 1 раз - лист від 15 квітня, 2 раз - лист від 26 квітня."
Отже, прийшло дві відповіді, але , оскільки відповіді охопили лише половину запитань - прийшло дві відповіді на цю першу половину запитань.
Виаз "Станом на 16 травня - немає жодної відповіді" - означає, що після отримання цих двох відповідей....а пройшло вже 21 день- тобто ТРИ ТИЖНІ- немає ЖОДНОЇ , тобто це означає, що не прийшло ні одного, ні два , ні три листи...
ТОМУ я запитую: як знати, якою відповіддю з прокуратури повинна завершитись перевірка???
Перо, НЕВЖЕ я справді так неясно виразилась? ::)
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #5 : 16 Травня 2011, 20:30:50 »

Якщо питань у одному листі кілька то прокуратура відповідає на свій розсуд на 1-2 питання, інші ігнорують. Треба повторити звернення у вигляді оскарження,  в якому зазначити на які питання не отримані відповіді.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #6 : 16 Травня 2011, 23:02:54 »

Скажіть,будь ласка, що означає "ознайомитись з матеріалами справи": проглянути, прочитати? чи можна зробити ксерокопії матеріалів?
Ознайомитись я маю на увазі - переглянути, прочитати, переписати щось собі, сфотографувати.
Ксерокопію навряд чи Вам зроблять, може 1-2 сторінки не більше.
Одного разу мені хотіли заборонити фотографувати справу, прийшлось довго умовляти.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #7 : 18 Травня 2011, 14:28:54 »

Якщо питань у одному листі кілька то прокуратура відповідає на свій розсуд на 1-2 питання, інші ігнорують. Треба повторити звернення у вигляді оскарження,  в якому зазначити на які питання не отримані відповіді.

Назва має бути - "Скарга"?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #8 : 18 Травня 2011, 22:06:18 »

Назва має бути - "Скарга"?


Зазвичай порядок такий -подається заява (інформаційний запит). Після відсутності відповіді або відписки -скарга керівнику. Далі -суд. Але немає перепон для подачі позову відразу після бездіяльності або відписки. Див. ЗУ "Про звернення громадян", Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію".
При неналежному реагуванні на повідомлення (заяву) про злочин -див. КПК і цю гілку:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Перевірка прокуратури завершена?
« Reply #9 : 21 Червня 2011, 18:10:01 »

З власного досвіду (я поступово дійшла до ГПУ) можу порадити Вам наступне.
Головне у власних заявах та скаргах, окрім викладення обставин самого звернення, необхідно чітко визначати власні вимоги від прокуратури, тобто – які саме дії Ви вимогаєте зробити та що бажаєте отримати в результаті. Наприклад, якщо Ви повідомляєте про правопорушення, яке має ознаки злочину (а саме такими випадками займається прокуратура) після проведення перевірки, останній повинен винести постанову (про відмову порушення справи або про її відкриття).
Телефонні розмови, нажаль, Ви до справи «не пришьете», тому в любому випадку вимагайте тільки письмові відповіді за підписом керівника установи або його першого зама  (які у більшості своєї є безглуздими але саме їх можливо оскаржувати).
Знайомитись з матеріалами справи і фотографувати Ви також маєте право (крім деяких випадків), але зазвичай вони забороняють це робити і пропонують лише робити виписки власноруч (на мою думку, це робиться для того, щоб у разі потреби, у них завжди була можливість зничтожити будь-який «незручний» документ і ніхто не докаже що бачив його на власні очі). Тому, якщо буде нагода – нахабно використовуйте любі сучасні прилади.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email