'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Участь у судовому процесі замість померлого батька.  (Прочитано 13849 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

ЖБК, у якому знаходиться квартира, де ми мешкаємо, рік тому подало позов до суду на мого батька і ще 2 власників квартир стосовно боргу за ЖКП. На першому засіданні батько через свою смерть не був. Було винесене заочне рішення, перегляду якого один з відповідачів добився через апеляційний суд. За цей час я переоформив квартиру на себе (отримав свідоцтво на право власності за законом і зареєстрував його у БТІ). Тепер мені необхідно замість батька підключитися до процесу, щоб брати участь у перегляді справи. Як це коректно зробити? Які є нюанси (Шевченківський РС у місті Києві)?
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

У власному позові, окрім позовних вимог скорочено зазначте підстави, які доводять що станом на даний час, саме Ви є належним позивачем у даній справі і додайте необхідні копіїї (старе свідоцтво на квартиру, де батько був власником або одним з них, нове зареєстроване свідоцтво, свідоцтво про смерть батька). Свідоцтво про власне народження просто візьміть с собою до суду.
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Про власний позов не зрозумів. Це повинен бути мій зустрічний позов, чи як? Судове засідання призначене на 30 серпня і в матеріалах поки що фігурує мій батько.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

А Ви що, його не подасте при новому перегляді ?
Тоді виникає питання, а що взагалі було подано з Вашого боку при першому розгляді (як я зрозуміла -батька, пробачте, вже на той час, небуло)?
Я думаю, Вам доречніше викласти існуючи у Вас матеріали по справі, а також чітко сформулювати і поставити на обговорення у форумі питання проте, що саме Ви намагаетесь отримати в даному суді.
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Спробую коротенько прояснити всі обставини.
ЖБК було подано позов до суду про стягнення заборгованості з 3-х відповідачів (назвемо їх В, І, Є), у тому числі й мого батька (Є). Перше судове засідання було призначене на 2 грудня 2010 року. На засідання ніхто з відповідачів не з’явився (батько по причині смерті 20 листопада), а інші з якихось невідомих міркувань. Судом було прийняте заочне рішення про стягнення заборгованості. Згодом відповідач „В” звернувся до апеляційного суду з скаргою на рішення суду першої інстанції і обґрунтуванням причин своєї відсутності. Апеляційний суд відхилив цю скаргу і направив його до суду першої інстанції домагатися перегляду справи. „В” написав таку заяву і на 30 серпня призначений перегляд. Тепер, так як я став власником квартири, щоб захистити свої інтереси я маю приєднатися до цього процесу.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Да це все зрозуміло, але де документи? Де позов ЖБК до батька, рішення, інше?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане Віталію, на цьому форумі прийнято приєднувати до запитань процесуальні (чи досудові) документи. Щоб можна було дати предметну відповідь. Для роботи Вам слід ознайомитись з матеріалами справи, сфотографувати справу всю (з обкладинками, квитанціями, конвертами).
Опублікуйте позов, судове рішення, ухвалу про перегляд. Далі можна буде про щось говорити
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Да ничего не нужно присоединять!
Нет человека - нет проблем!

Отец умер? Все - пусть суд ЗАКРЫВАЕТ производство (п.6  ч. 1 ст. 205ЦПК)

ПС: советчики блин :) 
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Отец умер? Все - пусть суд ЗАКРЫВАЕТ производство (п.6  ч. 1 ст. 205ЦПК)
"померла фізична особа, яка була однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва;"
Так формулюється цей пункт. Маю сумніви щодо відсутності правонаступництва квартирного боргу.

2Helen & Тетяна: Найближчим часом сфотографую і викладу. Тільки я це збирався зробити обговорюючи стратегію захисту.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Да ничего не нужно присоединять!
Нет человека - нет проблем!
Отец умер? Все - пусть суд ЗАКРЫВАЕТ производство (п.6  ч. 1 ст. 205ЦПК)
ПС: советчики блин :)
ВАВАНчик, читайте внимательно: там было несколько ответчиков
ЖБК було подано позов до суду про стягнення заборгованості з 3-х відповідачів (назвемо їх В, І, Є), у тому числі й мого батька (Є). Перше судове засідання було призначене на 2 грудня 2010 року. На засідання ніхто з відповідачів не з’явився (батько по причині смерті 20 листопада), а інші з якихось невідомих міркувань. Судом було прийняте заочне рішення про стягнення заборгованості.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ну то пусть и рассматривают относительно ТЕХ 2х (живых) ответчиков!
Если Виталий считает что он есть правонаследником, то конечно пусть принимает участие в процессе и платит ;).

ПС: можно вообще не обращать внимание на это дело от имени покойника.
Так же можно чтобы ВЕСЬ долг повесили на него :)
Будет ПОТОМ сложно ЖБК взыскать деньги с наследников :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...Найближчим часом сфотографую і викладу. Тільки я це збирався зробити обговорюючи стратегію захисту.
Хочу видеть на каких основаниях Вам дадут дело на ознакомление :)
Хотя в ШРС такой беспорядок, шо могут и дать не разобравшись!
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

ПС: можно вообще не обращать внимание на это дело от имени покойника.
Так же можно чтобы ВЕСЬ долг повесили на него :)
Будет ПОТОМ сложно ЖБК взыскать деньги с наследников :)
Неужели все так просто?! Ну хорошо, рассмотрим наихудший вариант: сейчас принято решение про взыскание задолженности и из оставшихся 2-х его никто не обжалует. Далее следует судебный приказ про ее взыскание и ко мне заявляется исполнительная служба. Что дальше?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ви трошки плутаєте. Судовий наказ і задоволений судом позов - це різні речі. Але державні виконавці дійсно з`являться і в одному і в другому випадку.
Щоб відповісти на Ваші питання - треба бачити документи. Чи є Ви на сьогодні учасником справи? Чи є якісь матеріали у двох інших співвідповідачів. Ознайомитись з матеріалами дійсно може тільки учасник справи.

Щодо ідеї ВАВАНчика. Думаю, що далеко не все так просто. Є еволюційні, є авантюрні, є ще багато різних способів судового захисту порушених прав, і всі вони мають право на існування. Кожен для себе вибудовує свій спосіб захисту.

З мого досвіду. Була справа по ЖКП з аналогічною обставиною. Представник позивача після з`ясування в наступне судове засідання принесла заяву про зміну позовних вимог, де "розкидала" вимоги на правонаступників.
« Останнє редагування: 10 Серпня 2011, 09:30:36 від Тетяна Academia »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Наскільки мені відомо, з матеріалами справи може ознайомитися і не учасник процесу, якщо у своїй заяві на ознайомлення з матеріалами справи вкаже, як саме справа зачіпає його права та інтереси.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email