'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Участь у судовому процесі замість померлого батька.  (Прочитано 13850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Якщо б пан Віталій ще не прийняв спадщину (не плутати із заявою на вступ) , то зрозуміло, що непотрібно б було звертати уваги на будь-яке рішення, яке стосується його батька. В даному випадку, він лише затягнув би для себе процес стягування боргу на певний період - не більш.
Але, незважаючи на те, що зараз пан Віталій біжить поперед паровозу, на мій погляд (у порівнянні з іншими відповідачами), у нього найкраща (але сумна) позиція у суді. Все залежить від того, чого він сам бажає.
 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стаття 6. Гласність та відкритість судового розгляду
9. Рішення суду проголошується прилюдно, крім випадків, коли розгляд проводився у закритому судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право на отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду відповідної справи. Особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень і ухвал.
Якщо Ви зараз не є учасником у справі. Зважте, може бути доцільним (з тактичних міркувань), щоб всі матеріали справи перефотографували саме учасники.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Доповнення для пана Віталія:
Станом на даний час, побоюватись виконавчу службу Вам не слід. Вона має право стягнення лише з  конкретної особи (напевно, у рішенні вказаний батько), а також, вони мають право на  конкретне майно, яке НАЛЕЖИТЬ (належало) Відповідачу та яким він ВОЛОДІВ особисто.
Тому, якщо Ви збентежені, що вони прийдуть і почнуть відбирати майно вже у Вашій квартирі (право власності та володіння на яке ….?) – направте їх прямісінько на цвинтар.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
Неужели все так просто?! Ну хорошо, рассмотрим наихудший вариант: сейчас принято решение про взыскание задолженности и из оставшихся 2-х его никто не обжалует. Далее следует судебный приказ про ее взыскание и ко мне заявляется исполнительная служба. Что дальше?
Если Вы пришла за советом, то я  его дал.
Если Вам нужна юр. консультация, то наверно это наверно это должно быть платно ;)
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

У прикріплених файлах наступні документи:
“Rishennia1_px” заочне рішення на позов ЖБК (сторінки 1, 2);
“Apeliatsia1_px” апеляційна скарга, подана до апеляційного суду відповідачем В (сторінки 0…4);
“Rishennia2_p1” рішення апеляційного суду про повернення скарги відповідачеві В;
“Apeliatsia2_px” заява про перегляд заочного рішення (сторінки 1…4);
Ці документи були або надіслані судами на мою адресу, або взяті у відповідача В.
« Останнє редагування: 11 Серпня 2011, 14:23:52 від Віталій »
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

продовження...
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

і ще продовження
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

і останній аркуш
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

42000 - ЭТО КРУТО :)
Мне нравится такое дело :)
Я готов помогать Вам :)

ПС: а где исковое заявление?
« Останнє редагування: 10 Серпня 2011, 17:08:26 від ВАВАНчик »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Ну.. нарешті!
Для одного - ап.скарга/заява дуже не погана.
Тепер Ваша черга робити хід, пане Віталію.
Ви вирішили просто відбитись від будь-якого боргу або готові розпочати ВВВ (за звичаем, її у нас розпочинають о 4-ій ранку)?
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Все ж таки я хотів би повернутися до свого запитання, з якого я, власне, і розпочав гілку: „Тепер мені необхідно замість батька підключитися до процесу, щоб брати участь у перегляді справи. Як це коректно зробити? Яка процедура, нюанси (Шевченківський РС у місті Києві)?” І чи варто мені на даному етапі взагалі туди підключатися?
Стосовно цілей: на даному етапі мене цікавить виключно відбитися від боргу.
Свій захист планував побудувати на декількох фактах:
1. Нарахування здійснювалось на 6 осіб, хоча реально в квартирі було прописано тільки троє. Мій поштовий запит до голови кооперативу про прізвища осіб, на яких здійснюється нарахування і підстави для нарахування, голова кооперативу не відповіла, що є порушенням прав споживачів.
2. Незаконність тарифів.
Зараз у справі з’явилися нові обставини: 1. Я поки що не є відповідачем у процесі, і якщо їм стану, то тільки через прийняття спадщини. 2. Я, як і відповідач „В”, не є членом кооперативу.
„В” розглядає ще один варіант – затягати справу допоки борг можна буде оголосити у межах позовної давності. Тобто, якщо процес триватиме три роки, то термін позовної давності спливе… Чи правий він, не знаю.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Пане Віталію, скажіть, а рахунки Вам зараз виставляють на чиє ім’я (і чи зазначена в них сума боргу, що стягувалась в судовому порядку) ?
Відносно Вашої участі у даному процесі – палиця о двох кінцях.
Зрозуміло, що станом на сьогоднішній день - особисто до Вас не існує вимоги, проте це справа часу.
Разом з цим, слід враховувати, що у даному процесі є декілька Відповідачів (можливих позивачів), тому боротися буде легше (в т.ч. дешевше). Однак, є нюанси у випадку програшу всіх 3-ох одночасно (можна втратити один непоганий шанс).
Не очікуйте, що хтось з форумчан візьме на себе право вирішувати за Вас питання участі.
Вам потрібно самостійно зважити всі «за» та «проти», отримати юридичну професійну допомогу (яку Вам вже запропонували вище) та порадитись з іншими Відповідачами стосовно сумісної стратегії.

Також, поясність, що Ви самі зробили для власного захисту за весь час несплати за послуги  - чи звертались Ви до кооперативу з вимогами, іншим (бо зазначені Вами підстави допоможуть скасувати лише частину коштів але не все)?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Все ж таки я хотів би повернутися до свого запитання, з якого я, власне, і розпочав гілку: „Тепер мені необхідно замість батька підключитися до процесу, щоб брати участь у перегляді справи.
ЗАЧЕМ?
Цитувати
Як це коректно зробити?
Получить право собственности на его ДОЛГИ!
Цитувати
Яка процедура, нюанси (Шевченківський РС у місті Києві)?”
Закон для всех один... Хотя этот тезис под большим вопросом!
Цитувати
І чи варто мені на даному етапі взагалі туди підключатися?
А смысл? Чтобы не скучно жить было?!
Цитувати
Стосовно цілей: на даному етапі мене цікавить виключно відбитися від боргу.
Отлично. 10% мои :)
Цитувати
Свій захист планував побудувати на декількох фактах:
1. Нарахування здійснювалось на 6 осіб, хоча реально в квартирі було прописано тільки троє. Мій поштовий запит до голови кооперативу про прізвища осіб, на яких здійснюється нарахування і підстави для нарахування, голова кооперативу не відповіла, що є порушенням прав споживачів.
Отличный план! Только какой практический это должно было дать результат? И вообще кто Вы такой для главы правления (как мы читали выше - Вы вообще не член кооператива) :)
Цитувати
2. Незаконність тарифів.
Супер! Но идея бестолковая, ибо для ЖБК нужна совсем ДРУГАЯ стратегия! (именно стретегия, а не тактика) Ибо долг кооператива вешается НА ВСЕХ ЕГО ЧЛЕНОВ. (а не только на В, Б и И :) )
Цитувати
Зараз у справі з’явилися нові обставини: 1. Я поки що не є відповідачем у процесі, і якщо їм стану, то тільки через прийняття спадщини.
Если сами все знаете, зачем спрашивали?!
Цитувати
2. Я, як і відповідач „В”, не є членом кооперативу.
Ну смысл писать эти сокращения, если Вы написали фамилии ВСЕХ 3х учасников процесса!?
Цитувати
„В” розглядає ще один варіант – затягати справу допоки борг можна буде оголосити у межах позовної давності. Тобто, якщо процес триватиме три роки, то термін позовної давності спливе…
ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО ШЕФ! Как же мы раньше то недогодались до этого ???
Цитувати
Чи правий він, не знаю.
А сами то как думаете?
Этот срок называется "строк позовної давності", т.е. срок обращения С ИСКОМ В СУД! И похоже он не пропущен, а дело может и 5 лет длиться. Единственная надежда может быть на ошибку истца, (2 неявки в суд)  и и как следствие оставление иска без рассмотрения. :) Срок исковой давности в этом случае не продлевается :)
« Останнє редагування: 11 Серпня 2011, 12:25:51 від ВАВАНчик »
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email

ДО уваги учасника форуму ВАВАНчик
Якщо не маєте бажання, часу, знань, тощо предметно відповісти на запитання - прошу не вправлятись в дотепності на запитаннях дописувачів.
З відповідей можна зрозуміти, тільки те, що ВАВАНчик "найкрутіший в світі юрист", але ж запитання були зовсім про інше.
Прошу врахувати у відповідях, що здебільшого з запитаннями та за допомогою звертаються люди без юридичної освіти.

Если Вы пришла за советом, то я  его дал.
Если Вам нужна юр. консультация, то наверно это наверно это должно быть платно ;)
Не є метою функціонування форуму проведення платних юридичних консультацій.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

При звернені до суду перебіг  строку  позовної давності припиняється!
Хоч 10 років хай розглядається справа у суді строк позовної давності не спливе для позивача, а щодо зустрічного позову час може бути пропущений, оскільки він подається на стадіі попереднього судового засідання.

Вступити у справу можна як третя особа із самостійними вимогами!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email