'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання  (Прочитано 10305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Запитання
« : 15 Серпня 2011, 13:09:38 »

Бажаю срочно повідомити про підозру отримання прокурорськими працівниками хабаря – хто знає, куди саме потрібно звернутись, у який відділ? (чула, що у ВР колись сворювались комісії з цього приводу).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Запитання
« Reply #1 : 15 Серпня 2011, 20:30:55 »

Обратитесь в ПРОКУРАТУРУ :)
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Re: Запитання
« Reply #2 : 15 Серпня 2011, 20:43:10 »

Иного гос.  органа не существует -всё замыкается (затыкается) на  (в)  прокуратуре.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Запитання
« Reply #3 : 15 Серпня 2011, 22:22:16 »

Бажаю срочно повідомити про підозру отримання прокурорськими працівниками хабаря – хто знає, куди саме потрібно звернутись, у який відділ? (чула, що у ВР колись сворювались комісії з цього приводу).
Ніби-то якийсь телефон гарячої лінії був, залишається узнати де, в СБУ, Прокуратурі чи МВС.

Иного гос.  органа не существует -всё замыкается (затыкается) на  (в)  прокуратуре.
Згодна. Над прокуратурою нікого. А мав би бути народ. 
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Запитання
« Reply #4 : 16 Серпня 2011, 11:54:29 »

Я вже звернулась до відповідної Прокуратури але мені цього замало, бо як то кажуть в деяких колах нашого гаранта:  «..цветной никогда не здаст цветного, а василькового – всегда пожалуйста» і отримає за це чергову нагороду (хто не розуміє: цвітні це мвс, василькові прок-ра).

 Судячи з того, як відверто були заплющені очі деяких прокурорів на наявні злочини - підозрюю, що частка хабара була подерібанена саме з керівництвом (зазвичай вони в долях і останній  особисто «дає добро» підлеглому) . Тому, всі мої рухи в цьому напрямку – марні, необхідно зіштовхнути їх лобами.
На скільки я пом’ятаю (ще за радянські часи), колись існували закриті внутрішні відділи з якоюсь загадковою назвою (щось на зразок: К-6), які займались  виключно перевіркою службових осіб (з прослуховуванням їх телефонів, слідкуванням, іншим).
А от хто зараз цим займається, мені не відомо? (СБУ, окремі комісії або інше)?
Стосовно гарячої лінії.
Колись я намагалась скористувась цією послугою - вийшло дуже смішно.
Проте тепер переконена, що як тільки я звернусь таким шляхом - за мною приїдуть скоріше останніх і одразу "випадково" знайдуть наркотики, контрабанду, фальшіві папірці ... і ще багато іншого.
Тому, особисто я утримуюсь від таких дій.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Запитання
« Reply #5 : 16 Серпня 2011, 13:30:38 »

Особенно про "контрабанду" понравилось :)

ПС: сегодня утром меня осенило и я поржал...
Я обратися в суд с исками к ВДВС. Иски выиграл, и пришло время исполнения решения. По правилам игры - нужно получить ВЛ, и обратиться в .....
....
....
...
не ну правильно - в ВДВС, для открытия исполнительного производва и исполнения судебного решения. Вот где она ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Запитання
« Reply #6 : 16 Серпня 2011, 16:55:35 »

Не бачу проблем.
В.І. в своїх роботах показав схему розривання цього зачарованого кола.
ВІдвід державному виконавцю, потім всьому ВДВС, передача справи в інший район, успішне примусове виконання рішення (зі стягненням виконавчого збору та штрафуванням порушників).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Запитання
« Reply #7 : 14 Січня 2012, 16:33:36 »

15.12.11 за скоєний злочин відносно мене щодо вимагання коштів та здирництва КП УЖГ "Печерськжитло" та такою собі колекторською кунторою КК "Служба стягнення заборгованості", з заявою про злочин я звернувся до прокуратури м.Києва. Там мою заяву "спустили" до прокуратури Печерського р-на, а ті до РУ Печерського МВС. Буду чекати..., а потім діяти!
Другитй випадок стався 04.11.11, коли під час звернення до КП УЖГ "Печерськжитло" його директор Дворнік в присутності мешканця мого будинку погрожував вбивстом та розмазати по стінці. Того ж дня я подав Заяву про замах на злочин до Печерського РУ, але там і "трава" не росла. В звязку з бездіяльністю, 18.11.11 зі скаргою я звернувся до МВС у м.Києві, які "спустили" Скаргу... знову до Печерського РУ.  До МВС України я звернувся із  інформаційним запитом та скаргою на дії та бездіяльність, як Печерського РУ так і міліції Києва. 29.12.11 з МВС прийшов лист про те, що я маю письмово звернутися до них зі скаргою. Що я і зробив. Після Нового року, коли я зателевонував, мені повідомили, що моєю СКАРГОЮ ЗАЙМАЄТЬСЯ СЛУЖБА ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ. В МВС, напевно так як і в прокуратурі є така СЛУЖБА ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ, яка перевіряє своїх.
Раджу також звернутися особисто в СБУ, можливо Вас почують! Вода камінь ТОЧИТЬ! Бажаю успіху.
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Запитання
« Reply #8 : 31 Січня 2012, 21:23:03 »

Ув.ХЕЛЕН, Попробуйте в СБУ я подавал однажды по поводу  злоупотреблений на ЮЗЖД и знаете пришли ко мне домой из райотдела,,  пригласили в районный  РУ ГУ  МВД и пытались ,что-то для вида выяснять, правда особых последствий не было тему успешно похоронили.
 Старайтесь прямо не обвинять во взяточничестве у всех прокуроров "и иже с ними" сразу дежурное обвинение в адрес заявителя " о заведомо ложном обвинении в совершенном преступлении",тем более вы сами пишите ,что у вас только подозрения на получение взятки...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email