Сьогодні випадково побачив на ТРК "Київ" останні хвилини трансляції наради в КМДА за участю голів РДА, керівників управлінь КМДА та представників виробників ж-к послуг. Нараду вів Голубченко А.К.
Незважаючи на моє критичне ставлення до діяльності КМДА, особливо у сфері дотримання норм законодавства, а також на злочинні дії КМДА проти правосуддя - ухилення від виконання судових рішень, мушу зазначити, що А.К. Голубченко на даний час досить добре розібрався у міському господарстві, вів нараду компетентно, але не авторитарно. Майже впевнений, що він змусить районних керівників та Київенерго виконувати погоджені з ними ж розпорядження. Зокрема про укладення договорів про розрахунки за послуги з ГВП у кубічних метрах, як це передбачено постановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630, а не в гігакалоріях.
Як що порівняти Голубченка А.К. з його шефом, то перший прогресує, а другий залишився таким, як був.
Хоч Голубченко А.К. є соціалістом, тобто належить до партії зРади, я б проголосував нза нього на майбутніх виборах мера, бо він став діловою людиною, бюрократом у кращому розумінні слова.
А Черновецький Л.М. до цього часу - популіст, брехун і неадекватна людина. На посаді мера терпіти такого далі - це вже занадто!
ВАША ДУМКА?