'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підготовка та порушення кримінальної справи проти ЖЕО, користувач Helen  (Прочитано 28328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Ось так ..ПОЦ починає з,їзжати..
« Останнє редагування: 01 Грудня 2011, 16:44:19 від Тетяна Academia »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #1 : 11 Жовтня 2011, 13:55:00 »

Последние новости - МВС меня снова «прокинуло»  и (как я подозревала), опять передало все материалы в райнную прокуратуру.
Я НЕ ПОНИМАЮ, ЧТО ПРОИСХОДИТ?????
Получаеться, что у всех принимают заявления по ..Поцу (и остальным негодяям тоже), а мои  почему-то  никак не хотят  рассматривать ???
Кто нибудь может мне ответить на вопрос:  если по какому-то факту  прокуратура уже открыла у/дело на Жек, то что, остальные преступления (которые относяться исключительно к полномочиям и функциям МВС) никто другой уже рассматривать  не может?


Доречі
Цитувати
між житлово-експлуатаційними  організаціями  та КП  ПОЦ укладено  угоди,

для мене як раз тут і виникають головні питання (можу казати за дослідженням такого договору по своєму будинку):
1. Дуже цікаво становиться те, що  укладені двосторонні договори/угоди  між ЖЕКом та ПОЦом,  чомусь породили  для третіх (сторонніх) осіб зобов’язання і не просто …..а  ГРОШОВІ …!!!!! (за додаткову  винагороду у встановленому  тільки  ДВОМА сторонами  розмірі, треті особи повинні примусово отримувати окрему послугу);   

2.Законність надання/передачи Жеком не тільки даних щодо послуг, а ще й персональних…зі всіма наслідками..;   Це також стосується «законності» передачі права вимоги  ПОЦу  на стягнення будь-яких боргових нарахувань  з третіх осіб ..
(факти незаконної діяльності окремо по ..ПОЦу  я взагалі не зазначаю – їх давно всі знають).
і так далі ..

Цитувати
Так, нарахування плати за житлово-комунальні послуги здійснюється житлово-експлуатаційними організаціями, які виступають  виконавцями  вказаних послуг. ....Насправді ЖЕО надають обсяги спожитих послуг

 Перш ніж надати ПОЦу дані про послуги, Жек  повинен їх загально обрахувати за кількістю учасників, всіх витрат (!) та за показниками характеристики будинку, але як це можливо зробити без застосування будь-яких тарифів (наприклад – вирахувати оплату праці двірника або технічки) ??? 
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #2 : 11 Жовтня 2011, 19:48:02 »

Да, ранувато ми проголосили, що міліція оголосила хрестовий похід проти комунальників  >:(
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #3 : 11 Жовтня 2011, 21:59:04 »

Я НЕ ПОНИМАЮ, ЧТО ПРОИСХОДИТ?????


Слід подавати повідомлення про злочини з урахуванням ст. 112 КПК:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1002-05&p=1317199452261599
Тобто до міліції -те, що до її підслідності віднесено. До прокуратури -те, що віднесено до підслідності прокуратури. Щоб відразу не відфутболювали. А "футбол" чи бездіяльність слід оскаржувати:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
Ну і розуміти, що механізму захисту прав в країні фактично немає. Все давно розвалено і єдиною відносно працюючою інституцією є суд.

Цитувати
як раз тут і виникають головні питання


Питання риторичні.  Див. ЦК:
Цитувати
Стаття 511. Третя особа у зобов'язанні

     1. Зобов'язання не створює обов'язку  для  третьої  особи.  У
випадках,  встановлених  договором,  зобов'язання може породжувати
для третьої особи права щодо боржника та (або) кредитора.


« Останнє редагування: 11 Жовтня 2011, 22:00:37 від Перо »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #4 : 13 Жовтня 2011, 13:24:46 »

Цитувати
Слід подавати повідомлення про злочини з урахуванням ст. 112 КПК......Тобто до міліції -те, що до її підслідності віднесено.

Разумеется, что в МВС я подавала  заявление с соответствующими требованиями.
Единственное, в чём я вообще не ориентируюсь – это в стадиях, когда  (к примеру) МВС уже провела проверку какого-либо факта, а вот что дальше…?  Они обязаны передать такие материалы в прокуратуру и те уже дотягивают весь процесс до «нужного им» конца? Но, в данный момент у/дело открыто только по факту отсутствия перерасчётов за отопление. А, как быть с другими 20 преступлениями - кто ими теперь  должен заниматься, если дело в прокуратуре, а они полностью касаются МВС?
Конечно, мне необходимо срочно обжаловать все незаконные действия каждого органа, но при этом надо же указывать в чём они состоят и чему не соответствуют..?
К стати, вчера должно было состоятся 2-е заседание в Ап/суде, но как только я подсунула письмо из МВС про открытие у/дела  на «Позивача» за полчаса до заседания  – судья 4-тый  раз резко заболел(а).  Я так понимаю, что «хроническая болезненность» моих судей будет продолжаться, пока Жек окончательно не сторгуется с  прокуратурой  о «цене»?!!
К слову о последних: они всё не перестают меня удивлять своими действиями и ответами.
 Полюбуйтесь - на моё заявление про выдачу мне (как лицу, которое непосредственно пострадало от действий этого Жека) постановления про открытие у/дела, требование ознакомить меня с материалами ранее проведенных (в моём присутствии) проверок, …..дать свидетельские показания/доказательства совершенных преступлений  и многого чего прочего…...  вчера (подозрительно вечером) прислали вот такое «кратенькое» сообщение:
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #5 : 13 Жовтня 2011, 13:45:28 »

они всё не перестают меня удивлять своими действиями и ответами.
 Полюбуйтесь - на моё заявление про выдачу мне (как лицу, которое непосредственно пострадало от действий этого Жека) постановления про открытие у/дела, требование ознакомить меня с материалами ранее проведенных (в моём присутствии) проверок, …..дать свидетельские показания/доказательства совершенных преступлений  и многого чего прочего…... 

Ну не бажають ВОНИ виносити постанови про відкриття КС. Добре, що ЩЕ не закрили!
« Останнє редагування: 13 Жовтня 2011, 13:47:11 від bav »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #6 : 13 Жовтня 2011, 14:16:02 »

Тому то я и просила Ап.суд витребувати у прокуратури цю постанову (в т.ч. інші матеріали) по справі, але ж ви бачити як це негативно впливае на стан здорв,я судів...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #7 : 13 Жовтня 2011, 18:54:55 »

Разумеется, что в МВС я подавала  заявление с соответствующими требованиями.
Единственное, в чём я вообще не ориентируюсь – это в стадиях, когда  (к примеру) МВС уже провела проверку какого-либо факта, а вот что дальше…? 


Після подання повідомлення про злочин є лише 3 процесуальних рішення (ст. 97 КПК):

1) порушити кримінальну справу;
2) відмовити в порушенні кримінальної справи;
3) направити заяву або повідомлення за належністю.

Це по закону. А на практиці ось що відбувається:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
 
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #8 : 14 Жовтня 2011, 12:12:49 »

Цитувати
Після подання повідомлення про злочин є лише 3 процесуальних рішення (ст. 97 КПК)....
Це по закону. А на практиці....

Уж я це добре розумію але нажаль, досі не знаю хто саме порушив цю к/справу – МВС чи  районна прокуратура. Тому-то  і намагалась отримати постанову.
Зараз я хочу «наїхати» на МВС, проте не знаю ступінь та обсяг незаконності їх дій у складених умовах.
А, загалом у нас відбулась досить кумедна ситуація:
За весь будинок бігаю по органам та листуюсь лише я (особисто та колективно), тобто - р/прокуратура дуже добре знає хто саме «коломутить воду» у будинку і заважає Жеку відшкодовувати занесений  їм «хабар» та забезпечувати «дольку» у майбутньому (за що окремо мене «люблять»). Тому, у кожної нашої заяві  вказується виключно моя адреса і чітко прописані умови надання відповіді.
Так вони зробили по іншому.
В минулому місяці, водночас, на мою адресу надходить лист з МВС, в якому повідомляється про порушення обол-кою прокуратурою к/справи проти Жеку (з номером!!), а на адресу іншого нашого мешканця (який ставив власний  підпис лише у однієї з колективних заяв) – надходить лист і постанова цієї ж прокуратури про відмову у порушенні к/справи проти Жеку (обидві дати по часу співпадають). Про це я дізналась кілько днів тому, бо мешканець тільки нещодавно повернувся з відпустки.
Вони передбачливо розрахували, що як тільки я отримую в руки постанову (особливо про відмову) – на наступний же день чергова скарга буде лежати у ВСЬОГО існуючого в Україні вище стоячого керівництва. Тому, вони вирішили надсилати мені листи з одним змістом, а мешканцям – з іншим (так як останні взагалі не знають, що з ними робити).
В такому випадку,  я роблю вигляд, що мені відомо лише про відкриття к/справи (а от отриману постанову про відмову - я ще поміркую, коли «засвітити» та тицьнути комусь в обличчя).
Ось такі у нас «полу-прикриті»  к/справи …
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #9 : 25 Жовтня 2011, 18:01:34 »

Да.. ну и наглость..
«тільки Закон України „ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку " регулює та визначає правовий режим передачі будинку або його частини, в т.ч. допоміжних приміщень, у власність мешканців та використання його на свій розсуд,..»
«..Солом'янська районна у м. Києві державна адміністрація при відчуженні нежитлових приміщень та передавання їх в тимчасове користування, не виходять за межі чинного законодавства України, та керується діючими законами в яких не передбачена згода мешканців будинку при відчуженні нежитлового приміщення
Dav, не хотите получить с них копии этих документов на передачу помещения  (а,  учитывая  что «…Орендна плата є одним з джерел фінансування по утриманню житлового фонду..» - то за одно и расчётных)?
Я тут буквально недавно скидывала Nimfa  ухвалу по одному смешному с/спору (вот где действительно люди  чудят … не один год - почитайте).

А,  мы тем временем, пока подождём  ответа на
ПОСТАНОВА № 9
ПЛЕНУМУ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ від 30 вересня 2011 року  ....
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #10 : 25 Жовтня 2011, 18:07:10 »

Простите, забыла вложение.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #11 : 28 Жовтня 2011, 15:44:00 »

Вчора отримала роз’яснення районної прокуратури на мою заяву з деяких питань, в т.ч. щодо визнання мене потерпілою по к/справі проти Жеку та стосовно відсутності (на мій погляд), проведення необхідних слідчих дій у встановлений законодавством строк.
З’ясувалось – у прокуратурі працюють люди з непоганим англійським почуттям гумору.

Цитувати
«Ваш процесуальний статус по кримінальній справі № ХХХХ  не визначено…»
???!!!

На моє питання щодо вжиття запобіжних заходів до керівницьтва Жека, які чомусь й далі безперешкодно продовжують власну незаконну діяльність у будинку, була надана така відповідь:

Цитувати
«Відповідно  до  ст   148   КПК  України запобіжні  заходи  застосовуються  до підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого з метою запобігти спробам ухилитися від дізнання, слідства або суду, перешкодити встановленню істини у кримінальній справі або продовжити злочинну діяльність, а також для забезпечення виконання процесуальних рішень»
.

Тобто, Луценко за 40 тис. сидить на Лукянівці, а ці красоти за 5,5 млн. – досі щасливі і на волі!!

Цитувати
«З приводу Ваших доводів викладених у заяві про те, що органами прокуратури не опитано і не отримано жодних свідчень, повідомляю наступне.
Слідчим прокуратури заплановано проведення допитів свідків з 24.10.2011 року.»
(тобто – коли до закінчення встановленого строку залишилось 2 дні!).


Цитувати
«З приводу Ваших доводів викладених у заяві про те, що органами прокуратури не проведено жодної належної слідчої дії за вашої особистої присутності з перевірки повідомлених фактів на місцевості, повідомляю наступне.
Кримінально-процесуальне законодавство не передбачає участь заявника при проведенні перевірки, досудового слідства, у тому числі на місцевості».
Але ж, на мою думку, я як звичайний заявник (поки не визнана потерпілою)  маю право вимагати і бути присутною на перевірках стосовно повідомлених мною ж фактів? Чи я помиляюсь?

Цитувати
«З приводу Ваших доводів викладених у заяві про те, що органами прокуратури не проведено жодної відповідної експертизи будинку/квартири (в т.ч. стану вашого здоров'я), повідомляю наступне.
Відповідно до ст. 76 КПК України експертиза призначається обов'язково:
1)   для встановлення причин смерті;
2)   для встановлення тяжкості і характеру тілесних ушкоджень;
3)   для визначення психічного стану підозрюваного або обвинуваченого при наявності в справі даних, які викликають сумнів щодо його осудності;
4)   для встановлення статевої зрілості потерпілої в справах про злочини, передбачені статтею 155 Кримінального кодексу України;
5)   для встановлення віку підозрюваного або обвинуваченого, якщо це має значення для вирішення питання про його кримінальну відповідальність і якщо про це немає відповідних документів і неможливо їх одержати.
Органи прокуратури району будуть вдячні Вам за допомогу у розтлумаченні, яку саме експертизу Ви вважаєте за необхідне призначити[/b].»

Думаю, вони б дуже зраділи і невідкладно провели експертизу за пунком 1 вище означеної статті (проте, я вирішила поки не наполягати на ній).

Ну, ось в такому дусі викладена відповідь  і на всі інші питання …
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #12 : 29 Жовтня 2011, 13:45:19 »

Спробуйте подати скаргу до суду на дії слідчого (невизнання потерпілою) в порядку ст. ст. 234, 236 КПК.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #13 : 31 Жовтня 2011, 13:35:57 »

Цитувати
Спробуйте подати скаргу до суду на дії слідчого
Дякую, мабудь так і потрібно зробити але у мене 9 листопада в АСК повинно бути "чергове" засідання по справі, в яку я намагаюсь затягнути й прокуратуру (матеріали про відкриття к/справи проти Жека я вже підсунула у справу).
Тому, подивлюсь с початку, що зробить суд з даного приводу (зрозуміло, особливих илюзій у мене не має), а уж потім займусь цим слідчим. Правда, є одна проблема - у мене досі нема "постанови" і відповідно, немає жодних даних про осіб, що проводять це слідство?! (поки "долблю" прокурора з цього приводу).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #14 : 31 Жовтня 2011, 16:43:56 »

є одна проблема - у мене досі нема "постанови" і відповідно, немає жодних даних про осіб, що проводять це слідство?! (поки "долблю" прокурора з цього приводу).

Вам не потрібно оскаржувати постанову; слід оскаржувати саме дії слідчого про невизнання потерпілим. Якщо не помиляюсь -у 10 денний строк. Почитайте КПК.
Я такі дії не оскаржував, оскільки мною подана окрема заява про злочин -зараз чекаю призначення розгляду в АСК.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email