'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КОЛЕКТОРИ - ноу-Хау в Печерському районі Києва від КП УЖГ "Печерськжитло"  (Прочитано 48238 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Райпрокуратура направить до Печерського РУГУ МВС. Тому раджу звернути увагу на цю тему:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6633.0.html
і направити додатково цей лист-погрозу до Слідчого управління ГУ МВС України в м. Києві для перевірки в межах к/с № 04-27569. Бо йдеться про стягнення "боргу" саме на користь КП ГІОЦ -нехай перевірять, хто саме співпрацює з колекторами: КП УЖГ "Печерськжитло" чи може саме КП ГІОЦ? ;)
Зв'яжиться з дописувачем bav з цього питання.
« Останнє редагування: 22 Грудня 2011, 00:10:26 від Перо »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Додатково. Діяльність колекторів - суть фінансова діяльність, операції факторингу (гл.73 ЦКУ)
Цитувати
3. Фактором може бути банк або інша фінансова установа, яка відповідно до закону має право здійснювати факторингові операції.
Тож можна додатково поставити питання наявності/відсутності ліцензії.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Мені вже на протязі довгого часу колекторська компанія "Вердикт" надсилає листи, на мою адресу, але не на моє ім"я(а на ім"я колишнього арендатора моєї квартири), з вимогою сплатити заборгованість перед Воля-кабель.
Самій Волі-кабель, я все давно пояснив, і вони до мене ніяких претензій не мали.Але потім вони доручили займатись своїми боргами цьому "Вердикту".
А тепер "Вердикт" тривалий час телефонує, за допомогою автомата-повідомлювача, з тими ж вимогами.
Я до останнього часу не звертав особливої уваги на це, але останній раз автомат по телефону повідомив, що до квартири буде направлено якогось співробітника(-ків).
То я подумав, може й мені заяву написати до прокуратури?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Обовязково потрібно звернутися як до прокуратури, так і до СУ ГУ МВС.
Я збираюся до Слідчого управління звернутися, тільки треба вивчити на Форумі цю тему
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

На моє звернення до прокуратури м.Києва від 15.12.11, сьогодні отримав лист, який перенаправляється до прокуратути Печерського р-ну. Побачимо, а що ж там "заспівають". Якщо напишуть відписку ( а напевно так і буде), то далі буде заява до генпрокуратури, . А якщо повідомлять про відмову в порушенні кримінальної справи - скрагу в суд.
Районна прокуратура перешле в РУ МВС, а там вже винесуть постанову, яку вразі відмови необхідно буде оскаржувати до прокуратури та суду.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Сьогодні в поштовій скринці без конверту отримав лист від КП УЖГ "Печерськжитло" "нового" зразку.   Чергове  "НОУ-ХАУ"  від "Печерськжитло"

                      Печерська районна в м.Києві державна адміністрація
 Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Печерського району
                      м.Києва "Печерсьткжитло" (КП УЖГ "Печерськжитло"
" 22 "  12  2011  № 18-1609/11
                                                                                  Гр.Захарченко Г.О.
                                                                                  01103, м.Київ
                                                                                  вул._________________

                                     Шановний Геннадій Олександрович !
         КП УЖГ "Печерськжитло" запрошує Вас на засідання комісії зі службового розслідування згідно Вашої скарги по питанню погрози Вам директром комунального підприємства Дворніком С.П., яке відбудеться 23.12.2011р. о 10.00 за адресою: б-р Дружби народі, 30/1 в приміщенні КП УЖГ "Печерськжитло".

Голова комісії                                                               Б.Заміхівський

    P.S. Цей "ПАН" є заступником директора КП УЖГ "Печерськжитло" Дворніка С.П.

« Останнє редагування: 23 Грудня 2011, 07:51:08 від genna1950 »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Я збираюся до Слідчого управління звернутися, тільки треба вивчити на Форумі цю тему
До СУ ГУ матеріали потраплять якщо буде відкрита КС, та ще й за поданням ГУ МВС (до якого можна буде просити суд направити матеріали після відмови у відкритті КС райвідділом)
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

направити додатково цей лист-погрозу до Слідчого управління ГУ МВС України в м. Києві для перевірки в межах к/с № 04-27569. Бо йдеться про стягнення "боргу" саме на користь КП ГІОЦ -нехай перевірять, хто саме співпрацює з колекторами: КП УЖГ "Печерськжитло" чи може саме КП ГІОЦ? ;)
На чий рахунок ВИМАГАЮТЬ сплатити? Я думаю що на ВЛАСНИЙ! В такому разі звернення до СУ ГУ може не допомогти.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

КП УЖГ "Печерськжитло"  ВИМАГАЄ  ПЛАТИТИ  КП ПОЦ!
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

КП УЖГ "Печерськжитло"  ВИМАГАЄ  ПЛАТИТИ  КП ПОЦ!
Це як раз зрозуміло (загальна практика) і за це ГІОЦ має відповісти (крім незаконної діяльності). Я мав на увазі, що КОЛЕКТОРИ ВИМАГАЮТЬ сплатити на власний рахунок!
Було б добре прив'язати КОЛЕКТОРІВ до ГІОЦ (в своїх поясненнях слідчому я наголошував, що Каплуненко втручається у вибивання боргів за допомогою КОЛЕКТОРІВ, пропонує їх задіювати). Зателефонуйте слідчому і напросіться на прийом, або офіційно зверніться до нього письмово.
« Останнє редагування: 24 Грудня 2011, 13:32:27 від bav »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На власний тільки в тому випадку, коли між колектором і КП є договір переуступки боргу. Тобто боржник КП становиться боржником колектора. На практиці по боргам за ЖКП колектори не "беруть борги на себе". Вони просто домовляються з ЖЕКами про відсоток з боргу, який отримують від ЖЕКа за те, що довели боржника до такого переляку, що той сам борг сплатив. До суду колектор за борги по ЖКП не піде, нащо йому зайвий клопіт. До того ж нема 100% гарантії отримати борг і по суду. Як правило після декількох листів-попереджень, на які боржник не реагує, у колектора зникає бажання далі "обробляти" такого боржника.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Мені вже на протязі довгого часу колекторська компанія "Вердикт" надсилає листи, на мою адресу, але не на моє ім"я(а на ім"я колишнього арендатора моєї квартири), з вимогою сплатити заборгованість перед Воля-кабель.
Самій Волі-кабель, я все давно пояснив, і вони до мене ніяких претензій не мали.Але потім вони доручили займатись своїми боргами цьому "Вердикту".
А тепер "Вердикт" тривалий час телефонує, за допомогою автомата-повідомлювача, з тими ж вимогами.
Я до останнього часу не звертав особливої уваги на це, але останній раз автомат по телефону повідомив, що до квартири буде направлено якогось співробітника(-ків).
То я подумав, може й мені заяву написати до прокуратури?
Краще зразу до райвідділу (з доказами погроз і вимагання). Записати розмову на диктофон і долучити листи.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Через Печерську РДА з інформаційним запитом я звернувся з вимогою надати договір між КП "Печерсьткжитло" та колекторською ТОВ "Служба стягнення заборгованості". Якщо не нададуть, то на засіданні суду (МЕльник - Цокол) я озвучу клопотання про витребування цього доказу з усіма додатками, які вказуються в цих ПОГРОЗАХ!.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Завтра зареєструю в Печерській РДА (а іншим можна і через свої КП УЖГ, ЖЕКи та інш.) інформаційний запит щодо договорів між КП УЖГ "Печерськжитло" та КП ПОЦ.
Раджу також всім теж саме зробити, адже з 01.01.2012 відносно ЗУ "Про доступ до персональних даних" набирають чинності зміни до Кодексу України про адмінстративні правопорушення та кримінальна відповідальність (за порушення недоторканості приватного життя стосовно незаконного збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконної зміни такої інформації"
« Останнє редагування: 25 Грудня 2011, 23:28:57 від genna1950 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Завтра зареєструю в Печерській РДА (а іншим можна і через свої КП УЖГ, ЖЕКи та інш.) інформаційний запит щодо договорів між КП УЖГ "Печерськжитло" та КП ПОЦ.
Раджу також всім теж саме зробити,
А Ви впевнені, що в Печерській РДА зрозуміють правильно  - інформацію про договір КП УЖГ "Печерськжитло" з яким КП ...  - Ви просите Вам надати?
Цитувати
                                                                 Голові Печерської районної в місті Києві
                                                                державної адміністрації
                                                                Сущенко С.М.
                                                                01010, м. Київ, вул. Суворова, 15
                                      Інформаційний запит № 37

2.   Надати належно завірені копії відомостей щодо передачі даних до КП ПОЦ КМДА відносно помісячної кількості сплати коштів за житлово-комунальні послуги за 2007 по 2011 роки......
А може Сущенко С.М. не читає форум ГРО-ЗА?
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 16:20:47 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email