'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Печерськ.р/с № 2-4027/11 (суддя Цокол): КП УЖГ "Печерськжитло" до Захарченко  (Прочитано 70312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Cудового прецеденту у нас немає, за виключенням обов'язковості постанов Верховного Суду України.
Але ж суди не беруть до уваги і Постанову ВСУ від 28.11.2011 р. ;)
Записаний

Lana

  • Гість

Так, ми з Геннадієм навіть зустрілися.
Він мені повідомив деякі крисні деталі справи. Але сказав, що він не юрист і що йому проблематично відшукати інтересуючі мене документи.
Я размістила первісні документи по своїй справі у новій темі " Новый виток борьбы с ЖЭКом. Нужна помощь!"
Але мені чомусь ніхто не відповідає, нажаль. Може не в тому розділі розмістила?
Буду вдячна за поради. Сьгодні додам  свої додаткові заперечення ( багато чого для них я взяла з його сайту). Але допомога спеціалістів ніколи не завадить.
Отож якщо ви знаете де взяти додатки на які посилаеться Геннадій - буду дуже вдячна!
Записаний

Lana

  • Гість

Доброго часу.
Писала повідомлення про контакт з переможцем Генадіем, але мабуть від  вже не заходить сюди. А жаль.
Прошу допомоги та роз"яснень!!! В мене схожа справа  з тим самим Позивачем " Печерськжитло". Я роздрукувала всі документи  викладені тут стосовно цієї справи, але не зовсім зрозуміла деякі моменти, поясніть будь ласка.....
1. Печерськжитло не мало повноважень та ліцензій у період з 2007 по 2009 рк? Чи не має їх і досі? Де взяти докази?
На позовній заяві від Печерськжитло в мене теж печатки немає ніякої, але не розрахунку та на довіренності юриста Є . На печатці написано - Печерська районна у м. Києві державна адміністрація. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва. На бланку " Печерська районна в місті Києві державна адміністрація. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва " Печерськжитло".
Це означає, що Печерськжитло привело документи у відповідність до закону? І вже не можна ссилатися у суді на  незаконність їх існування та діяльність? Розтлумачне будь ласка.
Я не юрист, та й часу в обмаль ( тількі вночі), так як я працююча матуся з маленькою дітиною.
Ще підкажіть будь ласка де можна взяти додатки, на які ссилається Геннадій?
Буду дуже вдячна за допомогу. 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Lana, документи (докази) отримуються шляхом інформаційних запитів до осіб, в яких вони мають знаходитися. Можливо, якісь документи є у Геннадія -спитайте у нього, оскільки незрозуміло про які саме документи йдеться. Щодо бланку КП "Печерськжитло" і його оформлення -для суду це не буде доводом незаконності нарахувань за ЖКП. 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

25.03.2013 р. позивачем (за зустрічним позовом) було подано касаційну скаргу. На всяк випадок. Текст касації скоріше технічного змісту, на випадок надходження касації від КП УЖГ "Печерськжитло".
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ухвалою ВССУ від 29.03.2013 р. відмовлено у відкритті касаційного провадження:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/30610792

Відтепер цю ухвалу можна використовувати споживачам в якості прикладу неоднакового застосування норм матеріального права у справах про стягнення заборгованості за ЖКП в умовах відсутності договірних правовідносин (при подачі заяви про перегляд до Верховного Суду України). Які норми були застосовані в цій справі судами (що відмовили у позові КП "Печерськжило") -див. судові рішення 1-ої та апеляційної інстанцій у цій гілці.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Відтепер цю ухвалу можна використовувати споживачам в якості прикладу неоднакового застосування норм матеріального права у справах про стягнення заборгованості за ЖКП в умовах відсутності договірних правовідносин (при подачі заяви про перегляд до Верховного Суду України). Які норми були застосовані в цій справі судами (що відмовили у позові КП "Печерськжило") -див. судові рішення 1-ої та апеляційної інстанцій у цій гілці.

перо ! Ви мені обсясніть.

Якщо брати реально по закону. - заборгованість або є або немає., тобто іншго небуває. іншими словами-вона або законна, або не законна, тобто - якщо немає договору, то заборгованість нарахована з порушенням ст.32 зу Про житлово-комунальні послуги, а отже і немає ніяких правовідносин, і тому "боржник" не є споживачем послуг в силу ЗУ про Житлово-комунальні послуги. 

Раз немає боргу то і немає правовідносин між сторонами, і не може бути застосований тому матеріальний закон. =ЗУ про ЖКП. Чи я помиляюся?

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
заборгованість або є або немає., тобто іншго небуває. іншими словами-вона або законна, або не законна,
Є або немає -згоден. А щодо інших слів -незрозуміло. Бо це не випливає з того, з чим згоден.

Моя особиста думка така -якщо немає договірних відносин, то ЖЕО способом захисту має обирати стягнення шкоди (десь на Форумі є така позиція одного з господарських судів). У цьому випадку ЖЕО має довести склад цивільного правопорушення з боку відповідача, а останній -відсутність своєї вини. 

Цитувати
Раз немає боргу то і немає правовідносин між сторонами
Щодо правовідносин -то це, якщо їх немає, тоді немає боргу. А не навпаки. Відсутність укладеного договору я не вважаю тотожнім відсутності правовідносин. Проте, така відсутність не свідчить й про існування "фактичних договірних відносин", на які залюбки посилаються суди. Правовідносини є. Питання -в їхньої правової кваліфікації. А кваліфікують їх суди як завгодно, бо немає єдності судової практики.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email