'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Печерськ.р/с № 2-4027/11 (суддя Цокол): КП УЖГ "Печерськжитло" до Захарченко  (Прочитано 70333 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Справа №  2-4027/11

  У Х В А Л А

  07 вересня 2011 року суддя Печерського районного суду м. Києва, Цокол Л. І.   . розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва  "Печерськжитло", ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги,-

  В С Т А Н О В И В:

   До суду надійшла позовна заява позовом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва  "Печерськжитло", ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги.

          Позовна заява відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України

  Позовна заява подана з дотриманням правил підсудності.

  Керуючись ст. 122 ЦПК України,

 У Х В А Л И В:

   Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва  "Печерськжитло", ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги.

 Призначити справу до судового  розгляду в приміщенні Печерського районного суду м. Києва,  за адресою: м. Київ,  вул. Хрещатик, 42 а   на 20 вересня 2011 року  о 10:30  год.

Проведення попереднього розгляду даної справи не є необхідним.

1 .   Викликати для участі в засіданні позивача, відповідача.

2.   Відповідачу необхідно подати письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують  його заперечення.

3.    Копію ухвали направити сторонам.

Відповідно до ст. 131 ЦПК України, сторони зобов”язані  подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті.

Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Сторони до початку розгляду справи по суті, зобов'язані  повідомити  суд  про  всі  відомі їм рішення судів,  що стосуються  предмету спору,  а також про  всі  відомі  їм  незавершені  судові провадження, що стосуються предмету спору.

Ухвала може бути оскаржена у частині дотримання правил підсудності до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом 5 днів з дня отримання ухвали.


Суддя    
                     Л. І. Цокол

http://reyestr.court.gov.ua/Review/18181919
« Останнє редагування: 19 Грудня 2011, 13:33:12 від Тетяна Academia »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Клопотання відповідач про закриття провадження
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

                                                        Печерський  районний  суд  міста  Києва
                                                         вулиця  Хрещатик, 42-а,  м. Київ, 01001.

                                                          Суддя Цокол Л.І.  Справа № 2-4027/2011

                                       
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 01:01:50 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

                                                     Печерський  районний  суд  міста  Києва
                                                     вулиця  Хрещатик, 42-а,  м. Київ, 01001.

                                                      Суддя Цокол Л.І.  Справа № 2-4027/2011

                                     
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 01:01:16 від Перо »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Вам суд позов надав чи ні? Про що у вас спір?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Шановний дописувач FOCUS/
В Ухвалі судді Цокол сказано, що спір триває про стягнення заборгованості.
Будь-ласка причитайте Ухвалу і Вам стане зрозумілим.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Крім наведених процесуальних документів слід підготувати грунтовні письмові заперечення на позов по суті (деяку частину доводів я повідомляв раніше приватно). В запереченнях також слід послатися на відсутність тих доказів, які зокрема витребуються у справі за позовом до КП УЖГ (у судді Мельника). Надати тексти претензій щодо якості ЖКП або відсутності послуг як таких.   

Прохання викласти текст позову КП УЖГ, щоб акцентувати увагу на інші моменти.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дякую Перо за підсказку.
Але, на жаль, у мене чомусь НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ З КОПІЮВАННЯМ документів зі сканера на компютер.
Намагаюся і цю проблему вирішувати. Можливо ти ПЕРО мені в цьому допоможеш. Я буду дуже вдячний. Тому що я маю послідовно викласти багато документів, які можуть бути використані іншими дописувачами по ЖКП.
« Останнє редагування: 20 Грудня 2011, 10:22:01 від genna1950 »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Заперечення проти позову я подав 14.11.11 на 8 сторінках з доданими до нього доказів на 29 аркушах.
Крім того, у вже викладеному Клопотанні на Форумі, я зареєстрував 10.11.11 іще декілька Клопотань:
1. Про залишення позовної заяви без розгляду згідно п.8 ч.1 ст.207.
2. Про залишення позовної заяви без розгляду згідно пп.1,2 ч.1 ст.207.
3. Про закриття провадження у справі згідно п.7 ч.1 ст.205.
4. Про залишення заяви без розгляду відповідно до ч.1 п.8 ст.207.
Щодо витребування доказів, то до 11.01.02 я обовязково подам клопотання.
Я маю якусь надію, що Цокол за моїми 5-ю Клопотаннями закриє цю справу, в звязку з відсутністю хоч-би повноважень у КП УЖГ "Печернськжитило". Я маю на свій інформзапит відповідь від Печерської РДА, що у КП відстутність Статут, який подано на реєстрацію до Київради!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Викладаю заперечення проти позову КП УЖГ "Печерськжитло"

     ЗАРЕЄСТРОВАНО                      Печерський  районний  суд  міста  Києва
     14 листопада 2011р.                        вулиця  Хрещатик, 42-а,  м. Київ, 01001.
         Вх.. № 74264
                                                               
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 01:00:41 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Крім доданих уже доказів, у мене є іще низка Претензій (22), скарг, інформзапитів з відповідями.
Судді Цокол та секретарю на 11.01.12 я заявлю заперечення та відвід, тому що вона не мала права порушувати ст.119, 120 ЦПК на відкривати провадження у справі. Крім того, її поведінка щодо 2-х разового примусу проводити засідання у її кабінеті також буде підставою для її відводу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Крім доданих уже доказів, у мене є іще низка Претензій (22), скарг, інформзапитів з відповідями.
Судді Цокол та секретарю на 11.01.12 я заявлю заперечення та відвід

Суддя Цокол не помічена в "замовних" рішеннях, а тому вважаю її головування не найгіршим варіантом в Печерському р/с. Претензії і скарги обов'язково слід надати в якості доказів неналежного надання ЖКП, або взагалі їх відсутності.

Що стосується вмісту заперечень, то їх емоційну складову слід підсилити посиланням на норми права:

1) Щодо довідки ф. № 3 слід заявити як про доказ, одержаний з порушенням закону (ч. 1 ст. 59 ЦПК), який не може братися до уваги судом, оскільки порушує немайнові права людини.

2) Звернути увагу на відсутність договору про надання ЖКП навіть попри рішення суду (Литвинової). Надати заочне рішення суду за власним позовом.

3) Відсутність ліцензії у КП ГІОЦ є підставою для визнання в майбутньому недійсними правочинів, які оформлені оплатою на р/р № 2603... КП ГІОЦ (ст. 227 ЦК). Надати лист Держфінпослуг від 14.02.2011 р. і цидулки КП ГІОЦ з їх кодом ЄДРПОУ і реквізитами.

4) Послатися на відсутність рахунків КП УЖГ, на які слід сплачувати за ЖКП (тобто реквізити споживачу невідомі). Заперечувати необхідність сплати за ЖКП через КП ГІОЦ, відповідно до положень ст. 511 ЦК та висновку КМУЮ № 2/33 від 08.06.2005 р., а також неоприлюднення, нечинність і відсутність юридичної дії НПА, на підставі яких КП ГІОЦ на це уповноважено з боку КМДА.

5) Надати листи Мін'юсту і ГУЮ у м. Києві щодо необхідності державної реєстрації РКМДА, а відтак незаконності "тарифних" РКМДА, що тягне за собою застосування положень ст. ст. 19, 57 Конституції і ст. 58 Конституції щодо РКМДА, які "діють" в зворотному часі.

6) Крім постанови КААС від 14.01.2009 р. (№ 22а-5301/08) надати ухвалу ВАСУ від 29.03.2011 р. і постанову ВСУ від 28.11.2011 р. № 21-246а11 (див. справа Хельваса). Послатися на ч. 1, 2 ст. 360-7 ЦПК
Цитувати
1. Рішення Верховного Суду України,  прийняте  за  наслідками
розгляду   заяви   про   перегляд   судового   рішення  з  мотивів
неоднакового  застосування  судом  (судами)  касаційної  інстанції
одних   і   тих   самих   норм   матеріального  права  у  подібних
правовідносинах,  є  обов'язковим  для  всіх   суб'єктів   владних
повноважень,     які     застосовують     у    своїй    діяльності
нормативно-правовий акт,  що містить зазначену норму права, та для
всіх судів України.
Суди зобов'язані привести свою судову практику
у відповідність із рішенням Верховного Суду України.
     2. Невиконання    судових    рішень    тягне     за     собою
відповідальність, установлену законом.
Тим самим заперечувати, що тарифи встановлені відповідно до вимог закону.

7. Послатися, що так званий "розрахунок боргу" складений з порушенням ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» - немає дати і місця складання документа; немає назви підприємства, від імені якого складено документ; не зазначені зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції, а отже не містять інформацію, щодо предмета доказування, а тому відповідно до ст.58 Цивільного процесуального кодексу України є неналежними доказами.

8. Послатися на відсутність меж прибудинкової території, а також на власників магазинів та офісів в будинку, які мають відповідати самостійно за прибирання власних земельних ділянок, якщо такі є в зем. кадастрі. Послатися на відсутність розмежування ділянок на прибудинковій території між мешканцями і власникам інших зем. ділянок.

Не пам'ятаю, на що ще звертав також увагу приватним листуванням -зазначити додатково інші підстави для відмови у позові.

Варто це зробити додатковими запереченнями до 26.12.2011 р. (початку стат. періоду в суді). Текст перед роздруківкою слід вичитати у Wоrd (Рецензии - Правописание) через український словник, щоб уникнути описок і помилок.
« Останнє редагування: 20 Грудня 2011, 21:27:45 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дмитре, дуже дякую за змістовну підказку.
Але не зрозумів, чому саме до 26.12.11 подати додаткове заперечення, адже у мене справа розгляждається 11.01.12
Крім того, не закінчено розгляд мого клопотання щодо залишення позову без руху, яку я виклав на Форумі. КП УЖГ на Ухвалою Цокол має на 11.01.12 принести документи щодо своїх повноважень. Але, я маю відповідь від Печерської РДА, що новий Статут Київрадою не затвержувався. Крім того, Контракт з директром з боку КПР не перезаключався. Та є іще відповідь, що контракт укладався в 2003р. А термін дію контракту - 1 рік. Щодо Претензій з відповідями - обовязково подам, але чи потрібно так спішити та викладити свої карти-козирі!
Також, я зареєстрував іще 4 клопотань, про які я повідомляв.
Підскажи, в чому саме потрібно подати Додаткове Заперечення до 26.12.
Якщо це ВАЖЛИВО - я обовязково це ЗРОБЛЮ!
Щиро дякую за підтримку!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

                    ІЗ  ПОВІДОМЛЕННЯ  ПЕРО
Суддя Цокол не помічена в "замовних" рішеннях, а тому вважаю її головування не найгіршим варіантом в Печерському р/с. Претензії і скарги обов'язково слід надати в якості доказів неналежного надання ЖКП, або взагалі їх відсутності.

На жаль, ПЕРО помиляється відносно того, що Цокол ніде не "ЗАСВІТИЛАСЯ"
       Викладаю одне зі "НАЙ-НАЙ-СВІЖИХ" рішень "ПЕРА"  Цокол!

Справа № 6-474/11

Категорія   

  У Х В А Л А

  26 травня 2011 року Печерський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді –          Цокол Л.  І. ,

при секретарі –                    Шарапа М. О.,

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві подання відділу Державної виконавчої служби Печерського  районного управління юстиції у м. Києві про тимчасове обмеження боржника в праві виїзду за кордон,-

  В С Т А Н О В И В :

 
(click to show/hide)

« Останнє редагування: 21 Грудня 2011, 21:25:02 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Підскажи, в чому саме потрібно подати Додаткове Заперечення до 26.12.

Слід подавати все в письмовому вигляді -щоб відмітка канцелярії була. Канцелярія можливо не буде працювати до середини січня 2012 р. (так званий "статистичний період").
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email