'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ  (Прочитано 10292 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« : 20 Грудня 2011, 00:07:14 »

Хочу наябедничать в прокуратуру на деятельность начальника жека, нужно ли? как обычно реагируют в прокуратуре на такие обращения? есть ли смысл?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #1 : 20 Грудня 2011, 09:17:48 »

На жаль, прокуратура, так як і інші правоохоронні органи (СБУ, МВС, суди) діють не дуже лояльно до громадян. які відстоюють свої права.
Але, іншого виходу в нашій зашкарублій, корумпованій державі - просто НЕМАЄ !
І тому, коли до мене надійшов лист-погроза з назвою "ДОСУДОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ" (а це не що інше, як ЗДИРНИЦТВО (ст.182, 355, 365 КК України) від Колектора ТОВ "Служба стягнення заборгованості" разом з довірителем від КП УЖГ "Печерськжитло" , то я відразу 15.12.11 на особистому прийомі в прокуратурі м.Києва подав Заяву про скоєний злочин!
Наразі, телефонні погрози припинилися, а там будем діяти в правовому полі!
Наполягаю звертатися в ту контору, адже це буде доказом в суді, а потім і можливо для того, щоб подати позов проти прокуратури щодо дій та бездіяльності...
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #2 : 24 Грудня 2011, 15:04:42 »

Від прокуратури міста прийшло повідомлення, щзо моя Заява про слочин перенаправлена до прокуратури Печерського району. З понеділка "навідоюся" до цієї най-най-поважнішої установи
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #3 : 22 Лютого 2012, 14:56:47 »

З моменту подання Заяви про злочин до прокуратури м.Києва (15.12.11) пройшло 2 місяця і 7 днів. Реакція - НУЛЬОВА!
З.02 та 22.02 направив інформаційний запит щодо бездіяльності як прокуратур міста та району, так і ГПУ. Повна тиши. Наразі збираюся знову подати вже письмову скаргу до ГПУ щодо їх бездіяльності.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #4 : 23 Лютого 2012, 11:22:09 »

я уже представляю какой будет ответ.... в этой стране ПРАВДУ искать БЕСПОЛЕЗНО!!!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #5 : 23 Лютого 2012, 13:25:48 »

Так, в цій "ГУНДУРАСОВСЬКІЙ! країні нічого доброго чекати не можна. Моя заява про скоєний злочин до прокуратури Києва з 15 грудня "лежить" МЕРТВО! Маю писати скаргу до Пещерного суду на бездіяльність...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: ПИСЬМО В ПРОКУРАТУРУ
« Reply #6 : 23 Лютого 2012, 13:57:09 »

В умовах імпотенції правоохоронної системи на даний час залишається лише фіксувати порушення скаргами, оскаржувати бездіяльність, після чого звертатися до ЄСПЛ.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email